Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Sloveniji velja tretja stopnja ogroženosti zaradi terorizma

V Sloveniji velja tretja stopnja ogroženosti zaradi terorizma

VSAK MUSLIMAN, KI KATEGORIČNO JASNO IN GLASNO NE OBSODI TEH DEJANJ IN TAKE VERE, KI PROPAGIRA POBIJANJE (V IMENU VERE?!?) JE SOKRIV ZA SMRT VSEH NEDOLŽNIH. IN TEH NI MALO..PREDVSEM SOKRIVCEV.[/quote]

Enako velja za vse kristjane, ki kategorično jasno in glasno ne obsodijo dejanj Breivika.[/quote]

Težka bo. Breivik je jasno in glasno povedal, da ni kristjan.

Ti pa ne razumeš kaj je terorist.Ne niso vsi teroristi muslimani so tudi kristjani teroristi,razlika je da ko muslimankaj naredi gre za terorizem,ko kristjan kaj naredi pa je vse tiho.Še enkrat se pejdi zgodovino učit.

In nič slepo ne trobim resnico,sem kristjan in ločim med bolanimi morilci in dobrimi ljudmi.In zato ker se jaz ne bojim,ker vem resnico si ti sedaj jezen name,ker nisem v strahu?Nevem zakaj bi bil.Država spravlja v strah lastne državljane,da s eti strinjajo z nižanjem plač,odvzem premoženja,da se nabavi orožje za slepo pobijanje.nabavljeno orožje se nato podari š teoristom,da se lahko vojna spelje.

Teažava je ker ne razumeš kako lobijska vojna poteka.Teoristi polni orožja katere so dobili od EU in ZDA.

Pejdi vzami kredit,prodaj vse,pejdi na ulico živet z svojo družino in še naprej z vso svojo plačo financiraj zaigrane vojne.[/quote]

Kdaj se je kaki kristjan razstrelil in je bilo vse tiho? Kdaj je kaki kristjan s tovornjakom vozil po ljudeh in je bilo vse tiho?
Na ulici boš pa živel ti, ko ti bo bajto odneslo v zrak.[/quote]

Se ne razstreljujejo ampak obstreljujejo,vozijo po napačni strani ceste,v vojno grejo z božjim blagoslovom,da preživijo,prosijo boga za preživetje in da jim pomaga čim več sovržanikov (katerih sovražnikov?) pobit.

In ja prej mi bo kristjan vzel hišo,me vrgel na cesto,kot pa terorist vrgel v zrak.Mal poglej kolikim ljudem so kristjani porušili hiše,niso želeli odobrit da črna gradnja postane legalna,vrgli iz hiše zaradi nekaj evrov dolga,pod prisilo plačuješ stvari in TV ki ga sploh ne uporabljaš,…


Če ne prej, so delno za to poskrbeli novinarji, ki so lani cel mesec pisali, da bo tudi Slovenija sodelovala v boju proti terorizmu.

Kdaj se je kaki kristjan razstrelil in je bilo vse tiho? Kdaj je kaki kristjan s tovornjakom vozil po ljudeh in je bilo vse tiho?
Na ulici boš pa živel ti, ko ti bo bajto odneslo v zrak.[/quote]

Se ne razstreljujejo ampak obstreljujejo,vozijo po napačni strani ceste,v vojno grejo z božjim blagoslovom,da preživijo,prosijo boga za preživetje in da jim pomaga čim več sovržanikov (katerih sovražnikov?) pobit.

In ja prej mi bo kristjan vzel hišo,me vrgel na cesto,kot pa terorist vrgel v zrak.Mal poglej kolikim ljudem so kristjani porušili hiše,niso želeli odobrit da črna gradnja postane legalna,vrgli iz hiše zaradi nekaj evrov dolga,pod prisilo plačuješ stvari in TV ki ga sploh ne uporabljaš,…[/quote]
Časi se spreminjajo. Stare težave ne izginjajo, prihajajo pa dodatne nove.

Enako velja za vse kristjane, ki kategorično jasno in glasno ne obsodijo dejanj Breivika.[/quote]

Težka bo. Breivik je jasno in glasno povedal, da ni kristjan.[/quote]
Religija miru ostane človeku v srcu.

