Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V razmislek moškim

V razmislek moškim

Ženska ni samo vagina. Ko boš to dojel boš pa odrasel.

Nič novega, popolnih budal, ki odpirajo take teme, pa res ne manjka.

Prevec na splosno napisano. Niso vse zenske iste in niso vsi moski isti. Gre tud za karakter. Ene pac prvlacjo konfliktne osebnosti, pol je pa doma drama in posledicno cez par let locitev.

Bravo, avtor teme. ženska sem, ampak si vse prav povedal. Malokdo vidi resnico takšna, kot je. Že v starodavnih, tisočletja starih vedskih spisih piše, da moški zavzeto skrbi za ženo in otroke, ampak oni postanejo velikokrat kot šakali, ki pijejo kri gostitelju dan in noč in mu odnašajo težko zaslužen denar.

In seveda ga brž zavržejo, ko mu popijejo vso kri in ni več interesa. Samo to velja tudi v obratni smeri, tudi moški izkoriščajo včasih ženske kot šakali. Še vedno pa obstajajo zgodbe, kjer vlada ljubezen in medsebojno spoštovanje. Sprašujem se, zakaj je takih zgodb vedno manj.


Sebičnost in tekmovanje kdo bo koga čimbolj okrog prinesel.


Sebičnost in tekmovanje kdo bo koga čimbolj okrog prinesel.
[/quote]
To je pa pomanjkanje gajžle čez polno rit norim puhloglavkam, ne osebnosti.


Hitro te je srecala pamet. Jaz pravim tako, da se je z zenskami smiselno ukvarjati le, ce te kratkorocno in dolgorocno stanejo malo denarja, casa in zivcev. Jaz ze dolga leta za vsako sproti delam cost vs benefits analizo. In pazim, da me ne bi katera v kaksnem oziru prevec stala. Ker, ko clovek ima, ga lahko hitro “zanese” v nepotrebno razdajanje.
To pomeni poceni prvi zmenek; kava, ne predelec, brez kompliciranja, itd. Drugi zmenek poceni/zastonj aktivnost do katere je tudi meni. Sele na seks zmenku pride v obzir vecerja. Kasneje pa hitro dvojac, ce vidim, da ni pripravljena posteno deliti stroskov. Tako so po vecini primerne le za seks in sem pa tja kaksno druzenje, izjemoma skupno potovanje. Pa se to ni sans, da gre skozi brez njene soudelezbe. Bistveno mlajsim (~15 let) pogledam cez prste kar se tice financ. Pripravljen sem vec/vecino placati. Zato pa pricakujem, da mi gre na roke kar se tice casa in preferenc.
Profesionalke me naceloma ne zanimajo. So mi pa merilo koliko je na zensko smiselno zapravit (casa, denarja in zivcev). Neumnost je dopusti, da te punca/zena stane vec od profesionalke. Gre pa za pogost pojav. Vecina moskih resna zveza najdrazje stane.

Velika vecina zensk tako ni vredna/primerna za karkoli vec od seksualnega obcasnistva. Vecina moskih, ki imajo bistveno manj od mene, pa se zanje razdaja kot da so zadeli na lotu. In dokler obstaja armada tovrstnih blue pill naivkotov, ki so za prazen nic zenskam pripravljeni pumpati ego, tako na internetu kot v real-life, bodo arogantne kot so. Tipi za malo zenske pozornosti na zmenkih zapravljati se pa se casa in denarja. Ure se vozijo do njih. Nosijo jim darila. Placujejo karkoli ze pocnejo. Se denar jim dajejo, idijoti. Da o pravno-formalnih zvezah z otroci z zenskami, ki zasluzijo bistveno manj niti ne zacnem. Kjer si dramaticno znizajo lastni zivljenski standard in moznost za zgodnjo upokojitev na racun zenske, ki jih pod pretvezo ljubezni pogosto predvsem izkorisca. Da o drami po locitvi niti ne zacenjam. Ali drko-zvezi s tecno “partnerko” katere za namecek se financiras dobis pa manj kot nic. Potem pa se pred znanci glumijo srecno zvezo. In se tolazijo, da tako je pac naravno, da se po x letih zveze vec ne seksa, itd.

