Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek V Sloveniji živi vse več tujcev, veliko je zavitih žensk. Meni to ni všeč

V Sloveniji živi vse več tujcev, veliko je zavitih žensk. Meni to ni všeč

Že domačih nasilnežev imamo preveč. Misliš, da potrebujemo še tuje? Potem sploh ne bomo več brali o umorih med 4 stenami 1x na mesec, ampak o množičnih pobojih in posilstvih vsak teden.[/quote]
A še niste prebrali analize prihajajočih ( in posredno tudi tistih, ki jih podpirajo)?

http://www.newenglishreview.org/Nicolai_Sennels/Muslims_and_Westerners{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A__The_Psychological_Differences/[/quote]

Groza,….. kaj časa vaše otroke, vas…

“What a perfect receptacle for projecting hatred. Islam incites, encourages and permits hatred of the Jew and Jihad. It’s perfect for a fragile personality that has the need to hate and the need to have an enemy.”

“Sennels stresses that the West must set boundaries because otherwise they will kill you. This kind of rage is malignant borderline behavior as in serial killing. We must come to understand such politically incorrect observations as Sennels does in order to connect the dots concerning criminal Muslims even though it is brutal. “


A še niste prebrali analize prihajajočih ( in posredno tudi tistih, ki jih podpirajo)?

http://www.newenglishreview.org/Nicolai_Sennels/Muslims_and_Westerners{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A__The_Psychological_Differences/[/quote]

Groza,….. kaj časa vaše otroke, vas…

“What a perfect receptacle for projecting hatred. Islam incites, encourages and permits hatred of the Jew and Jihad. It’s perfect for a fragile personality that has the need to hate and the need to have an enemy.”

“Sennels stresses that the West must set boundaries because otherwise they will kill you. This kind of rage is malignant borderline behavior as in serial killing. We must come to understand such politically incorrect observations as Sennels does in order to connect the dots concerning criminal Muslims even though it is brutal. “[/quote]

Kljub vsem tem dejstvom (ki so v članku bolj opisana) jih podpirate in imate radi? Pa sej to je množična norost, nič drugega.

Če ženska verjame, da mora nosit ruto, ker je tako zapovedal Allah oz. prerok Mohamed, potem verjame tudi vse ostalo, kar sta zapovedala – in to pomeni tudi, da je treba nemuslimane pobit, njihove ženske in otroke pa zasužnjit.
V islamu je suženjstvo dovoljeno – kar poglejte Savdsko Arabijo, Katar, Združene arabske emirate – bogati Arabci imajo doma popolnoma zakonito sužnje, je polno posnetkov po youtube, kaj delajo z njimi.

Ja, boga revca, kaj te pa tako moti? Naglavna ruta? Zakaj že? Mene bolj naši domačini, napol gole odrasle ženske, ki ne vedo, da niso na plaži … pa tako kulturni pa normam zapriseženi smo, a ne? Naj bo še taka vročina, vemo, kaj je primerno oblačenje – res? sodeč potem kar vidimo v mestih, ne …[/quote]
Torej je mumificiranje najboljša rešitev za vse? Prav, kar začni, potem pa poročaj, kako je.
Kratkovidna je tale tvoja brezbrižnost do rut in ostalih pokrival. Niso samo pokrivala, pač pa simbol islama, simbol zatiranja, kratenja človekovih pravic in svoboščin (kot jih razumemo v Evropi in v zahodnem svetu).[/quote]

Malo preveri ozadje invazije na Evropo. Poduči se – zakaj je tako kot je. In potem, ko boš porabila kar nekaj časa za to, boš ugotovila, da ga konkretno bixamo – Zahod in Zda. Nimamo kaj demokracijo drugim vozit – sploh če je to krinka za naše interese. MAlo rpevečse šopirimo in mislimo, da je cel svet naš.


Torej je mumificiranje najboljša rešitev za vse? Prav, kar začni, potem pa poročaj, kako je.
Kratkovidna je tale tvoja brezbrižnost do rut in ostalih pokrival. Niso samo pokrivala, pač pa simbol islama, simbol zatiranja, kratenja človekovih pravic in svoboščin (kot jih razumemo v Evropi in v zahodnem svetu).[/quote]

Malo preveri ozadje invazije na Evropo. Poduči se – zakaj je tako kot je. In potem, ko boš porabila kar nekaj časa za to, boš ugotovila, da ga konkretno bixamo – Zahod in Zda. Nimamo kaj demokracijo drugim vozit – sploh če je to krinka za naše interese. MAlo rpevečse šopirimo in mislimo, da je cel svet naš.[/quote]
Bulšit no! Mislimani koljejo in se koljejo med sabo od nekdaj. Še preden so prišli tja Amerikančki in ostali. Ne prodajaj več mantre o grdem grdem Zahodu, ki da je kriv za vse zlo nad njimi. Oni, revčki, pa nas morajo sedaj pobijati. Saj niso hoteli, ampak morajo, a ne? Neumnost!
Imaš pa prav glede nečesa – nimamo kaj izvažat demokracije, ker so še svetlobna leta oddaljeni od tega, da bi bili to zmožni sprejeti. Njim ustreza vloga žrtve in ne tega, da bi sami prevzeli odgovornost za svoja dejanja. Inshallah, pa je, a ne? Ma, prav neverjetno, kako nekateri še vedno nasedate temu, no?

