Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek V premislek……..

V premislek……..

Tkole meni je sedaj dost recimo temu takole…

Vsakega posebej razumem, da ima težave in probleme . Ravno zaradi njih smo se našli tukaj, roko na srce. No, in ker sedaj smo tuki z vsemi svojimi težavami in problemi vred, vendar bogatejši za spoznanje, da v njih več nismo sami, da imamo vedno pri roki nekoga, na katerega se lahko obrnemo..
in sedaj se začenja tole kar je…počasi se vsi umikate, pa se samo pofočkate in mislite, da bo že nekdo drug vlekel tole nitko na forumu. Samo tale nekdo drug pa mogoče tudi nima volje klepetati sam s seboj. Saj konec koncev tisti eden ali dva, ki vztrajata tukaj in želita, da forum počaka na vrnitev tistih, ki jih imamo radi…no tista dva lahko govorita med seboj tudi preko mailov, bo vsaj efekt.
Madona, meni je v bistvu dost prošenj in nagovarjanj, tudi pričakovanj, da ugotovite , če sploh ugotovite, da si vendar nekaj pomenimo.

Ps: Saško, ja, to je druga skupinska kritika iz moje strani. Premisli in ugotovi, ali imam ali ne prav. Vedno sem pač odkrito povedala svoje mnenje, ti to veš !

Sicer sem vztrajno bitje, vztajam, vztrajam , pa razumem samo ko mi je enkrat dost, je dost!

Čebeli moja, ampak res samo MOJA !

No, takole, ker se čutim zelo prizadeto in ker imam
resen občutek, da zadeva leti direktno name, moram
pač argumentirati “moje pofočkavanje”.

Name so se zgrnile težave, o katerih se žal ne morem
pogovarjati na forumu in tudi zasebno se ne pogovarjam,
iz preprostega, najpreprostejšega razloga, ker pač vem,
da ima težave vsak in si ne morem dovoliti naprtiti mu še
razmišljanje o mojih težavah.

Trpim pa zelo, tako zelo, da komaj, ampak res komaj zberem
moči, da se sploh javim, pa mi verjemite ali pa ne. Mislim, da bom
v roku enega tedna uspela rešiti vsaj del tega, kar moram zdaj
vlačiti s seboj. In da bi me ne pozabili, se vam “pofočkam”. Mar
res mislite, da zato zaslužim grajo? Prav, sprejme še ta “križ”,
kot pravi naš zajček in ga bom nesla, dokler ga bom lahko.

Do takrat pa vseeno – ostanite mi zdravi. In … ah, kaj ….!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dodati moram samo še to, da sem kar precej furala
tale voz in se zaradi stanja, v katerem sem se znašla in
sem prisiljena malo mirovati žal res ne čutim krive, ker se
ne javljam pogosteje, saj so bili časi, ko sem praktično sama
jadrala po te forumu in zajadrala še na drugega.

Zdaj pa vas prosim odpuščanja in za teden dni dopusta!
Umaknila se bom in ko bom spet pripravljena, se vam oglasim,
da se ne bom javljala samo za pofočkanje, prav?

Prečudovit dan vam želim, morda od kje posije kak žarek sonca!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Nak, ni tukaj letelo na tebe…
kar lepo še nekaj je tistih, ki so se lepo odlepili in tistim še najbolj zamerim.
Zdaj pa naj mi samo še kdo omeni kako srečanje…

Sicer pa, kaj za vraga se grem ?
Čemu in zakaj, zajec trapasti!

no ja.. Marija, še najmanj leti zajčkovo pisanje nate… vsaj jast sem tako razumel… ker.. ti si tko al tko… pridruženi član te dvojice, ki jo omenja zajček :)))

zajček.. če mislim narobe, pa me popravi :))))))

zajec in Jani trapast :))))))) ojej :)))) zajec ni trapast, to Jani dobro ve :)))

zajček… se lahko samo podpišem pod tvoj post.. al nej vse napišem še enkrat….

Ma sem napisal že litanije.. pa nima smisla… Jani bo tuki gor… še skoz dihal.. čeprav včasih diha oreng na škrge, ker mora k seb klicat razne O’Ladne, pa Koštrunčke, pa matuzale…. eh!!!

ala mi je pa mal smešno vse skupi….. zajček, pejva na kofetka… pridem pred delikateso :)))))

Jani moj, dobro si me razumel ja :)) cmočka . In veš zakaj ? Zato, ker hočeš razumet , ker se znaš posvetit človeku in njegovemu razmišljanju! Hvala ti , res. Res je Mariči del te dvojice…..pa čebelici moji najdražji je oproščeno, ker je ni bilo, samo ona je tako al drugače zajčkova :)) in je včeraj lepo prevetrila forum….hehe, čebeli…

