Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Mariboru je 34 letni moški ubil svojo 45 letno partnerico.

V Mariboru je 34 letni moški ubil svojo 45 letno partnerico.

V tem primeru je šlo za narkomana in pričakovan dogodek oz. razplet….

Je pa žalostno, da ti takoj, ko vidiš članek o umoru ali uboju ženske, podivjaš in začneš nabijati brez glave in repa. Žalostno zate, da ne bo pomote…… Zamisli se malo!
[/quote]
Za tvojo bralno nesposobnost in možgansko mrtivilo nesposobno razumet karkoli, celo popolnoma preprostih stavkov, pa resnično ne morem bit jaz kriv. 🙂

Ehhh, drogerasi. Zs njih je kar prav, da se sami pokoncajo
Sicer, ne ns tsko krut način ampak, ni nc skode, ce jih vec nikoli ne vidis..

Daj še to povej Polarni, ko si ravno omenil Olovca in onega drugega psihopata, ki sta v predvajanju v živo preko FB ubila svojega “kolega” – katera baba je tu zasrala? Ker brez dvoma je tudi za tisti umor kriva neka puhloglavka, le da je fizično ni bilo zraven.
Sta krive mame od morilcev, kajne? Gotovo neke puhloglavke s polno ritjo, ki sta kar norele in norele, pa svojih sinov nista znale vzgojiti v nič drugega, kot v morilce. Spet puhloglavke krive, ane.

V tem primeru je šlo za narkomana in pričakovan dogodek oz. razplet….

Je pa žalostno, da ti takoj, ko vidiš članek o umoru ali uboju ženske, podivjaš in začneš nabijati brez glave in repa. Žalostno zate, da ne bo pomote…… Zamisli se malo!
[/quote]

Ti Polarnemu pišeš, naj se ZAMISLI? Zamisli se lahko vendar samo nekdo, ki ima pamet. On je nima, namesto treznega razmišljanja je pri njem samo sovraštvo do vsega ženskega, kar leze in gre.
Tip je bolnik, pa vendar ima otroka pri sebi. To tudi vse pove o naših CSD-jih in sodiščih, čez katere Polarni celo sam udriha. Očitno ima prav – če so takemu moškemu dodelili otroka, potem je država res v qrcu.

Daj še to povej Polarni, ko si ravno omenil Olovca in onega drugega psihopata, ki sta v predvajanju v živo preko FB ubila svojega “kolega” – katera baba je tu zasrala? Ker brez dvoma je tudi za tisti umor kriva neka puhloglavka, le da je fizično ni bilo zraven.
Sta krive mame od morilcev, kajne? Gotovo neke puhloglavke s polno ritjo, ki sta kar norele in norele, pa svojih sinov nista znale vzgojiti v nič drugega, kot v morilce. Spet puhloglavke krive, ane.
[/quote]
Seveda je tudi tu, sin je produkt matere, ki je sama živela s sinom in sicer, kronične pijanke in kur-be, ob kateri je bil vse otroštvo bil deležen fizičnega in psihičnega nasilja in kdo ve česa še vse.

A vam je res tako hudo brat resnico? Ker argumernta pa nobenega ne podate, da bi izpodbilo to kar pišem, ker ga nimate in ga ne morete imet, saj same veste, da je tako, le mislite, da bi vsi morali bit tiho in ko nekdo napiše kako dejansko je, znorite in primitivno napadate do skrajnosti. 🙂


Kje pise, da morajo biti zenske podrejene moskemu?
Zato ne hodim k masi in v cerkev in k tem gresnim,zavistnim,pohlepnim ljudem,ki jih ti klices zupniki. ON JE UBIL NJO. In potem bos ti molila za njeno gresno duso?
Daj, zalet se nekam

si preprican?da si clovek sam kriv,ko drvi v smrt in sploh ne ve?eni norci so tok zaviti,da bi lahko leta odvijal papir,da se razjasni..
[/quote]

popay je ziher isti kot ta psiho, ki je umoril partnerko
ker vsak človek, ki ima kaj čisto v glavi, bo vzroke in ostalo iskal v agresorju/napadalcu/morilcu
samo idiot, psiho, ipd. se spravi na žrtev

popay je ziher isti kot ta psiho, ki je umoril partnerko
ker vsak človek, ki ima kaj čisto v glavi, bo vzroke in ostalo iskal v agresorju/napadalcu/morilcu
samo ******, psiho, ipd. se spravi na žrtev
[/quote]
heh, marsovec, odgovoril ti bom zato, ker vidim, da si včerej komentira….., ti o moji 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} psihi sm sanjaš lahko, tolk je skulirana za tebe in si oddaljen od nje kot smo mi vsi do lune…, kaj pa ti bluziš…, sicer se mi ne, da več stare teme brat ampak, jst imam partnerico samo za dobro se imet z njo, kar pomeni, da se z veseljem dol dajeva, ko sva skup,
Drugo od ženske ne rabim, niti pranja niti kuhanja, še manj pa, da mi kaj pametuje in se s takšno tud ne trudim gradit odnos,, ker sem sam dost pameten, hehe in me tud ne zanima, kaj se ji dogaja, ko greva narazen, ji pa privoščim vse najboljše..
A vidš lole, kaj je močna psiha in kaj pomeni fair play, ko tud takšni zgubi kot si ti brez nizkih udarcev odgovorim, pa čeprav v brezvezni virtuali, ki nima veze z realnostjo.

Kot sem že nekajkrat povedal, glede na početja bab , je preenetljivo, da tega ni mnogo več. Torej je to zgolj dokaz, da so moški mentalno mnogo stabilnejši od popolnoam podivjanih bab v današnjem času. Zgotovo pa nobena od teh “šprtev” ni vredna objokovanja. Tako je, če bi vsak odkrito povedal in ne hinavil, tudi če se grdo sliši.

“žrtev”😁

A ni bilo lani v ljubljani,nekje februarja ali marca,umor geja,ko je hetero ubil posiljevalca geja,ki ga je zadrogiral ali nekaj takega?

Ko tebe bere človek, je presenetljivo, da babe več decev na zaštihajo, one so šele vzor stabilnosti, če zasedajo samo 6 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zaporov v Sloveniji, deci pa 94 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Ja res sreča za bluzatorja polarca, da ni bil deležen fasunge od svoje bivše ki ji je kakor sam pravi takim ženskam prav tako rit znorela na velike obrate. Ma kva bi mu ona lahko vse delala:)) PA MU NI, KER JE BILA BOLJ BRIHTNA OD NJEGA IN GA ZDEJ SECIRA.

New Report

Close