Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu V našem bloku stanuje prodajalka ljubezni

V našem bloku stanuje prodajalka ljubezni

Mogoče je samo nimfomanka?

Vse povej upravniku, če policiji nočeš, upravnik pa bo obvestil policijo! Potem se ugotavlja ali se dogaja tudi kakšno trgovanje z ljudmi, preprodaja mamil in podobno

Če ženska kasira, je to pridobitna dejavnost. Težko verjamem, da se ji na vratih izmenjuje toliko različnih ljubimcev samo zaradi njenega visokega libida. Pa še nobenega nisem slišala, ko je izvajal jogo, da bi se to slišalo. Sem pa mela pred kratkim problem s svojo sosedo, ki sem jo po cele ure poslušala, ko je izvajala kungfu, sado-mazo sex nad mojim stanovanjem. Hvala bogu sva se zmenle in je sedaj v večernih urah, ko se vse umiri, tudi zgoraj mir.
[/quote]

Se ti je pa uspel zment? Jaz sicer ne poslusam tega ampak mam nad sabo ocitno studentske kemcke konje,ki mi onemogocajo otroka dat ob 8.30h spat saj so hrupni kot bi hokej igral. Ni mi jasno kaj majo tok za lomastit.

Zlehtnoba? Halo? Pa pejt ti med drogerase,kurbe in njih kliente zvet. Fukfehtar.


Vidiš, a ni to krivično, ti pa spremljevalke za denar ne dobiš, ko greš enkrat na deset let v Ljubljano. 🙂
[/quote]

mimosunkaš ☺


? Ali kaj je ta CD?

Aaaa parlament, sem dobil občutek, da si bližje seznanjena, ko veš toliko podrobnosti. 🙂
[/quote]
Očitno te občutek vara.


prav veliko pa ne veš – glede na to, da ogromno bleješ ☺
v parlamentu so tematiko obravnavali. Da dejavnosti niso “legalizirali”, dali na spisek del in dejavnosti je nekaj čisto praktičnih omejitev:
– ali naj ima v času menstruacije bolniško
– kako naj se obravnava “nesreče” pri delu
– kako ji preko sociale zagotoviti ustrezno delo, če izgubi možnost služenja @

.-.-.-.-.-.
od kod ti opcija za 5 strank / dan ?? .. kje za vraga jih lahko najdeš v npr. LJ ☺ .. aja MOniraš ☺
[/quote]

Avtorica teme je zapisala …”že nekaj časa opažam da v sosednje stanovanje od mene hodijo moški tudi po več kot 5 na dan “

očitno ti hodiš k precej slabi (in posledično manj iskani) prodajalki ljubezni … naj uganem – plačuješ ji 50 EUR? Ti da kakšen dodaten popust? Plačaj 2, tretjega dobiš brezplačno?


? Ali kaj je ta CD?
[/quote]

Celovški dvori.

Cucek….TIHO!

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Zlehtnoba? Halo? Pa pejt ti med drogerase,kurbe in njih kliente zvet. Fukfehtar.
[/quote]

Zgoraj imaš odgovor, pa uživaj v branju.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Avtorica teme je zapisala …”že nekaj časa opažam da v sosednje stanovanje od mene hodijo moški tudi po več kot 5 na dan “

očitno ti hodiš k precej slabi (in posledično manj iskani) prodajalki ljubezni … naj uganem – plačuješ ji 50 EUR? Ti da kakšen dodaten popust? Plačaj 2, tretjega dobiš brezplačno?
[/quote]

A najprej gredo k njej pol pa k tej sosedi? (”..v sosednje stanovanje od mene hodijo k sosedi”)..se pravi ji krade kliente? Je to problematika?

Celovški dvori.
[/quote]
Pravs. Beda. Sm hotla tm kupt za investicijo oz oddajo zaposlenim v novem kompleksu,ki bo cez cesto. Ampak kdo pa bo v kurbenhaus zivu…

daj ji mir, ni ji lahko

Verjamem da trpi, uboga avtorica teme, se mi smili. Kajti nevoščljivost te lahko razžre.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

res je… stranke pa veselo širijo SPB….. Verjetno je le 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} takih, ki se oblečejo v lateks skafander….

Naj ma tistih 7000, pa še cel kup SPB, ki jih bo kasneje odkrila. In jih širila potem še zavedno naprej….

