Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V SLOGI JE MOČ !

V SLOGI JE MOČ !

-KAJ NAJ VAM REČEM ! Vem za kaj se gre, in za vsako napačno situacijop smo si krivi sami .(tako zmeraj sam gledam za svoje napačne ali pravilne situacije ali dogodke)
Žal mi je ker sem z časom v ……. Res je da vsako jutro grem v BTC in pogledam na računalnik in preberem pošto , vendar ne utegnem vsakemu posamično odgovoriti , zato bom tu odgovoril za vse MOJE PRIJATELJE !!!
RAD VAS IMAM , TER DRŽIM Z VAMI .SPOŠTUJEM LJUDI KI IMAJO SVOJO HRBTENICO IN SVOJ PONOS .-Ta ponos je tudi opravičen !
vrstni red, naj vas ne moti !!
Marija, Andrejka, Jana ,Marta , Milena ,Špela, Asja, Barbara,in Jani ,Jože, Silvo,Gabrijel ,oba EDIJA, Gašper ., Vas sem se na brzino spomnil ,ker smo vsaj enkrat tedensko na vezi v taki ali drugačni obliki .

Datum ,ki je bil predelagan se strinjam in bom naredil vse da to prijateljstvo obdržim !

Celi teden bom na Ljubljanskem razstavišču v hali D (garažna vrata)
Kjer bom moral opletati z jezikom kot ,…..hehehehhee
Če boste imeli čas in se potikali po LJ. se oglasite
RAD VAS IMAM
Adam

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

heheh pridem kupit garažna vrata,he nikol ne veš kdaj ti pridejo prav! Pa brez zamere Stump,drži se,naj bo jezik dovolj namazan in uspešen sejemski dobiček..držim pesti *******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mucaaaaaaa!!!

Štumpi! Srečno Kekec, bom rekla :))))) Pa čimveč vrat prodaj!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Liliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hehehe cmoka!!
upam da si oki,se slišiva….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Šur, da!! hehehehe… malo sem pijana, pa vseeno.. hehehehe… hik, hik… hehehehe…. se piševa. .. :))))))))
cmoka

malo okajena Lili :)))))))))))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Stari, zdaj sem pogruntal, da bi te po nicku lahko šteli kar me SESTRE, he, he. (upam da si jim vsaj zaračunal uporabo nicka)

Kaj naj ti napišem?
Vesel sem, da sva prijatelja, da sem del te druščine ki jo naštevaš in ki se mi je prirasla k srcu. Ko sem že povedal, ponoči ali zjutraj lahko vstanem samo zaradi treh reči. Tjavendana, sexa ali dirk.
Zaradi sexa nisem že dolgo vstal (upssss), zaradi dirk sem ravno v nedeljo.
Namreč, Sašo ni doma samo brez interneta, ampak tudi brez popa.
Kar pomeni, da ko je dirka v Avstraliji, je treba materi rogovilit po bajti od treh zjutraj. Nakar se v prvem ovinku razčefuka 12 avtomobilov in človek pogrunta, da je brezveze fstal.

Torej, ostane samo še tjavendan.

Po vsakemu viharju, dežju, toči, sem samo še bolj vesel in samo še lepše se počutim med vami.

LP Sašo.

Pozdravljen

Kot vidiš se je tukaj umirilo. Mislim,da zatišje ne bo dolgo trajalo in da nam bo spet uspelo izbezati tole druščino na plano.

Že dolgo si obljubljam,da te enkrat pocukam za rokav in mislim, da bom to prav kmalu naredila. Moram priznati, da mi je tvoj optimizem všeč.

Hm, glede na to, da si na sejmu – ali si se tudi kaj sprehodil po njem? Kupujem računalniško mizico, si jih kaj videl?

LP

Špela

Ma pandica vse maš,še garažna vrata hehehe.jest sem se odločila jih bom šla kar sunit..hihihi
aja pa sesalce maš tud a veš…??? heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

En sesalec bi pa jaz tudi nujno rabila. Kako priti do njega, na najbolj ugoden način ?

Ej bemti le za koga delam..heheh zase ne..a ti moza pošljem ti vse predstavi,pa bos vidla,je pa res ugodno roko na srce tud v rit ga lahko suneš,nau čist nč jezen..res Jana garantiram,,sej me poznaš,olej si stvar pol ure traja vse pokaže vse plačilne pogoje,vse kar bi rabila,pa garantiram da te ne bo posiljeval,res no…samo reci…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tole je pa čisto, čisto res.