Skratka, z zenskami je treba delati z zgornjo glavo. Tako kot eno delajo z nami. Zal pa vecini tipov, ko so zenske posredi, zgornja odpove. Poslusanje spodnje pa slej kot prej drago placajo.

In, ce se pokaze, da do sprejemljivih zensk pod taksnimi pogoji ne moremo priti, je edino smiselno, da se jih da na popolni ignore. Namesto slinjenja za prepotentnimi izkoriscevalkami se je pametneje posvetiti sebi. In svojemu uspehu na drugih podrocjih, ki nas izpolnjujejo. Ce je kriza, pa magari do profesionlke. Vredno pa je razmisliti tudi o prilagoditvi zivljenja tako kot nam pase.

Gledam porocene bivse vrstnike, Slovence v Sloveniji, kako ponosni so na svojo osedlanost. Drzijo se kot, da so ne vem kaj dosegli, ker imajo zeno, ki zasluzi parkrat manj in otroke. Z drugim se tako nimajo za pohvalit. Niti so kje bli, niti so kaj doziveli, pojedli, pofukali, nic od nic. Ponosni so, da so osedlani osli. Ni za verjet… Praviloma so zakreditirani do ibera za hiso, avte, pitaj boga, da se lahko pred sefi samo tresejo za sluzbe, od jutra do sutra, in tako do 65, 70 leta, da odzivotarijo do smrti. Za nagrado pa ze x let seksajo enkrat mesecno. Pa se to le, ce imajo sreco. Pa se to z zenami, ki so po mojih standardih vse prej kot sprejemljive, predebele domisljave nergacice, ki tipe spucajo kot da gre za nedorasle froce, ki ne znajo do pet steti. In jih priganjajo, da zadovoljujejo njihove vse vecje apetite. To se “srecnezi”, ki so se vedno poroceni, haha. Loceni junaki so hiso ze prodali in pristali v stanovanju, na otroke pa jih spominjajo mesecne poloznice in dva skupna vikenda.

Moski, zivljenje je lahko toliko vec.
[/quote]

ti si me pa res nasmejal, bravo za duhovitost. Ponosni, da so osedlani osli, hahaha. In te babe so povečinoma obupne, prav imaš. Dedci garajo ko osli za njih, one jih pa še ozmerjajo, nakrulijo in kaznujejo z odtegovanjem seksa. poznam pa tudi ženske, ki se žrtvujejo, pa se oni- moški grdo obnašajo do njih. Na koncu je vse skupaj ena beda in farsa.


Zato ker se parjo vec al manj sam se glupe babe pa deci (pa ne mislm glupe po pameti ampak glupe po obnasanju), uni k se jim tega sranja ne da it pa se ogibajo sploh met potomce, sploh ce so ujagal glupga partnerja. Zal ljubezen ne izbira iq-ja. Vedno bolj prevladujejo ta glupi geni. Pa se poglej kaj je zdj v modi med mladimi. Sam se videz je pomemben. Kera je bl nasminkana in ker je bl nabildan, tatujcki, pirsingi. Zelo ocitno se dela na fasadi, notranjost pa gnila.

In zakaj pol ti komentiras v tej temi? V katero kategorijo spadas. 😛

[img]http://shrani.si/f/3q/lP/1Rja20Bm/108681631014689405224422.jpg[/img]