Težka bo. Breivik je jasno in glasno povedal, da ni kristjan.[/quote]
Religija miru ostane človeku v srcu.[/quote]
Jeb’ se
http://heavy.com/news/2016/12/new-isis-islamic-state-amaq-news-cross-shield-syrian-arab-army-russian-turkey-turkish-soldiers-burned-to-death-execution-wilayat-halab-aleppo-syria-video/

O, še en olikan kristjan.


Poglej posnetek.

thereligionofpeace.com

NI JE ČEZ DAMAČA MUSKA VESELAK 94,9 MHz

Torej so za tebe vsi kristjani morilci. Vsi muslimani tudi. Vsi budisti tudi. In tako naprej. Vsi ateisti tudi. Kdo potem še ostane. Kaj boš z nami naredil dobri človek.

Veš kok psihopatov je na prostosti pa niso muslimani?

Vprašanje je pred kom smo bolj ogroženi.Primer Izola,da je musliman bi šlo za terorizem,ker ni bil musliman je le šlo za neko maščevanje.

Nekdo se ti nasproti pripelje in te pohabi,tvoji otroci in mož umre,voznik dobi nekaj let zdravljenja.Da je musliman bi šlo za terorizem,ker pa ni pa gre le za nesrečo.

Muslimani niso teroristi,teroristi imajo neko svojo bolano vero,saj ubijajo vse vere,tudi muslimane ubijajo.

Razumeš?[/quote]

Vsi muslimani seveda niso teroristi, so pa vsi teroristi muslimani. Razumeš?
Ti pa slepo trobiš svojo resnico, enako kot oni.[/quote]

Potrjuješ, kar je napisala. Vsi teroristi so muslimani, ker samo muslimanom damo to nalepko.

Zakaj sploh pisete v taksne teme in retardom devate smisel za zivljenje

Pred tednom dni slovnca predvajala uboj,kot teroristi.Razlika je le v tem,da pri teroristih so posnetki bili zrežirani,vodili so jih krščani,saj je večina britancev,francozov in američanov voditelji.

Zunaj me bo en narkoman prosil za drobiž in ker ne bom dal,mi bo vrat prerezal kot taxistu.

Bom pred ordinacijo čakal na pregled in bo en prišel pa streljal po bolnici,kot lani v Izoli.

Bom šel z prijatelji ven,mi bo nek mulc težil,pa ko bo videl,da mi nič ne more bo šel domov po nož in me ubil.

In vsi ti so nato neprištevno na prostosti.

Imam muslimane za sodelavce,sosede,delajo v trgovini,avtomehanik in nikoli nobenih težav.

Koga naj se v resnici bojim?


Link???
Ampak ne, ti si samo panični sralec in mešalec dreka!

To je spet provokacija. Malo bolj nežna kot pred parimi dnevi o dveh beguncih, ko je laž lansirala Janševa TV, ampak pazi, še skoraj isto minuto se je članek pojavil na SČ in drugih forumih. Ni treba šteti do pet, da se jasno vidi interes po širjenju strahu med ljudmi.

In ne, prav nič me ni strah. Strah bi me bilo, če bi živela nepošteno in z mržnjo do ljudi. Tako pa vem, da živim zadovoljno, v sožitju z drugimi in enkrat pač bom umrla.

Veš kok psihopatov je na prostosti pa niso muslimani?

Vprašanje je pred kom smo bolj ogroženi.Primer Izola,da je musliman bi šlo za terorizem,ker ni bil musliman je le šlo za neko maščevanje.

Nekdo se ti nasproti pripelje in te pohabi,tvoji otroci in mož umre,voznik dobi nekaj let zdravljenja.Da je musliman bi šlo za terorizem,ker pa ni pa gre le za nesrečo.

Muslimani niso teroristi,teroristi imajo neko svojo bolano vero,saj ubijajo vse vere,tudi muslimane ubijajo.

Razumeš?[/quote]

Vsi muslimani seveda niso teroristi, so pa vsi teroristi muslimani. Razumeš?
Ti pa slepo trobiš svojo resnico, enako kot oni.[/quote]

Niti to ne….

New Report

Close