Imam eno tako, ki je samo za pc.

Črna, na enem stebričku s podstavkom, cca meter krat meter, z mehanizmom za dviganje in spuščanje višine plošče, ter isto premično ploščo za tipkovnico.

Je zelo fensi, ni pa za kake računovodje z ogromno papirji in fascikli, ker je treba imet v bistvu še mizo zraven, ta mizica je zato, da je una “prava” razbremenjena hipoteke velikosti pc-ja.

Ja. seveda, po ugodni ceni, pande so redke, jih je treba čuvat.

Čaki zdele, da premislim.
Aha, jaz rabim dobrega, prijaznega, takega, ki bo res ustrežljiv in vljuden, pa predvsem potrpežljiv in včasih malce nagajiv, romantičen in zapeljiv.
Pa ne sesalec !

zajček z mačkom

Kaj pa ? A naj bo vretenčar? Paramecij?

Resno !
O tem bova govorile, te pokličem, ko dozori čas, bo pa kmalu, samo, da me res ne bo posiljeval….hehe

Ne ! Naj bo nekaj iz testa, ki se ga da gnesti in oblikovati po želji :))

Nč bat.heheheheh če te bo,pa mene pokličeš ga bova skup nabunkale.hehehe
ne ne res nč bat čist neobvezno..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oki!!
V rit pa navsezadnje lahko sunem pol kar dva, tvojega, pa še mojega, pa bo!

Ej Sašk, jaz iščem eno tako, ki bi bila začasno v moji dnevni sobi. Torej pogoji: da je v barvi lesa, da ima poličko za tipkovnico (malo znižano, izvlečno), da ima malo dvignjeno polkrožno poličko v desnem kotu za monitor, da ima na levi prostor za tiskalnik in ostane placa še malo za kaj gor položit. Uf kok sem zahtevna ane!

Muca vidim, da si enega že skoraj zabarantala. Hm, jaz ga trenutno ne rabim, razen čae je tak, da se sam po potrebi spravi iz omare, se vključi in opravi svoje delo. Polavtomatskega pa že imam. Deluje v korelaciji z mojim možem, ki je prevzel to krasno nalogo – sesanje naše hiše v treh štukih (kdo si je zmislil hišo v štuke!)

Ja, če bi bil štacunar, bi bil vesel take zahtevne stranke, tako pa moram le skomignit in upat da bom kdaj koga “ubedio” za mojo cyber mizico.

(pssst, je dobra tudi za kaj drugega, veš. Dvižni mehanizmi, vzmetenje, dva nivoja, yupiiiii)

Adam, ti kar dober zrihtej tista vrata. Ma da so v vsaki slovenski vasi vsaj troja. Vedi pa, da kljub temu, da te ni več pogosto tukaj, ne pozabljamo, da obstajaš :)))
Veš, bi blo mal čudno :))) vsako jutro odpreti novo temo “Štumpantel… KJE SIIIIIIIIIIII” :)))

Adam, mej se, nared orenk biznis, zdaj ko imaš možnost!

Jani

Lesnina Brdo, 14 dni nazaj, kotna, v barvi buke, monitor v kotu na podstavku, polica za…. CD – je, izvlečna polica za tipkovnico, cena? Sitnica. Okoli 13.000 Sit.

Jani

p.s. Ogled možen pri meni doma :)))))

Ogled – med ženino službo
Barva – bukev
Plačilo – natur

Reklamacije so možne takoj, čez 9 mesecev jih ne priznamo.

A veš kaj je značilnost njegovih vrat?

Dobro, modeli Mauricio, Rand ali Adam so avtomatski in na elektriko, ampak model Stumpanel, so pa ročna in dvižna vrata. Spoznaš jih pa tako, da imajo namesto vzmeti ob straneh – elastične štumfe.

Uf Jani, tole se pa ne sliši slabo. Včeraj sem bila sicer v Lesnini BTC a je bila ena revščina, v Rutarju malo bolje, največ izbire pa je imela ena mala trgovina v hali A, blizu Mebla. Tam imajo vse živo, sam tudi cene so žive…

New Report

Close