[img]http://shrani.si/f/2o/sd/3JA4gRFM/118001011164953283531366.jpg[/img]

z napisanim, moški ki ve kako zadeve lavfajo v reali v tako zvani demokraciji

Tukaj lepite neke ameriške zadeve ki nimajo nobene veze z življenjem v Sloveniji. Koliko moških nosi denar domov, ženska pa doma z gospodinjo, vrtnarjem, hodi na manikure, frizeraj in uživa? Koliko “princesk” je v sloveniji? Mislim lahko da so, ampak dejstvo je da princev ni ravno veliko :). Večina moških je po plačah tam nekje na povprečju, isto ženske. Kaj točno plačujete za žensko s to miloščino? Večina slovenskih moških niti približno ni zmožna samostojno finančno skrbeti za družino in ženo, kaj šele v smislu da bi tej ženi luksuz lahko privoščili. Ne se smešit.
Sem skoraj 40, pa še nikoli ni nobeden zame plačeval. Niti mož ne. Imamo skupno malho. Sploh ni debate kdo da koliko. In ja zaslužim več kot mož. Nimam moža za bankomat. Imam moža zato ker je krasen človek, me spravlja v smeh, je super družba, je moja opora ko jo rabim ….in isto jaz zanj. Ni neko seksualno zavrto, čustveno nerazvito, robotsko moško bitje kot večina moških na tem portalu. Po pravici povedano dokler nisem prišla na ta portal sploh nisem vedela koliko orng omejenih ljudi je v sloveniji. V moji okolici so pač redki.
Pač če imaš žensko za objekt bo tudi ona imela tebe za objekt. Svoji k svojim. Ona lahko ponudi samo mednožje, ti pa očitno samo denarnico (oz. pardon niti to ne očitno kolikor javkaš). Ste se pač razvili samo do te mere da ste zmožni samo svoje osnovne potrebe po kisiku, hrani in praznenju jajc zadovoljit.

Pametni ste mi vi “mgtow” da glava peče. prvo pravi, da resna zveza stane in da brezveze denar vlagat v babo. na tej točki se jaz strinjam. Potem pa svetuje -kurve??? za 150 eurov? Kaj si milijonar ali samo sanjar? Normalen dec, ki kavsa, rabi vsaj 2 kavsa tedensko, pa si zračunaj.

Pa še to bom povedal, hude ste mi vi alfe, ki poznate samo opcijo kurva za denar ali pa resna zveza. LOl LOL LOL

Odlično napisano! Predvsem pa ZELO resnično!!!

Komentarjev ne mislim brati in izgubljati svoj dragoceni čas.

Sem namreč starejši in s časom NE delam tako, kot dela večina Slovencev, torej kot svinja z mehom.
In ja, sem poročen, seksava pa ne več.

Jaz bi včasih še vseeno nategnil kakšno 40 let mlajšo. In tudi jo. Malce “osvajam”, če pa ne rata (včasih rata, pogosto, priznam, pa ne), pa pač plačam.
Raje 20 letni študentki, ki ceni tistih 150 ali 200 evrov mesečno, kot 35-letni capajdri z razšlampano lulo… Gre vendar za moj denar, ampak koliko let naj bi imela seks dajalka, je seveda stvar osebnih preferenc.

In ja, sedaj mi ni težko priznati, da sem v 20-ih letih spušil za”babo” kakih 80-100.000 evrov.
Koliko “skokov” po 50 evrov bi imel za ta denar, niti ne bom računal.
Ker bom postal slabe volje in to v nedeljo dopoldne…

Odlično napisano! Predvsem pa ZELO resnično!!!

Komentarjev ne mislim brati in izgubljati svoj dragoceni čas.

Sem namreč starejši in s časom NE delam tako, kot dela večina Slovencev, torej kot svinja z mehom.
In ja, sem poročen, seksava pa ne več.

Jaz bi včasih še vseeno nategnil kakšno 40 let mlajšo. In tudi jo. Malce “osvajam”, če pa ne rata (včasih rata, pogosto, priznam, pa ne), pa pač plačam.
Raje 20 letni študentki, ki ceni tistih 150 ali 200 evrov mesečno, kot 35-letni capajdri z razšlampano lulo… Gre vendar za moj denar, ampak koliko let naj bi imela seks dajalka, je seveda stvar osebnih preferenc.

