Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek V šiški noro..

V šiški noro..

sneži ej to ni res…

Lahko povem samo to, da si želim ta hip …. noro, res noro je to vreme. Pri nas dvakrat zagrmi, enkrat se zabliska in smo že brez elektrike. Je to sploh še normalno. Sneži kot za stavo. In kaj naj jaz zdaj? Kje naj zdaj dobim … regrat, bemu sveca ???? In kako naj si prikličem sonce v srce, ko je tako mrzlo, pa tako pusto, pa tako ……..žalostno ??? Ne prenašam več ne tega vremena, ne tega časa, ne tega kraja, najmanj pa samo sebe !!! Imejte se lepo!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

In še tole:

če sem kdaj mislila na našega Štromsija, sem danes zjutraj, ko sem si morala fasado ob štirih svečah rihtat, da bi prišla v službo vsaj kolikor toliko sebi podobna. Ne bi namreč prenesla tega, da bi vsakdo, ki bi me uzrl, zarjul od strahu ……… In štromsi, vsaj uro ali dve si bil zjutraj v mojih mislih ….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Vsaj pri eni. Nazačetku v mislih, pol pa…..kdove kje ;o)))))))

je res… pr nam je snežni metež :)))

pr nas tudi 🙂 .. in zdele poslušam na radiu … Princa .. Sometimes it’s snow in April :)) ojoj kako lepa nostalgija 🙂

B.

Prince , joj :))))) full oki singer

Zajči, a je hudo?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

spi

Oooooo, kako je to lepo slišat. Music to my ears :))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

hehe hej a vidš kako sneži madona santa zuni?

ful za dan kot je današen 😉

…Trojanah tudi!!!! Je že vse belo!!! Bemti, a ni že pomlad?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Mu daš regrat potem si za zahvalo še brez štroma:)))))
Mariči , nikar se ne dej …tudi v tem vremenu je najdet kaj lepega .
zajčkove stopinje ki vodijo k tebi…
pa……

Fuuuul, se vidimo drug teden. Grem na dopust, hahaha

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
hehe sam probi

aha … prpl rejn :)))

definitivno rulles štiklc ( CONTROVERSY ) dejta si jo snet pa poslušat , noro dobra—

Barje b kot beloooooooooooooo

Ej,folk,gremo k polnočnici?…ok! ob 10-tih zvečer na vogal par Figovc se dobemo …pa rokavic ne puščajte doma….

hahahaha,pol grema pa pirhe delat,hahahahaha

Lep,lep,lep!!!!

Cmoke za use !!!

Ok, bom probala :)))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

uf , šit:)))))))))

vsem skupaj…
velja se snidemo nocoj pr polnočnici z rukavičkam:)))))

in ko bomo poštrihal pirhe bo glih… nou let :))))

yeeeeeeeees!!! ti mi delat!!!

nioba!!

Deeeeej no,Mariči!!!! Čisto za vsakom dežjem posije sonce in to izpod tako čiste modrine….saj takrat tudi kar srce zaboli,a ne?Od lepote. Le,da čutimo,kaj ni to veliko?Največ? Čutiti….

sicer imaš pa še ketne v avtu.Vem,da jih še imaš.

Mariči!!!

Na,saj! Ko se najbolj rabimo,smo takolelele daleč vsaksebi,a ne.
Presneto!
Fizično …..

New Report

Close