Oki, Jani…daj se dogovoriva…iskreno…..men je pokrovko vzdignl 🙂

Oh, Jani, več kot teden dni že imam solze na robu
trepalnic, pa veš, da po naravi nisem glih ne vem kako
cagav človek. Vendar je zdaj bila mera res prepolna, da
bi ….. pa so se mi pojavile težave ne le v službi, ne le v
meni sami, ampak tudi doma… In se vlečem, počasi, kot
polž iz vsega tega. Žal pa vsaka, čisto vsaka stvar terja
svoj čas. Kako rada bi, o kako rada bi bila spet jaz, tista
jaz, ki poje od jutra do večera, ki je vesela, ki ljubi vse
okrog sebe ….. a moram počakati … nase, da se … vrnem!
Jokala bi, o kako bi jokala, pa ne vem komu na jočem. Izjokal
bi dušo, če bi vedela, da bi mi bilo bolje, izjokala bi vse, kar
me tare, pa moram narediti poprej zaključke in ugotoviti, če
je vse to, kar leži na meni joka sploh vredno! Potem pa bom,
bom jokala … zavlekla se bom tja, kjer mi je mesto, se izjokala
in morda ……… morda bo bolje!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

uh.. zajček.. viš.. to pa še sam nisem vedel :)))) je pa lepo prebrat, da ima nekdo tako mišljenje o tebi :))))

Jani je vesel, da se full šteka z zajčkom :)))))))))9

Marija ne morem ti pomagati drugače, kot da držim pesti zate in za to, da bi se ti težave čimprej rešile… Nekoč.. o tem sem že pisal… nam je nekdo razlagal…

“če imaš ena problem… pusti ga, naj stoji. Preskoči ga in on se bo rešil sam od sebe. Če ne moreš preskočiti, sigurno lahko greš okoli njega in.. naj čaka. Ker samo ukvarjanjem s problemom naredi problem v tistem trenutku še večji”

Marija.. to nam je govoril človek… Italjan po rodu, sedaj stanuje pri Medvodah… iz čisto navadnega študenta je postal… danes multimilionar… in velikokrat si je rekel tako… Tudi sam se velikokrat poiskusim držati tega.. pa verjemi.. nekako se vedno izkaže, da je človek mel prav. In da je meni uspelo rešiti problem. preden mi je zrasel čez glavo….. Pa ni bilo malo problemov….

Zato še enkrat …. Marija, glavo gor.. poglej problemu v oči.. mu zabrusi.. ko te šljivi in pejt pod tvoj macesen… uživat!!!

Jani, ki ne mara, da prijatelji trpijo!!!!

p.s. še nekja… PRI NAS IMAMO SONCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE YESSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!

eh zajček.. pa ne zdej.. k je posijal sonček.. greva rajš kozolce prkopicovat :)))))))))

Jani je pa danes tooooooooooolk dobre volje… da mu ni do :)))) sankcij :))))))))

cmoka mojmu zajčku, cmoka moji Barbari, cmoka moji Marij, cmoka moji Niobi, cmoka moji severnici, cmoka moji čebelici… uh madona.. Brusko teb pa ne :))))))

Reciva temu tako, da imam dost !

ok 🙂 pol pa reciva :)))))

Čau!!

People are strange, people are lonley … don’t leave me alone – The Doors

Ja, Jani, bom šla, danes bom šla pod svoj macesen
in izjokala, kar izjokati imam. Imam pa res veliko, dosti.
Zajček se zagotovo spomni, kako hudo mi je bilo, da niti
govoriti nisem mogla. Danes lahko vsaj govorim.
Bom, Jani, bom … šla in …….. hvala ti, več v tem trenutku
ne zmorem!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Čeprov ni blo govora o tem,da odhajaš zajči,tole:izjemen zajček si!Pogrešal bi te.

Dont touch my heart like this, Jani :))))

Nikoli te ne pustim pred vrati, saj bom tuki :))))))))

Ampak.. res ne vem.. zakaj mi je ta komad prišel na misel 🙂 Poznaš?

Jani ve, da zajček ne bo zapahnil vrat … pred njim :))

Ne poznam, se me je pa besedilo dotaknilo….sploh ker te poznam kakšen srček imaš…
Ga grem pa iskat na tuj strežnik samo naslov komada rabim…
veš, da padeš dol kaj mi je zdaj všeč za poslušat, bi napisala tukaj, pa bi potem doma takoj vedeli kdo sem hehe…po nicku….ker je komad ful odštekan pa pevec tud ! Tuj! Ti povem potem na oni strani :)) Ampak jaz ga tako rada poslušam !

Vrata so ti skoz odprta ! Cmoka !

Ne poznam, se me je pa besedilo dotaknilo….sploh ker te poznam kakšen srček imaš…
Ga grem pa iskat na tuj strežnik samo naslov komada rabim…
veš, da padeš dol kaj mi je zdaj všeč za poslušat, bi napisala tukaj, pa bi potem doma takoj vedeli kdo sem hehe…po nicku….ker je komad ful odštekan pa pevec tud ! Tuj! Ti povem potem na oni strani :)) Ampak jaz ga tako rada poslušam !

Vrata so ti skoz odprta ! Cmoka !

New Report

Close