Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek v lokalu kjer pogosto hodim so mi danes zaračunalni preveč

v lokalu kjer pogosto hodim so mi danes zaračunalni preveč

No vidš, na to pa še pomisla nism 😉 mogoče sm mu pa res kot gibsy delovala 🙂 mogoče bila še v trenirki v trgovini, temne lase imam res, polet sm pa tud bolj temnopolta 🙂
[/quote]

Nebi pomislu na to, če nebi že sam imel podobne izkušnje…in to sem moral zvedet od policajev, ki so me non stop ustavljali na relaciji Ljubljana-Kočevje😉

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Zakaj hodiš k njim?

jaz povsod, kjer pijem, jem v lokalu vzamem posodo s sabo.
Naslednjič pridem s to posodo v lokal in jo zamenjam z novo.
Mi priznajo popust za vrnjeno embalažo ☺

Za 6€ jaz dobim celo kosilo s solato in juho in še en glaš vina.

od kod vam ideja, da je TREBA poleg drago zaračunane torte in pijače (vrečka čaja je par centov, oni pa zaračunajo 2 evra), še dodatno plačevat, da te ne gledajo grdo???

jaz napitnino pustim, če mi je do tega. če mi pa ni, pa mi noben ne bo težil, da bi kao morala kaj dajat. vsi natakarji po zakonu morajo dobit plačo. nismo v ZDA, kjer jih moraš ti plačat z napitnino.

od kod vam ideja, da je TREBA poleg drago zaračunane torte in pijače (vrečka čaja je par centov, oni pa zaračunajo 2 evra), še dodatno plačevat, da te ne gledajo grdo???

jaz napitnino pustim, če mi je do tega. če mi pa ni, pa mi noben ne bo težil, da bi kao morala kaj dajat. vsi natakarji po zakonu morajo dobit plačo. nismo v ZDA, kjer jih moraš ti plačat z napitnino.
[/quote]

si pa tupa res. avtorica je lepo napisala da VSAK DAN HODI. meni je to dost povedalo o tem njenem jamranju. ali je ta varianta kokr je una gor napisala,da je vedno vse vredu,zdej pa enkrat ni blo pa je zagnala cirkus,najboljš da še slovenske novice pokliče pa požarreport ja! Ali pa je škrtica totalna,pa so zelo prijazni pa nikoli ne pusti niti centa,glede na to da j eredna stranka se zna zgodit da ji ustrežejo od pasa do vratu. če s epa ti tok razburjaš ob besedi napitnina,naj ti povem da v ameriki je OBVEZNO dat 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. 50 ali 70 centov 1x na mesec če že hodi vsak dan pa res ni nč hudga. in sem sigurna da ni dala nikoli nikoli,drgač ne bi za teh 70 ki so se zdaj “zmotili” take drame delala. eh folk…

si pa tupa res. avtorica je lepo napisala da VSAK DAN HODI. meni je to dost povedalo o tem njenem jamranju. ali je ta varianta kokr je una gor napisala,da je vedno vse vredu,zdej pa enkrat ni blo pa je zagnala cirkus,najboljš da še slovenske novice pokliče pa požarreport ja! Ali pa je škrtica totalna,pa so zelo prijazni pa nikoli ne pusti niti centa,glede na to da j eredna stranka se zna zgodit da ji ustrežejo od pasa do vratu. če s epa ti tok razburjaš ob besedi napitnina,naj ti povem da v ameriki je OBVEZNO dat 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. 50 ali 70 centov 1x na mesec če že hodi vsak dan pa res ni nč hudga. in sem sigurna da ni dala nikoli nikoli,drgač ne bi za teh 70 ki so se zdaj “zmotili” take drame delala. eh folk…
[/quote]
nisem komentirala avtorice prvega posta, ampak to, kar sem citirala.
da je kao obvezno dajat napitnino, če nekam redno hodiš
zakaj že?
ker te redno itak obirajo s predragim čajem?
naj bodo srečni, da imajo redno stranko in reden vir prihodkov, ne pa da vihajo nos, ker napitnine baje ni…


nisem komentirala avtorice prvega posta, ampak to, kar sem citirala.
da je kao obvezno dajat napitnino, če nekam redno hodiš
zakaj že?
ker te redno itak obirajo s predragim čajem?
naj bodo srečni, da imajo redno stranko in reden vir prihodkov, ne pa da vihajo nos, ker napitnine baje ni…
[/quote]

ne hodi po lokalih,ne hoid na tortice,ne hodi tam kjer misliš da te lupijo. Bodi doma,skuhaj si sama čaj,in sama kupi kavo za 1 eur pa jo boš mela za 10x,v lokalu računajo eno kavo za celo vrečko ki si jo sama lahko kupiš. Potem,pa boš lahko rekla in očitala kar očitaš zdaj. noben te ne sili da hodiš po lokalih in vihaš nos češ sem pršla,že tko nas obirate. pač ti marsikej ni jasno. ne hodi!

