Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek v miljonarju bobovnik

v miljonarju bobovnik

Ne vem, komu bi pisal št. svojega računa?
Opozorilo na doličeni dve napaki pove vse o tebi in tvojem zeeeelo (ne še mene zaradi teh e-jev!!) ozkem znanju. Počakaj še na “opravičilo” avtoric zgornjih postov. Če se jim bo zdelo sploh vredno komentirat.

Aja, tema je o Bobovniku. Tudi meni se zdi, da šepa v izgovorjavi.
[/quote]

in kaj potem, če se tebi zdi!
gospod Bobovnik je s svojim znanjem zdržal do penzije in zaradi svoje priljubljenosti je dobil kar nekaj viktorjev.
veliko nas je, ki smo ga z veseljem poslušali in gledali.

Ja, Bobovnik res kiksa pri izgovorjavi.
Ampak zakaj ga iz režije ne popravijo, saj je preko slušalke ves čas na zvezi z njimi?

Slavko Bobovnik si je v tooolikih letih vodenja, ustvaril tako karizmo, da mu sploh ni treba več paziti, kaj bo rekel in kaj ne, vse kar on reče, je zakon.
Meni je Milijonar “sedel” prav zaradi njega, ni kot eden od tistih voditeljev, ki so ustvarjali svoj imidž z grimasami-Jonas ali pa z otroškim izgledom-Romih.
Skratka, odličen voditelj in oddaja je odlična prav zaradi njega.
Rada ga gledam in poslušam in prav tako veliko mojih znancev in znank.

in kaj potem, če se tebi zdi!
gospod Bobovnik je s svojim znanjem zdržal do penzije in zaradi svoje priljubljenosti je dobil kar nekaj viktorjev.
veliko nas je, ki smo ga z veseljem poslušali in gledali.
[/quote]

Jaz sem ga leta gledal in poslušal z veseljem, priznam. Tukaj v Milionarju pa res ne blesti. Še manj njegova izgovorjava. Recimo bobu bob.

Komentar na tvoje razpravljanje o napakah bi raje izpustil Saj si ga tudi ti ;). Nimaš kaj odgovoriti;).

Jaz sem ga leta gledal in poslušal z veseljem, priznam. Tukaj v Milionarju pa res ne blesti. Še manj njegova izgovorjava. Recimo bobu bob.

Komentar na tvoje razpravljanje o napakah bi raje izpustil Saj si ga tudi ti ;). Nimaš kaj odgovoriti;).
[/quote]

nisem čutil potrebe:-)))

nisem čutil potrebe:-)))
[/quote]

Točno tako. Nimaš kaj odgovorit. Tudi če bi čutil potrebo ;)))


Tudi ti si že dolgo na puklu tastarih in ni videti nekega napredka, kar se pa neumnih komentarjev tiče si pa vodilni na Monu.

A veste, da se tudi meni zdi, da je oddaja gledana prav zaradi Bobovnika. Spominjam se italijanske verzije Milijonarja.
Tam so imeli enega tako super voditelja, tudi če nisi razumel italijanskega jezika, si rad gledal oddajo, saj je njegova mimika in smiselni izrazi pomenila skoraj toliko kot jezik sam.
Potem pa smo dobili mi Milijonarja z Jonasom…Živ obup. Spakovanje do onemoglosti, tudi, če si gledal, nisi mogel gledati.
In s pubertetniškim izgledom Boštnana Romiha, je bila ta oddaja tudi velika žalost.
Sedaj se mi zdi oddaja v redu, mu prav paše, Slavku Bobovniku, namreč. Deluje resno, a obenem dovolj zabavno, da se velikokrat nasmejemo in pa tudi kaj naučimo.

Vedno boljši je, torej čisto gledljiv. Če bi samo poslušala, bi po intonaciji mislila, da gledam Odmeve.
To, da je slab v angleščini je neverjetno.

Zelo se je popravil, v bistvu zdaj mi je prav fajn voditelj te oddaje. Me ne moti, z kaksnimi kiksi je prav simpaticen

Presenetljivo, ste vsaj pri eni temi objektivni in brez žalitev.

Zakaj bi bili žaljivi? Gospod je že v letih, se ga ne bi smelo žalit. Koliko je star, se pa ne ve. Nikjer ni objavljena njegova letnica rojstva. No, če je šel v polno penzijo, je star najmanj 65.

Ja, kot Odmevi. Točno na to sem zadnjič pomislila, ko sem iz kuhinje slišala njegov glas.
Zdi se mi, da kar lepo vodi. V začetku se je precej lovil, sedaj je dobro. To z angleščino je res čudno.

Gledam včasih za nazaj. Nič posebnega ni, je pa tako malo za sprostitev in hec.

Oddajo gledam, ker jo Slavko Bobovnik vodi na zelo pristen, spreten in nekoliko zabaven način. Vse to spada zraven in tako mora biti.
Ostaja kanček resnosti, ki je bila v Odmevih, zaznaven humor in brezhibno utečena rdeča nit Milijonarja.
Pa kaj potem, če se kdaj zmoti, če kaj slabše izgovori, vse to spada v kontekst šova.

Pa pustite človeka pri miru, pa kaj če ne zna pravilno izgovarjati, se vsaj malo nasmejimo.

Dar voditeljstva mu je tako rekoč pisan na kožo. Kdor reče, da ni dober voditelj, laže ali pa se kar tako izmišljuje, kajti stoprocentno je to najboljši voditelj Milijonarja od vseh, kar ji je do sedaj bilo.
Že zaradi njega se splača gledati to oddajo. Nobenih sprenevedanj, ne pretirane spodbude ampak natančno, kot ostra britev vodi rdečo nit te oddaje.

New Report

Close