Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek V šiški noro..

V šiški noro..

ja fizično ker drugače smo bLIZU

Janiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!

Ja!Za Božič pa nisem še s pirhi imela dela,hahaha

Česa člouk vsega ne doživi…..al smo že malo ….no,veliko doživeli…?

Jaaaniiiiiiiiiiiiiiii!!!

…a se da še kje smučat,moram nekam s svojo odvečno energijo,zima je takooo dolga

Oja, mam ja, kwa pa misleš, NIobčika naša, jest mam ketne u autu še polet!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Olja, a je že tam ??? Pol si lahko brez skrbi, verjemi !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Saj vem. Vseeno hvala za tolažbo.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

evo smučanje niobca na Soriški…. vlečnice delajo od 8 do 13 in glede na to da je ponoč kr fino hladno je smuka več kot odlična – v nedeljo je bilo božansko 🙂

evo nioba.. kam z odvečno energijo 🙂

hahaha,pa malo čez travnik,pa bo regrat sesekljan po luft letu….

…v nedeljo bo pa gužva, pa………….
……najbrž tudi malo zavdarjalo po …beljakovine znajo svoje naredit….

Hvala Jani,pridem zagvišno***

Ja,če elektrike zmanjka….fizično v vsakem slučaju,ja….a ne?

Zajček zajčkasti !!!

Ma ja,sej je prou zanimiv tale aprilski sneg,a ni,so tele snežinke kukar eni…ovenčki,a ne?
Ti moram nekaj čist potih povedat……moj osel že daje glas! …ZA KOFE !

Zajčk !!!

zaupij k se pelješ mimo mene :)))) Bom zastavo postavu pa tardečo preprogo položu pa … pleh musko zrihtu pa… :))

jest samo upam da bo zdržal še nekaj časa, ker snega je gor.. za umret … 1,5 m in to je prejšnji teden padlo pol metra suhega… smo prejšno nedeljo smučal gor je blo..k sred decembra 🙂 za znort :)))

hvala moja moja

a lohka pridem
brez rukavičk,

bo mel škrat
rukavčke:)

meri krismas:))))))))))))))))))))

lohka rožica moja , ti lohka…

vesel božič tudi tebi !

hahahahahahahaha…….
to ni osu , osliči je

kdo pa vleče ? sam uprašam :))))))))))))

…….. a veš, njen kiha in kiha, pa po kofetu kliče, jest pa čakam, da se mi zgodi tisto, a veš, ku u uni pravljici, ko osliček začne rigati in od odzadi mu dol cekini padajo ………. ha, ha, ha, ha !!! Ja, to smo se nasmejal … temu čudovitemu geštelu! In bo naš mali imel lepo shranjen denar … pri meni oz. v mojem osličku !!!!

Dobra si mi ti !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, unadva bosta vlekla ane … Niobči in Jani, ku se jima pa tkooooooooo
vleeeeeeeeeeeeeeečččččččččččččeeeeeeeee !!!

Pejt no, pejt že smučat, pejt, pa zares, da nauš pol gor nekje pa stala in …. koga ačekvala ????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aja, to je blo mišljeno za Niobči, ku tok težko čaka, da bo šla smučat, sam ne ve še, ktero leto se bo to zgodl ???? Pa če jo bo kdo prou “prsilu”, mrbet pa le še gre kam ??

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ah, presneto, tudi tukaj je tak snežni metež, da človek ne bi verjel, da je možno še videti tako sneženje v tem času. Zunaj gosta megla, snežinke debele in velike kot rafaelov čokolatin, mene pa vsi gledajo kot deveto čudo češ,kako boš pa ti danes domov prišla. Čudo čudes, a? Kako sem pa pozimi hodila domov, a? A nisem ketn gor dajala in se pogumno spravila na tisto višino, kjer se še kuram najlonke k riti priveže, da jajce pri hiši ostane ?????

Kok jih le skrbi zame, kot bi jim jaz verjela, bemu sunce … ne, ne j ….m sunca, ker ga potlej res še dolgo ne bo. Saj veste, komur jaz gliste zarečem, tega se res primejo …………..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

gospodar ? je zavil očke ? :))))))))))))))))

Ne vprašaj !!! Je dejal tako, kot sem predvidevala. Sicer je takoj vidu, da ne gre glih za kozlička, je bil pa komentar takle, kot sem predvidevala, da če jih ni zadosti okrog hiše, da če jih bomo zdaj imeli še v hiši. In potem smo se nasmejali, jasno, ko sem povedala, da bo zaradi tega oslička pri hiši vsaj en človeček bogat !!! Ker bom jaz šparala zanj !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ko sem pa jaz napisu neki podobnega…pa udri srenja po meni!
🙁

New Report

Close