In ja, sedaj mi ni težko priznati, da sem v 20-ih letih spušil za”babo” kakih 80-100.000 evrov.
Koliko “skokov” po 50 evrov bi imel za ta denar, niti ne bom računal.
Ker bom postal slabe volje in to v nedeljo dopoldne…
[/quote]

Kako je prislo do tega da ne seksata vec? To tezko razumem. Moja bivsa je skos hotla, ampak sva se razsla zarad drugih razlogov. Zdajsnja pa se tut ne brani seksa. Za nobeno pa nisem zmetu gore denarja.

Kako je prislo do tega da ne seksata vec? To tezko razumem. Moja bivsa je skos hotla, ampak sva se razsla zarad drugih razlogov. Zdajsnja pa se tut ne brani seksa. Za nobeno pa nisem zmetu gore denarja.
[/quote]

Pa veliko moških sploh tistih ki pišejo tukaj je hlodov v pojstli. Ali pa so zajčje sorte. Brez občutka. Brez strasti. Brez kakršnih koli čustev. Tretirajo seks kot umivanje zob. In verjetno imajo potem tudi take žene. Ker isto privlači isto. In potem vsak na svojem koncu javkata. On da so ženske frigidne če jim ne plačaš. Ona da so vsi dedci štori in nekoristni. Se pač dobijo taki skupaj. Pa nobena stran ne dojame da je njihova krivda. Da je v njih problem. Ker so vsi drugi krivi. Oni so žrtve. Ubožčki. Kar na jok mi gre 🙂

Sevede nisi ko si pa take zenske izbiral.

[img]https://lovelace-media.imgix.net/uploads/885/58e42820-cb48-0132-9a87-0e01949ad350.png[/img]
[/quote]
Ajaaaaaa. Zato. Jah lej, eni mamo radi kj za prjet. Ampak recimo ta srednja, ce bi jo blo za tretjino manj res ni napacna. To je pa res. Suhice me ne prvlacjo.

Sevede nisi ko si pa take zenske izbiral.

[img]https://lovelace-media.imgix.net/uploads/885/58e42820-cb48-0132-9a87-0e01949ad350.png[/img]
[/quote]

Okusi so različni. Nekaterim so všeč “whale baby”.

Vsakdo s takim razmišljanjem je homoseksualec ali pa se še ni odločil kaj sploh je.

Zelo slabo sprejemate resno kritiko. Ampak nic zato. saj se bo nasel kdo ki vas bo zadovoljil.

Nekaj za vas

https://www.youtube.com/watch?v=81Xd_upn0Vw

Odlično napisano! Predvsem pa ZELO resnično!!!

Komentarjev ne mislim brati in izgubljati svoj dragoceni čas.

Sem namreč starejši in s časom NE delam tako, kot dela večina Slovencev, torej kot svinja z mehom.
In ja, sem poročen, seksava pa ne več.

Jaz bi včasih še vseeno nategnil kakšno 40 let mlajšo. In tudi jo. Malce “osvajam”, če pa ne rata (včasih rata, pogosto, priznam, pa ne), pa pač plačam.
Raje 20 letni študentki, ki ceni tistih 150 ali 200 evrov mesečno, kot 35-letni capajdri z razšlampano lulo… Gre vendar za moj denar, ampak koliko let naj bi imela seks dajalka, je seveda stvar osebnih preferenc.

In ja, sedaj mi ni težko priznati, da sem v 20-ih letih spušil za”babo” kakih 80-100.000 evrov.
Koliko “skokov” po 50 evrov bi imel za ta denar, niti ne bom računal.
Ker bom postal slabe volje in to v nedeljo dopoldne…
[/quote]

Ti kr, če ti dajo.

38 sem star, meni so 20-letnice otroci..


55-letnice pa partnerke, ali (nadomestne) mame?

Zakaj naj bi bilo važno, kaj je meni všeč, zase s ebrigajte f.ukotožneži..


Zato čepiš v tem soncu not v bajt namest da bi kakšno preganjal in dol dajal.

New Report

Close