Javit upravniku…… če ne bo on nič mignil, pa policiji.

pa zganjate zaradi par ubogih študentk, najverjetneje iz revnih, odročnih krajev Slovenije (Kočevska Reka, Štalcerji, Bela krajina, Prekmurje ,….), ki so privile rdečo žarnico, še last njihovih babic ….preživeti je treba! Tudi jaz sem bila nekoč revna …

Milena Miklavčič

A kdo kaj ve, kaj je s tistimi medijsko odmevnimi ženskami:

– učiteljica iz Tržiča (gole fotografije na USB klučku)
– učiteljica iz Maribora (afera lizanja s strani ravnatelja)
– dr. Martina Tomori (vzmetnica)
– Ula Furlan
– itd.

Valter Pregelj

Avtorica teme je zapisala …”že nekaj časa opažam da v sosednje stanovanje od mene hodijo moški tudi po več kot 5 na dan “

očitno ti hodiš k precej slabi (in posledično manj iskani) prodajalki ljubezni … naj uganem – plačuješ ji 50 EUR? Ti da kakšen dodaten popust? Plačaj 2, tretjega dobiš brezplačno?
[/quote]

ne dojameš, anede – bejba pač služi € kot jih zna in kolikor se oceni. Kaj pa ti?? si pri starših ali na sociali??!

svoje čase sem poznal profesorico tujega jezika – ločeno … je pa rabila fu.k dokaj redno … in je bila vredna svoje cene ☺

Ne vem, kako je to zakonsko neurejeno, bi pa mene zmotilo, ker si ne želim živeti v javni hiši, ne želim plačevati vode in čiščenja skupnih prostorov za sosedine stranke in ker ne želum, da po bloku vsak dan tavajo neznanci.
Jaz bi upravniku predstavila zadevo, izpostavila, da ima soseda očitno neprijavljeno dejavnost in zahtevala, da stranke sprejema drugje, magari v motelu.

al ste smotani in ne se smešit ,
kje pa v zakonu piše, kolko ima kdo lahko obiskov???
A teb kdo šteje kolko prijateljev te obišče, kolko obsikov imajo tvoji otroc???
A kdo tebe kontrolira kaj počneš v tvojem stanovanju, a ti nikol ne sexaš podnev v svojem stanovanju?
Če sam ponoč sexaš več hrupa zganjaš pa še kališ nočni mir!

Sicer se pa tudi pari prodajajo in imajo obiske…. a boš tud njih prijavil ?

Sicer pa policija sploh ne preganja samostojnih umetnic, te se nimajo itak česa bat . Običajno ob akciji policaji pridejo kot stranke, mal povprašajo, plačajo in gredo….ko vidijo da so same.
Policija preganja zviodnike in tiste, ki druge silijo v prostitucijo in od njih pobira svoj delež!

kaj pa so zvodniki tudi v tistem stanovanju o katerem piše avtorica?

al ste smotani in ne se smešit ,
kje pa v zakonu piše, kolko ima kdo lahko obiskov???
A teb kdo šteje kolko prijateljev te obišče, kolko obsikov imajo tvoji otroc???
A kdo tebe kontrolira kaj počneš v tvojem stanovanju, a ti nikol ne sexaš podnev v svojem stanovanju?
Če sam ponoč sexaš več hrupa zganjaš pa še kališ nočni mir!

Sicer se pa tudi pari prodajajo in imajo obiske…. a boš tud njih prijavil ?

Sicer pa policija sploh ne preganja samostojnih umetnic, te se nimajo itak česa bat . Običajno ob akciji policaji pridejo kot stranke, mal povprašajo, plačajo in gredo….ko vidijo da so same.
Policija preganja zviodnike in tiste, ki druge silijo v prostitucijo in od njih pobira svoj delež!
[/quote]

Ti ne bo treba kje dalj iskat?

Ce si ocenila, da je po videzu vsaj tako privlacna, kot si (bila) ti, potem zdaj ves, kam poslati moza, ko te bo naslednjega „bolela glava“. Tebi ne bo treba hlinit in trpet, on bo potesen, ona pa bo imela denar za studij. Vsi srecni in zadovoljni. Tvoj zakon se bo zagotovo mocno izboljsal.

New Report

Close