Mene bolj zanima, zakaj sploh hodi k njim? Ima toliko preveč denarja ali ji je dolgčas?

ne hodi po lokalih,ne hoid na tortice,ne hodi tam kjer misliš da te lupijo. Bodi doma,skuhaj si sama čaj,in sama kupi kavo za 1 eur pa jo boš mela za 10x,v lokalu računajo eno kavo za celo vrečko ki si jo sama lahko kupiš. Potem,pa boš lahko rekla in očitala kar očitaš zdaj. noben te ne sili da hodiš po lokalih in vihaš nos češ sem pršla,že tko nas obirate. pač ti marsikej ni jasno. ne hodi!
[/quote]

V restavraciji Spar in Tuš dobiš južno že za 5€.

ne hodi po lokalih,ne hoid na tortice,ne hodi tam kjer misliš da te lupijo. Bodi doma,skuhaj si sama čaj,in sama kupi kavo za 1 eur pa jo boš mela za 10x,v lokalu računajo eno kavo za celo vrečko ki si jo sama lahko kupiš. Potem,pa boš lahko rekla in očitala kar očitaš zdaj. noben te ne sili da hodiš po lokalih in vihaš nos češ sem pršla,že tko nas obirate. pač ti marsikej ni jasno. ne hodi!
[/quote]

če je kdo tup, si to ti.
plačam po računu vse, kar naročim. ne bom se pa pustila izsiljevat za neko napitnino. zakaj že? so bili že v osnovi dovolj dobro plačani.

Povej jim naslednjic. Skoraj sigurno niso nalasc tega zaracunali. Saj kelnarca nima nic od tega, razen ce zvecer racune tornira, ali pa ji je sef tako narocil. Glede na to, da si redna stranka, bi prej rekla da gre za pomoto.

Mayna, kok je kej tvoj štromar?

Za 6€ jaz dobim celo kosilo s solato in juho in še en glaš vina.
[/quote] VBangladešu živi 6 članska družina z njimi ves teden.
Tvoje primerjave so, da te na sekret pritisne.

Nebi pomislu na to, če nebi že sam imel podobne izkušnje…in to sem moral zvedet od policajev, ki so me non stop ustavljali na relaciji Ljubljana-Kočevje😉
[/quote]

Haha, svašta :))

Haha, svašta :))
[/quote]

Jbg sumljivi smo “ta temni”☻

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Jbg sumljivi smo “ta temni”☻
[/quote]

Očitno res 😉 se prav da prot Kočevju ne smem vozt 😉

Očitno res 😉 se prav da prot Kočevju ne smem vozt 😉
[/quote]

Lohk, če hočeš bit več ob cesti, kot na njej…no, je pa tut od avta odvisno, takrat sem mel eno zmahano renault 5…celjska tablica, rja, poln gepek robe, tko da sem bil magnet za njih…no zdej mam felicio, pa mam z blejskimi in radovljiškimi policajčki podobne težave…

Prekajen meso dl cajt gvera;)

jaz bi nehala jesti torto za malico … ni zdravo!

Lohk, če hočeš bit več ob cesti, kot na njej…no, je pa tut od avta odvisno, takrat sem mel eno zmahano renault 5…celjska tablica, rja, poln gepek robe, tko da sem bil magnet za njih…no zdej mam felicio, pa mam z blejskimi in radovljiškimi policajčki podobne težave…
[/quote]

Hah, pr men pa “mafijski” avto 🙂 črn, zatemnjena stekla 🙂

Hah, pr men pa “mafijski” avto 🙂 črn, zatemnjena stekla 🙂
[/quote]

Kul…pol se boš vozila do Kočevja tolk cajta, k da bi šla u Banja Luko😂

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Kul…pol se boš vozila do Kočevja tolk cajta, k da bi šla u Banja Luko😂
[/quote]

Hah, potem pa raj ne grem na tist konc 😉

New Report

Close