Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V naši šoli pravo tekmovanje z Iphoni…

V naši šoli pravo tekmovanje z Iphoni…


Kakšna je 10? Dej povej, meni nevednici? Povej no! Sam to me zanima – tale IPhone 10! Ostalo prepuščam tvoji domišljiji!
Ps: pravilno je zagrizenost!
[/quote]

Resnično dobronamerni nasvet: ne napenjaj preveč štrikca med ušesi.

Seveda si je želel boljšega, ampak situacija je bila taka, da je bil nekaj mesece “obsojen” na Heloo Kitty :)))
Želela sem samo povedat, da mu ni bilo hudega ne tako, ne drugače, ko je kot 19 letnik z metrom petindevetdeset hodil okoli s punčkastim telefonom.
[/quote]

Mnja, normalno, da se človek z vsem sprijazni. V blazno veselje mu pa najbrž ni bilo.

Wow …. mislim kdo ima vse otroke…. osebki, ki jim je 20 € / mesec vredno več kot miren spanec lastnega otroka…. wow…

Resnično dobronamerni nasvet: ne napenjaj preveč štrikca med ušesi.
[/quote]
Kakšna je 10? Dej povej, meni nevednici? Povej no! Sam to me zanima – tale IPhone 10! Ostalo prepuščam tvoji domišljiji!
Ps: pravilno je zagrizenost!

Pa kaj tebe tako žuli?

Otrok je med najboljšimi v populaciji, ne povzroča problemov ne staršem, ne učitejem, ne vrstnikom, zaspi najkasjene ob 23, uri, mirno spi ponoči, brez goljufanja z brskanjem po telefonu, ker ga da polnit v spodnjem prostoru, predno gre gor spat… in kje je sedaj tvoj problem?

Ima Zoisovo štipendijo, tako da si teh 20 eur tudi sam krije. Še kaj?


Kakšna je 10? Dej povej, meni nevednici? Povej no! Sam to me zanima – tale IPhone 10! Ostalo prepuščam tvoji domišljiji!
Ps: pravilno je zagrizenost!
[/quote]

Poguglaj si, ker te tako zagrizeno zanima..

Problem ni do-povedat, problem je ker VAJU to žre in vama ne da miru.. 🙂

Moja rešitev je čisto preprosta.
Če nisi zadovoljna s tem, kar imaš, tega ne potrebuješ. Ťorej odvzem, nakar bo tudi ta model več kot dosti dober. Če želi več kot osnovno, naj si kupi sama. Kaj imajo drugi v razredu, ni pomembno. Tako preprosto je to.

Saj tudi odrasli (zlasti moški) težijo s temi jabučki. In se jim pobesi nosek do tal, ko pa kakšen ne pade v nezavest od zavidanja jim tega jabučka. Prav hecni so, hujši kot otroci.

kak te nena razumete otroka, da bi rad fse meu?!

ko smo mi bli v OŠ, so eni otroci imeli vsak dan drugo obleko, mi pa nosli celi tedn ene te iste hlače … pa kaj?! preživeli smo, veš

Pa kaj tebe tako žuli?

Otrok je med najboljšimi v populaciji, ne povzroča problemov ne staršem, ne učitejem, ne vrstnikom, zaspi najkasjene ob 23, uri, mirno spi ponoči, brez goljufanja z brskanjem po telefonu, ker ga da polnit v spodnjem prostoru, predno gre gor spat… in kje je sedaj tvoj problem?

Ima Zoisovo štipendijo, tako da si teh 20 eur tudi sam krije. Še kaj?
[/quote]

Džizs, ne pustiš mu telefona, da ne bi “goljufal?” Skoraj odrasel fant? Pa veš, da pridni otroci ne rabijo kontrole? Torej je tvoj kar perla, da ga moraš takole na kratko držat.

povej ji da je to samo modna muha, kul je lahko tudi brez jabolčka 🙂

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Džizs, ne pustiš mu telefona, da ne bi “goljufal?” Skoraj odrasel fant? Pa veš, da pridni otroci ne rabijo kontrole? Torej je tvoj kar perla, da ga moraš takole na kratko držat.
[/quote]

Daj ne interpretiraj si po svoje, prosim…. In svoje “perliranje” zadrži zase.

Nihče ga ne kontrolira in ne drži na kratko. Je tudi športnik in discipliniran, sam odloži in gre spat, ker ve, da telo po treningu rabi počitek. Zastonj se trudiš, perla.

ne maram pametnjakovičev, ki na vprašanje odgovarjate z vprašanjem, ker nimate nič pametnega povedat…
[/quote]

Glede na tvoj “odgovor”, očitno tudi ti nimaš nič pametnega povedat. Pa žaljenja se lahko vzdržiš.

