Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V pekarni mi je ponujala kruh za nižjo ceno, ker je bil na eni strani malo plesniv

V pekarni mi je ponujala kruh za nižjo ceno, ker je bil na eni strani malo plesniv

V kateri pekarni se ti je to zgodilo?

Očitno te res preganjavica pa slaba vest forumskega življenja dajeta. In ne, nisem tista oseba, ki te se pogosto spravi na tvoje mnenje in tvoje izjave, kiksnila si totalno. Samo naključna sodelujoča oseba, ki te ima zadosti po treh postih.
[/quote]

Ahhhhh…vedno enaki izgovori. Vedno si prvič v debati z mano. Slab spomin?

Očitno te res preganjavica pa slaba vest forumskega življenja dajeta. In ne, nisem tista oseba, ki te se pogosto spravi na tvoje mnenje in tvoje izjave, kiksnila si totalno. Samo naključna sodelujoča oseba, ki te ima zadosti po treh postih.
[/quote]

Enkrat je tud mene določila, da sem ne vem kera oseba, ki bi se z njo ukvarjala. Pa sem ji prvič sploh odgovarjala.
Da ti pa nekdo napiše, da si zaslužiš, da se zastrupiš s plesnijo, pa noben zdrav tega pač ne želi drugemu.
Nisi edina.

Enkrat je tud mene določila, da sem ne vem kera oseba, ki bi se z njo ukvarjala. Pa sem ji prvič sploh odgovarjala.
Da ti pa nekdo napiše, da si zaslužiš, da se zastrupiš s plesnijo, pa noben zdrav tega pač ne želi drugemu.
Nisi edina.
[/quote]

Oh..a že spet. :-S

Enkrat je tud mene določila, da sem ne vem kera oseba, ki bi se z njo ukvarjala. Pa sem ji prvič sploh odgovarjala.
Da ti pa nekdo napiše, da si zaslužiš, da se zastrupiš s plesnijo, pa noben zdrav tega pač ne želi drugemu.
Nisi edina.
[/quote]

Hvala za obrazložitev in podporo 🙂 Mi je vse jasno :D.

Sicer pa -take kot je ta Tara S na forumu hitro pogruntaš, so dovolj samo kakšni trije odgovori.
Če ne dojame, mi je jasno, da nima smisla takemu “kost za glodat metat”, če pa še naprej kev kev kev kev, ima pa monologe… Moj čas je dragocen- ga raje drugim namenim, ki so manj “žleht, škodoželjni in celo smrtželjni”; kot tale Tara S, ja.

Hvala za obrazložitev in podporo 🙂 Mi je vse jasno :D.

Sicer pa -take kot je ta Tara S na forumu hitro pogruntaš, so dovolj samo kakšni trije odgovori.
Če ne dojame, mi je jasno, da nima smisla takemu “kost za glodat metat”, če pa še naprej kev kev kev kev, ima pa monologe… Moj čas je dragocen- ga raje drugim namenim, ki so manj “žleht, škodoželjni in celo smrtželjni”; kot tale Tara S, ja.
[/quote]

Ljubica, tvoje najedanje je samo povzročilo, da odslej v trgovinah ne opozarjam več na plesniv kruh oziroma toast. Zato bo morda marsikateri kupec kupil ta toast (ki ga sicer na policah ne bi bilo več). Morda boš takšno plesnivo zadevo kupilo celo ti. In prav bi bilo! Tečni ljudje bi se lahko začeli zavedati, da ima vaša tečnoba slabe posledice. Vidim, da ti te povezave niso jasne… :-S

Ne se izmikaj zdaj. To pa res ni lepo. Zajebavat folk znaš, sprejeti posledic svojega zajebavanja pa ne? Ccccccc

(pojasnilo za zdolgočasene bralce: gre za osebo, ki ima alergijo name in se pogosto spravi na moje mnenje in moje izjave. Očitno je njena alergija nalezljiva, tako da sem sedaj tudi jaz postala alergična nanjo.)
[/quote]
Dosadno in zakompleksano bitje si tukaj na forumu. Dej se skregi mal v svoji realni okolici. Ti tam ni dost, da se mors se na forumu prepucavat? Tezko bitje totalno.


Dosadno in zakompleksano bitje si tukaj na forumu. Dej se skregi mal v svoji realni okolici. Ti tam ni dost, da se mors se na forumu prepucavat? Tezko bitje totalno.
[/quote]

Daj no daj… jaz sem super bejba. Samo jebčkanja v glavo s strani trolarskih jabčkarjev pač ne maram. In kljub temu dajem tako dobre nasvete – da naj se začnejo zavedati posledic svojih dejanj in jih prenašati. Kaj češ lepšega.

New Report

Close