Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V pogrebni obleki sta šla na gala sprejem k Melaniji, kjer Melanije sploh ni bilo

V pogrebni obleki sta šla na gala sprejem k Melaniji, kjer Melanije sploh ni bilo

Ko je Bratuškova hodila okoli v živalskih vzorcih, so se ob to spotaknili vsi. Sedaj so pač tudi moški na tapeti.

A si morete mislit… še kar nekaj je takih omejencev, ki so bili tam s kravatami.
Upam, da ste se tudi takrat tako usajali, ko so šle naše na pol oblečene babnce v Savdsko Arabijo kot neka gospodarska delegacija, al kaj. O Jankoviću ni vredno izgubljati besed. Ampak on je taprave barve. Itak pa ste tukaj sami poznavalci protokola in obvladate u nulo vse. Ne vem zakaj po cestah hodijo same zanikrne in zanikrni???

A bi morala bit takole napravljena kot tile s šali okol vratu?

[img]http://www.socialnidemokrati.si/wp-content/uploads/2017/01/SD-Dra{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}BEgo{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1e-6-495×400.jpg[/img]

Misliš, da je čast biti povabljen na takšen dogodek?[/quote]

bravo, se strinjam….

Amapka za nekatere je žur pač žur, na katerem je treba selfije delat ( vprašanje po koliko glažih) z mrtvaško kravato :))))

No no, a si bila tudi tako pametna, ko se je tvoj idol Zoki oblekel v kelnarsko uniformo za na dunajski operni ples?[/quote]

Sploh ne vem, da on hodi po operah. In me tudi ne zanima.

? A na gala večerjo? Vprašaj šefa. 😛

Daleč od tega, da bi bili strokovnjaki za protokol. Ampak za to, da veš, kaj je black tie, ni treba biti strokovnjak za protokol.

Najbolj strašljivo je, da sta to pri nas demokratično izvoljena poslanca.


do solz sem se nasmejala in še se režim. Ampak tole je pa eden najboljših postov na starševskem eveeeerrrrrr!!![/quote] Je jaaa! KLOVNA

Vaš link

Če sem iskren…..jaz bi z svojo površnostjo tud prišel z žalno kravato na sprejem:))

Komunisti najbolj vemo, kako se spodobi biti oblečen.
To vsako leto dokazujemo na Dražgošah.

Hvala za smeh tudi od mene.

Tale obsedenost z eno melanijo meni ni jasna, mapka res ne. Tako , kot so eni nesamozavestni, da se morajo posluževati njenega imena, nč jasno.

Daleč od tega, da bi bili strokovnjaki za protokol. Ampak za to, da veš, kaj je black tie, ni treba biti strokovnjak za protokol.[/quote]

po moje pa si malo strokovnjaka in bi bilo bolje, da bi moderirala kak moden forum. Tukaj je bolj sociala in glede na to, da si včeraj ljudem, ki so spraševali za pomoč limala napačne informacije in bila proti temu, da eni fehtajo za denar medtem ko ti……

Zdej, če bi bil kakšen od pozicije povabljen, bi zanesljivo prišel z rdečo kravato. Videno že nekajkrat:))
A boli, ker niso povabili vladajočih? Vsaj veste kam spadate v očeh tujine.

Daleč od tega, da bi bili strokovnjaki za protokol. Ampak za to, da veš, kaj je black tie, ni treba biti strokovnjak za protokol.[/quote]

po moje pa si malo strokovnjaka in bi bilo bolje, da bi moderirala kak moden forum. Tukaj je bolj sociala in glede na to, da si včeraj ljudem, ki so spraševali za pomoč limala napačne informacije in bila proti temu, da eni fehtajo za denar medtem ko ti……[/quote]

Ne, ne, ne. Jaz sem samo napisala, da tista dva s petimi otroki bolj kot denar za hišo rabita službo. Ker ja, mi je noro, da narediš pet otrok, nimaš pa nobenega namena (in ga tudi nisi imel) delati.

Za napačno informacijo sem se pa opravičila. Ni bilo zlonamerno. Poguglala sem in tisto je padlo ven.

Sem še nekaj časa razmišljala, da se potegnem za ta dva nesrečnika. Ampak po drugi strani je pa tako fino, ko so končno vsaj malo na udaru tisti, ki običajno neprestano žalijo drugače misleče in drugače ravnajoče. Tako da…je kar prav, da je ta tema odprta.