Glede na tvoj “odgovor”, očitno tudi ti nimaš nič pametnega povedat. Pa žaljenja se lahko vzdržiš.
[/quote]

hhm lahko žali … nedelja se približuje in spoved 🙂 vse mu bo oproščeno :)))

Čestitam ti, da tako zaupaš tvoji 7-šolki, da ji sploh kupiš pametni telefon. Z njim lahko objavlja,karkoli. Na njem vidi karkoli. Tudi tisto neprimerno… Nekaj v Rusiji se jih je že fentalo, ker so se šli tisto igrico… Tudi otroke ugrabljajo, by phone… Pa izsiljuejo tudi… Vso srečo ti želim, brez ali z jabko zad. Čist vseeno je. Rezultat bo itak isti.

ne maram pametnjakovičev, ki na vprašanje odgovarjate z vprašanjem, ker nimate nič pametnega povedat…
[/quote]

Kaj češ. Še ni razumel, da otrok potrebuje samo mami pa očka. Zato pa je kupil smartfone, da bo vsaj eden pameten.

Glede na tvoj “odgovor”, očitno tudi ti nimaš nič pametnega povedat. Pa žaljenja se lahko vzdržiš.
[/quote]

oprosti, to je bil kompliment…

O bi želel boljši telefon, brez skrbi, samo ga je žal zaradi njegove nerodnosti izučilo, da še ni pravi čas za kaj boljšega in dražjega :P. Tako da…… Hello Kitty rulzzzz, ja. :). Po sili razmer 🙂
[/quote]

Mojemu sinu je šel telefon v franže in je v sili razmer nekaj časa imel “opeko”, torej neumni telefon. Njemu je vse ravno, od oblačil do znamke telefona, samo da funkcionira. Nihče ga ne zafrkava, ker nima smisla, njega to sploh ne prizadene, skomigne z rameni in se nasmehne.
Punce ga obožujejo, pa ni niti nobena nadpamet niti nadlepota, je pa očitno ravno prava kombinacija zrelosti in simpatičnosti. Tako da ja, obstajajo taki, ki ne travmirajo zaradi telefona.

Tako drag telefon zaupati 12-, 13-letnemu otroku, se mi zdi vzgojna neumnost brez primere! Jaz ga ne bi želela imeti, ker se mi zdi preveliko tveganje, da mi pade ali ga kje pozabim, pa se mi to še ni zgodilo v lajfu.

Tamala hoče izsiliti nov telefon in igra na karto, da ga imajo vsi. Pa to ni res. V nașem razredu ga je imel samo eden.
Dvomim, da jo zaradi tega zafrkavajo oz jaz ji ne verjamem. Itak pa telefon v šoli nima kaj delati oz ga nimajo kaj razkazovati.
Med poukom je v torbi odmori pa so prekratki.

Mnja, normalno, da se človek z vsem sprijazni. V blazno veselje mu pa najbrž ni bilo.
[/quote]

Glede na to, da mi je le malček podoben, mislim da mu je tudi dogajalo, da ni po standardu, ampak nekaj čisto kontra.

Tudi jaz si želim glanc novega Teslo, vozim pa 2 leti starega Cliota in mu pravim “moj lepi” in mi gladko dol visi, da nimam BMW-ja al kaj je zdaj že v modi.

Temu se pa reče glas razuma.

jaz pa ji verjamem, da jo zafrkavajo … saj mene tudi ena “frendica” … kar krohotat se začne, ko vidi mojo 3 leta staro nokio, nespametno! 🙂

jaz pa ji verjamem, da jo zafrkavajo … saj mene tudi ena “frendica” … kar krohotat se začne, ko vidi mojo 3 leta staro nokio, nespametno! 🙂
[/quote]

Če bi se meni kdo krohotal nad mojim 5-6 let starim Samsungom, ga zanalašč ne bi zamenjala, ampak bi ga še ponosno razkazovala, kako mi že vsa ta leta dobro služi! Ma, še če bi crknil, bi ga dala popravit!

Pred mnogimi leti sem podedovala od dedka star avto vendar odlično ohranjen in z malo prevoženih km.
Meni je služil za pot v službo. Veliko pa se jih je zgražalo oz imelo pripombe na moj račun. Pa me niso ganile celo uživala sem v drugačnosti.
Tako, da me mnenja drugih že dolgo več ne ganejo in prav komot živim.
Kar si kupim si izključno zaradi sebe ne da bi drugim ugajala in nekaj dokazovala.
Vsi imamo nekaj boljših nekaj slabših stvari od drugih. Jaz sem imela superge za tek večje vrednosti od mojega avteka. Ampak sem jih imela zaradi sebe. Za večino so to bili pač supergi kot supergi ker navzven se res ne razlikujejo.
Tako zame niti avto niti telefon nista statusni simbol. Za nekoga morda so.
Kaj pomaga 13 letnici ful top telefon s katerim ne bo znala operirat.

New Report

Close