Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek V premislek……..

V premislek……..

Pojdi, Mariči draga, pojdi in izjoči. Očisti svojo otroško dušo, umij svoje tople oči, prevetri svoje nežno srce. Bolje bo. Angel naj te čuva.
Joči, Marija, joči dolgo, dolgo in prišlo bo…olajšanje.
Nisi sama, saj to veš.

In zazri se v nebo. Tam zgoraj, visoko, visoko, skupaj s pticami, leti moja misel in išče pot do nekega srca…

Nežen objem.

p.s.
Pa ostalim pozdrave.

Lilagem

naslov komada je: People are strange .. skupine The Doors 🙂 tisti del, k sem ga jest napisal ni nujno glih dobeseden, je pa precej podoben :))

Me veseli, da ti je tip v kavbojkah všeč.. mislim.. men je muska a ne :)))))))))))

jani zajčku cmoka!!

Lej , to je samo zate , ena mala micena prošnja z moje strani !
A ti lahko pišem na tale mail (če je pravi ) ker bi te morala nekaj vprašat , pa tudi tvoj odgovor mi je zelo pomemben 🙂

Nikitka je mačji človek , obožuje muce , še posebej , če so velike , močno kosmate in okrogle :))) …( ni hudič , da mi po temle zdej ne bi odgovoril !)

a ti lahko jst :):)) …. k opis je tkuuu cortiš :):)))))

knedl, knedl

Jaaaaaaaaaaaaa :)))))))))))))))))))

… Ku so pa mački tooooooooooooook cortkani :))))))))))))

Nikitka je v nedeljo že držala v naročju še tatretjega mačka ( oranžen , štrajfnast , edino , kar mu je manjkalo , je bla dooolga dlakica ) , pa je potem družinski svet sklenil , da to ne bi blo dobro za ostalo pasje – mačjo družbo … :(((

kdaj sem ze rekla, da jebes demokracijo :))))))))))))))))))))))

diktatura :):))

pa tut pol ni nikakrsnega izmotavanja, da koga glava boli ….. pa … pa …..

Zajči moj … men je res žal da je tko … samo se pač ne da pomagat…

B. je ful vesela kadar pride sem in je vse živo .. pa velik postov je .. pa vsi ste dobre volje … sam ful mi je hudo, ker ne morem spremljat .. nimam časa brat in zato se ne morem vklopit ….

sej bojo bolši dnevi … pa bom mogoče lahko spet prišla nazaj .. samo zaenkrat ne znese …

še komaj da se pofočkam … ma sej veste .. v mislih vas imam vse in … skos :)))))

B. pošilja cmokce vsem !!!

Jest pa nisem nič užaljena , ker nisem nikjer omenjena !

Se smem še naprej “pofočkat” zutrej pred pa popolne po službi ???

Sorči , Jani ! Ti si pa tako pozoren vedno , hvala .

Ku ti bi enga prašička micenga narisala tlelele . To je namreč
edino , kar mi rata narisat mal podobn . Nočko koštrunček ((((::))))

Barbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ok, nej ti o.. če je zajček odpustu čebelci 🙂 jest odpuščam tebi ;))))))))) No in veliko uspeh… pri ;))))))

Jani vrača lubčka Barbari in ji želi.. vse full naj naj 🙂

ojej 🙂 nioba 🙂 dej mi pomagej da bo tale forum.. “keep alive” vsaj še kakšen.. stoletje.. Očitno so se vsi odločili, da so neki hudi, mulasti, da majo vsi neke probleme pa neke.. težave….

Jani je pa danes tkooooooooooooooooooo zadovoljen… uh :))) in obljublja.. da če ne bo drgač, bo pa Koštrunčka poklicu, Bin O’Ladna pa Matuzalo in ga bojo biksal ku vrag :)))

nioba.. nej bo tvoja noč ku angelcov sanje :))))))))))))))))))) ojej.. očitno men ddanes res neki.. kuršlus dela v betici 😉 no sej, sevede, sej bo jutr kuj boljš…

Buona note, arivederči, aufiderzen, goodbye, nasvidejne, laku vam noč.. nea vas anđeli čuvaju.. a u zoru.. vidjet čemo se opet ::)))))))))

Hay Barbi, tudi z moje strani, pa še enega
cmočka in objemčka!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ti si vedno, vedno, vedno nekje tukaj, če nisi vidna in
opazna, vemo da si zadaj! Meine liebliche Nioblichen
(pliiiiiizzzz, daj popravi me, rada bi prav napisala in si
zapomnila, pliiiiiizzzzzzz!)

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Na, pismo, še v redu oglasit se nistem utegnila,
že je črno črna tema za vsemi!

Oki!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Havla , kukarkoli me že imenuješ , samo da me
Mariči ((((::))))

A se spomnes Zajček ene reklame, meni se vse zdi, da je bila glih za Deit.

Nekako tako je šla pesmica:

Dnevi so…….ko ne moreš.
Dnevi so, ko bi lahko, pa nočeš…in nočeš……in nočeš…..

Vsi se kdaj tako počutimo, včasih pa je takih več skupaj.

Tisto kar šteje med nami, PRIJATELJSTVO, pa je večno in se ne hladi in spreminja, ne glede na dolgčas ali pestrost na forumu. In samo to šteje.
Je lepo ja, ko se zezamo, seksamo, zbadamo, dražimo ali tolažimo.
Pride pa obdobje, ko ni ne časa, ne volje, ne družbe……a so to, kot povsod, samo nihanja. Važna pa je vsebina. Vez med nami.

NIC NE BODI ZALOSTEN ZAJCEK. ZIVLJENJE JE PREKRATKO, DA BI GA PORABILI ZA SLABO VOLJO !

Saško

Ma.. direkt v žilo povedano… res 🙂

Ja, kdor zna…ta pa zna :))))))))))))))))))))))

aha!!!

Ja, zajček a si po 22 kej prosta :)))))))))))))))

Kdaj pa a danes Saško ? ********

Kako kaj pa danes ?

Ja danes ja.

A kaj bi počela……ja ne vem, no…….mogoče bi pa kartala !

kako si vedel moje naslednje vprašanje , hehe..
joj, za karte pa nimam časa ):
za kartanje pa res ne…
če nimaš boljše ideje, pa nič..

Hja no…..lahko bi šla tudi mamile jest, a ne ?

New Report

Close