No no, a si bila tudi tako pametna, ko se je tvoj idol Zoki oblekel v kelnarsko uniformo za na dunajski operni ples?[/quote]

Sploh ne vem, da on hodi po operah. In me tudi ne zanima.[/quote]

Očitno te pa zelo zanima, kje in kko oblečeni hodijo SDSovci po raznih zastonj požrtijah.
Le zakaj nisi tokrat tako brezbrižna, kot si bila takrat, ko se je Zoki za na opera ples oblekel kot navaden kelnar?

po moje pa si malo strokovnjaka in bi bilo bolje, da bi moderirala kak moden forum. Tukaj je bolj sociala in glede na to, da si včeraj ljudem, ki so spraševali za pomoč limala napačne informacije in bila proti temu, da eni fehtajo za denar medtem ko ti……[/quote]

Ne, ne, ne. Jaz sem samo napisala, da tista dva s petimi otroki bolj kot denar za hišo rabita službo. Ker ja, mi je noro, da narediš pet otrok, nimaš pa nobenega namena (in ga tudi nisi imel) delati.

Za napačno informacijo sem se pa opravičila. Ni bilo zlonamerno. Poguglala sem in tisto je padlo ven.[/quote]
pa bi morala vedeti…….

Sploh ne vem, da on hodi po operah. In me tudi ne zanima.[/quote]

Očitno te pa zelo zanima, kje in kko oblečeni hodijo SDSovci po raznih zastonj požrtijah.
Le zakaj nisi tokrat tako brezbrižna, kot si bila takrat, ko se je Zoki za na opera ples oblekel kot navaden kelnar?[/quote]

Je šel po Urškinih stopinjah – štrikana obleka na Dunajskem gala opernem plesu, JJ pa v reklcu, ki se mu je že na daleč videlo,da je sposojen in mu ni bil prav.

Sploh ne vem, da on hodi po operah. In me tudi ne zanima.[/quote]

Očitno te pa zelo zanima, kje in kko oblečeni hodijo SDSovci po raznih zastonj požrtijah.
Le zakaj nisi tokrat tako brezbrižna, kot si bila takrat, ko se je Zoki za na opera ples oblekel kot navaden kelnar?[/quote]

Vem zato, ker ste tukaj odprli več tem. Če ne bi, ne bi vedela, ker ne gledam več poročil, dnevnikov in podobnega.

Ko ste že vsi tkao pametni in pravite da google vse ve.
No, pa google ven vrže tudi može v karavatah če iščem po omenjenem.

http://www.bridesinstyleaus.com.au/wp-content/uploads/2014/09/black-tie-creative1.jpg

in še
http://1.bp.blogspot.com/-nVzquxifxd0/VWQrFwWnQRI/AAAAAAAABOM/suA83eaAWtI/s1600/mens-black-tie.jpg

[img]http://1.bp.blogspot.com/-nVzquxifxd0/VWQrFwWnQRI/AAAAAAAABOM/suA83eaAWtI/s1600/mens-black-tie.jpg[/img]

PS: Pa da bo jasno. Lahko bi se fanta prej bolje informirala glede metuljčka …
PPS: Če bi bila tam Lukec Mesečnik In CheGevara Kordiš, bi se isto zabavali …

Kot vedno se tolažite samo s svojo propagando, ja. Reala, mišek, pa je, da so kolaboranti v državah zaveznicah samo domači izdajalci, vredni vsega prezira ,npr ta beli, ane, ravno ta rdeči pa, če k njim štejemo partizane, pa spoštovani in cenjeni. Tak minimpduk za tebe in podobne .

Da skrajšamo polemiko, jaz pravim tako…

Kdor ne ve, kako se je treba protokolarno pravilno oblečt, naj si ogleda Dražgoško maškarado. Tam so vsi oblečeni v stilu in pravilno.
Je pa res, da goste in povabljence za na dražgoško maškarado ne izbira Melanija, ampak jih izbira modni in protokolarni štab v Murgah.

Ta “kekca” sta pokazala, zakaj Melanije ni bilo na prireditvi…ker bi se na glas nsmejala iz njiju. Pa še pozabila bi slovensko govorit.

New Report

Close