Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek V premislek……..

V premislek……..

Severnica moja:

izredno rada hitro vozim,
obvladam avtomobil,
imam pojem o avtu,
rada se tudi peljem….

ampak nikoli več če se le da, z Saskom !
To ni bila vožnja, to je bila dirka pred…živeti ali umreti…

ne vem po kakšnem ključu sem preživela,
ne vem po kakšnem ključu so preživeli naključni mimoidoči in pešci,
toda še danes vsak večer predno grem spat,
molim in se zahvaljujem bogu, da sploh še živim !

Sorči Saško na iskrenosti, ampak sedaj mi je lažje..

to je crazy driver…..rally driver…Saško!

Dej no zajček…..tisto sem šele v duši razmišljal, kako bi se dalo kej odpeljat…..bemti, tam pri Avtoimpexu….ko ga zanihaš v bočni slide, bi moral it pošrek do tirov…..

Jaz sem šel pa čist strejt. :(((

ma smo se pa najdli rejlistične dušce:)

RESNIČNA ZGODBA:
enkrat se ti lepo jest alone peljem proti Jedriji (Idrija) po unih ovinkih in me je pičilo da jest sprobam koko moj pičipokl leti – je bla čist prazna cesta – pa se mi je zlo čudno zdelo kva je to zdej. In ti jest tišim na gas in sem žagala skoz vse ovinke – avta pa nbenga nkjer. Ma sem bla kot Fitipaldi (norc je norc) v olajševalno okpliščino se mi , lepo prosim , šteje
da sem pravilno (po svoji strani) speljala vse ovinke ( razen enga:()
.
Me je angelček zgleda mirkal.
Pa ti jest prpelem u uno ravnino pred Idrijo
pa zagledam varnostna vozila …..

Je bla cesta zaprta – so jo odprli glih zame – so mel uno kolesarsko dirko
Franjo:)))) NAUK: V PRAVEM TRENUTKU NA PRAVEM MESTU

ekola, po tistem pa tkole ne dirkam več.

v duši razmišljal ? …ja in cvetele so breskve in padal je dež. Vse je bilo res kot sem pisala prej !

:))))))))))))))

Ja, po cesti je malo kriza, jaz se izogibam temu KOLIKOR SE DA, pradvsem naselij ipd….ampak, ponoči, ko so luči, pa po gozdu, pa če je še kak frend z mobitelom na sigurni straži…..ej jejejejeje GUŠTI !!!!

Ufff, škoda da te ni bilo na tjavendan pred 1 avgustom, ko se nas je neki zbralo na dirki v Ilirski….(F1, pa to….ludnica je bla )

ja.. in potem k sem se vračal z morja.. prek Knežaka.. pič**** mat****… skor sesul sebe, ljubico, otroke in ženo… uh :)))))))))

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Veš kaj mi je najbolj smešno?

Zdej k te bo Severnica vprašala, če hodi lubica z vam na morje :)))))))))))

A je tu še zmraj una “ta črna” – bolj ta nova?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Res je ta tema potrebna dobrega premisleka! Zajci, bolj ko vse berem, imam obcutek, da sem te jaz razjezil, drugi so pa se dodali olja na ogenj! Se morda motim?

Jaz nisem crnogled glede Tjavendana! Ce je prezivel prvo leto, jih bo gotovo se vec!

Je pac tako kot v zivljenju, ; eni odhajajo, eni prihajajo, eni se trudijo, eni zabusavajo, eni ne morejo, eni ne zmorejo, eni ne smejo, eni ne vejo, eni bi, eni ne bi.., eni tezijo, eni se veselijo, eni tarnajo, drugi se hvalijo, eni trpijo, drugi se veselijo, eni vidijo le lepo, drugi le slabo, eni se zabavajo, drugi le zajebavajo, eni bi keks, drugi le seks… Konca ni in ni ni, in prav je tako! Vazno je le, da prost je Tjavendanovc vsak in prepir iz Tjavendana je izgnan!

JEŽEK ZELI, DA TJAVENDAN OSTANE TJA VEN DAN!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

:):):):):):):) ja nej vpraša :)))))))))

Ah ne, ježek, ni tako, kot misliš ti v prvem stavku.
Je pa zelo tako kot pišeš naprej. V vsakega človeka se
naseli vsega po malem. Le kakšen dan nas zajame večina
tistega, česar si pač ne želimo.

Vem, da je zajčku dovolj vsega, vem in čutim to, ker se pač neiizmerno trudi za ta forum. In tako kot meni, je zmanjkalo moči tudi njemu. Kliče in vabi, kot mati h kosilu, otroci pa neposlušni in je treba večkrat zarjuti. In potem obsedi na stolu in se spašuje: čemu in zakaj moram tolikokrat povedati? Taki smo ljudje. Ko pa enkrat kosila ne bo na mizi, ko nas nihče ne bo poklical k mizi in bomo sami od sebe prišli, miza pa prazna, zajčka nikjer, bomo sklonili glave in se spomnili vseh klicev, vseh vabil in …… zajčka, ki je obupal in klical v pazno.

Prekleto dobro razumem to zadevo, le da si včasih tudi sama ne znam pomagati. Človek ima težave in kadar jih ima, ko se ne zna iz njih izkobacati, potem seveda malo utihne, se malo pritaji. Jaz se pri sebi vprašam: le zakaj bi druge morila s tem, kar občutim jaz, le zakaj bi opisovala svoje težave, ko jih že tako ima vsak več kot preveč, le zakaj bi tarnala, ker bolje ne bo, le zakaj bi stokala in jokala, ko drugi lahko počnejo prav isto: in kaj bi potem brali tu gori, bemtiš? In sem se malo umaknila, samo za kak teden, potem zaorjem spet in to tako, da bodo brazde zelo globoke, posejala bom svojo dobro voljo, kar je bom utegnila ….saj veš, ježek, kako je, saj človek ne pride notri, kadar vsi norimo, je res tako? In zbranali bomo tole njivico, kjer bo vzklilo seme dobre volje, razumevanja, norenja, veseljačenja, traparij, norčij, zajebancij, želja po … hotenj, sanj, domišljije ……… in kjer bo ob robu še naprej rastlo prijateljstvo in toplo čustvo razumevanja.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ježek , predobro me poznaš, da bi me še kaj spraševal.
Ampak poglej post spodaj od Mariči. Kako , kako res dobre prijatelje imam.
In ježek , zajček te ima rad, kako naj bi potem bil hud nate ?

Ma si tako lepo napisala Mariči, da je kej !

zdej pa zanalšč ne bom:)))))))))))))))))))))

:)))))))))))))))) no, pa dej :))))))))

ne, ne bom:))
k te mam na sumu da…. 😉

evo, severnica mojo lubico.. samo je blond farbe :))))

http://med.over.net/krtjavendan/read.php?f=1&i=27915&t=27886

New Report

Close