Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek V pričakovanju…..

V pričakovanju…..

V veselem pričakovanju drage nam naše šefice, prav lepo pozdravljam vse gozdne prebivalce in želim posebno dobrodošlico naši femme fatalle, predragi Nikiti :)))

Jani čaka….

No, med tem ko čakaš ( kva že čakaš?), ti pa jest mal zapolnim tale dolgčas, kva prauš?

Jani, ti si moja dušica , lupčka !

šefica Nikitka is back again , zdajle bo prekontrolirala dogajanje , pol pa achtung tisti , ki se niso v redu obnašali !!!

Nikita welcome Back 🙂 in hvala za lpčka 🙂 jest zdej moram.. it.. se vrnem čez par uric.. tačas, pa prosim brez sankcij :))))

Jani ma full dela :))

Lep pozdrav in lupčka Nikiti !

Pa kaj je zdaj ?
A se nam je čas ustavu , zdej , ko sem lepo nazaj ;))
Kaj je z datumi ?!

Nikitka se sprašuje , če je zajec opravil svojo dolžnost , kaj , a je ?!

ooooooooo

the boska..a s prišla nazaj,lepo lepo..veš smo te že tako težko čakali.Nikar se matrat s pregledovanjem,kaj in kako.Lahko ti zagotovim,da smo lepo pridno ,krotko pazili na gmajnico našo predrago.
Vse kar boš “Slučajno” prebrala NE VERJAMI!!

Itak je bil en dolgčaš….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mal sem sfalila datume – mi je zdajle potegnilo , da so po ameriško obrnjeni :)))
Me tolk časa ni bilo , da mi je ta podrobnost ušla iz spomina , he , he …
… vse se vrača…

Nikitka si je pa naredila lepo razpredelnico , pa vanjo lepo počasi piše črne pike , ja , ja , ja …. vsi še pridete na vrsto … v MOJO cerkev k maši …. pa da vidimo , kako se je spuščat s ketne , ko odmaglim …

Ma ja, kaj bi tratila svoj dragoceni čas. Nima smisla, da se ubadaš s stvarmi, ki so itak bile oki, a ne muca?

…. počasi , počasi si ustvarjam sliko ….

Nikitka bo do sobote že jasno vedela , kdo je s kom , kdaj , kako ….

Vsi lepo pozdravljeni, jaz res grem lepo k čebelici v zavetje !!

Samo toliko, da še razjasnim, da jaz sem bila odrinjena.
Tko !

hehehehe Nikitka lej..vsi smo z vsem!! Da skrajšam muke prebiranja tega čvekanja dolgega kot jara kača.Da ti prihranim muke.vsi smo se držali tistega gesla vsi od vseh,vsi za vse.Dobesedno smo vzeli in z vsemi štirimi branili,kar je našega gmajnerskega,da pa ni blo faušije smo vsi z vsem!Tako je bil volk sit in koža cela..hehehe

P.s. Nate pa smo mislili durh !1 RES NO!!!!!
Lahko si ponosna na nas!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

naka…rinke so nas tiščale ko sma vrag! A smo prestali muke peklenske.Tud take bolečine so slatke in se spoštujejo ..
Jest pridem zlo rada k maši..bova eno skup zajuckali.Pa nikamor ne bom bežala al se umikala ..sam hmm mal me zzzebbbe zdejle..bi blo fino,če bi se eden……….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vidiš Nikita, tkole začenja. Da jo zebe……potem pa ga hoče in to ravno njega……evo…

Genialno, lepo, da bi se človek zjokal ):

Zajček nehi me kurblat k bom……..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tko. Zdej bo mir !

hah opajade..ti kar misli..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vidiš zdaj si me pa izzvala. Zdaj mi je dovolj. Kregala se več ne bom. Pa saj niti nisi ti kriva. Kriv je on, ki ti je dovolil poljub na lička ! No, za tega vem, kje se je končal pa ne….in bolje je tako.
In prosim ne draži me več.
Šefinja !!!!!!!!!

a kje se je končal..hmmm tam nekje v nebesi,devetih..al desetih še boljš…hahahaahaa joj zajček

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Trenutno odhajam na urgenco, ker sem v šoku totalni kolaps…..
se javim kasneje…

Životinsko carstvo ., heheheheh kako ???
Pri meni v službi pobira enega po enega (neka viroza ), tako da moram ta teden tudi jaz za šank in v strežbo , no pa tudi cajt sem si vzel za skok na forum .
Vem da sem veliko zamudil , in koliko še bom …. ampak vseeno je čas da se vam lepo javim in vas vse lepo , lepo …………..pozdravljam
Jani- e mail Fuzbal 1 A !!
Za dame ljubčka , za muškarce pa ŠAPA !!

( hehehehe ,….ali mogoče kgo rabi vrata ,…hehehhee)

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

hehehea levčka pokličeva za izvajanje umetnega dihanja

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Morda pa le pokličeva ….. a?

New Report

Close