Ja, boga revca, kaj te pa tako moti? Naglavna ruta? Zakaj že? Mene bolj naši domačini, napol gole odrasle ženske, ki ne vedo, da niso na plaži … pa tako kulturni pa normam zapriseženi smo, a ne? Naj bo še taka vročina, vemo, kaj je primerno oblačenje – res? sodeč potem kar vidimo v mestih, ne …[/quote]

se ti delaš mal butasto..al si v resnici? Ruta je SIMBOL njihove vere, tko kot njihove kozje hlače in pastirske brade. Ni fora v “modi”, fora je v sporočilu, ki ga tovrstna oprava daje. če seveda hočeš videt tako daleč. Sam plašnice so tko kjut in udobne ane…

Malo preveri ozadje invazije na Evropo. Poduči se – zakaj je tako kot je. In potem, ko boš porabila kar nekaj časa za to, boš ugotovila, da ga konkretno bixamo – Zahod in Zda. Nimamo kaj demokracijo drugim vozit – sploh če je to krinka za naše interese. MAlo rpevečse šopirimo in mislimo, da je cel svet naš.[/quote]
Bulšit no! Mislimani koljejo in se koljejo med sabo od nekdaj. Še preden so prišli tja Amerikančki in ostali. Ne prodajaj več mantre o grdem grdem Zahodu, ki da je kriv za vse zlo nad njimi. Oni, revčki, pa nas morajo sedaj pobijati. Saj niso hoteli, ampak morajo, a ne? Neumnost!
Imaš pa prav glede nečesa – nimamo kaj izvažat demokracije, ker so še svetlobna leta oddaljeni od tega, da bi bili to zmožni sprejeti. Njim ustreza vloga žrtve in ne tega, da bi sami prevzeli odgovornost za svoja dejanja. Inshallah, pa je, a ne? Ma, prav neverjetno, kako nekateri še vedno nasedate temu, no?[/quote]
Še en dodatek glede demokracije – oni jo vzamejo toliko, kolikor jim ustreza (da prevzamejo oblast), potem pa jo odpravijo. Spremljaj malo dogajanje v islamizirani Turčiji danes, pa boš videl/-a kako je fina islamizacija.


Torej je mumificiranje najboljša rešitev za vse? Prav, kar začni, potem pa poročaj, kako je.
Kratkovidna je tale tvoja brezbrižnost do rut in ostalih pokrival. Niso samo pokrivala, pač pa simbol islama, simbol zatiranja, kratenja človekovih pravic in svoboščin (kot jih razumemo v Evropi in v zahodnem svetu).[/quote]

Malo preveri ozadje invazije na Evropo. Poduči se – zakaj je tako kot je. In potem, ko boš porabila kar nekaj časa za to, boš ugotovila, da ga konkretno bixamo – Zahod in Zda. Nimamo kaj demokracijo drugim vozit – sploh če je to krinka za naše interese. MAlo rpevečse šopirimo in mislimo, da je cel svet naš.[/quote] Tudi sam sem tako mislil, po zabitih stotinah ur pa sem prišel do nasprotnega prepričanja. Večinoma ne drži.

Malo preveri ozadje invazije na Evropo. Poduči se – zakaj je tako kot je. In potem, ko boš porabila kar nekaj časa za to, boš ugotovila, da ga konkretno bixamo – Zahod in Zda. Nimamo kaj demokracijo drugim vozit – sploh če je to krinka za naše interese. MAlo rpevečse šopirimo in mislimo, da je cel svet naš.[/quote] Tudi sam sem tako mislil, po zabitih stotinah ur pa sem prišel do nasprotnega prepričanja. Večinoma ne drži.[/quote]
Mimogrede, še pre kot migranti iz Bangladeša, pa nas bodo pokopali Kosovarji. Jim tudi talajo papirje, pa jih večina ne izpolnjuje pogojev.

Mogoče bi veljalo v razmislek, čeprav je to že politično, pravno vprašanje, pa tudi vprašanje suverenosti posamezne države…
Ampak morda bi se Evropa lahko zavarovala s tem, da bi uvedla načelo vzajemnosti. V državah iz katere tujci prihajajo, naj uživajo tujci take pravice v državi gostiteljici, kot jih državljani gostiteljice uživajo v državi iz katere tujec prihaja. Potem bi prišlo do tega, da tudi tujci ne bi imeli več pravic, in bi lahko ostali v državi gostiteljici samo kot azilanti in za določen rok, dokler se lahko posameznik obravava kot azilant (vojna, itd.), potem, pa mora državo zapustiti. Potem bi se točno videlo, kdo je pravi begunec in kdo tisti, ki je prišel uničevat Evropo.

Malo preveri ozadje invazije na Evropo. Poduči se – zakaj je tako kot je. In potem, ko boš porabila kar nekaj časa za to, boš ugotovila, da ga konkretno bixamo – Zahod in Zda. Nimamo kaj demokracijo drugim vozit – sploh če je to krinka za naše interese. MAlo rpevečse šopirimo in mislimo, da je cel svet naš.[/quote] Tudi sam sem tako mislil, po zabitih stotinah ur pa sem prišel do nasprotnega prepričanja. Večinoma ne drži.[/quote]

iN čE TI tako misliš, bo res? Predsodke na ta način samo še krepiš. Beri, beri …

Pof to ruto je lahko tudi moški.[/quote]

Sploh ni treba, da je pod ruto moški, danes se tudi ženske pod ruto opasajo z razstrelivom…

Ženska z ruto na glavi jasno sporoča, da prihaja od drugod in se ne namerava prilagoditi kraju, kamor je prišla. Ljudi ne moti ruta, ruta je kos blaga; moti nas to, kar ruta sporoča. Sporočilo te rute pa je verjetno moteče večini, mar ne?

Ženska z ruto na glavi jasno sporoča, da prihaja od drugod in se ne namerava prilagoditi kraju, kamor je prišla. Ljudi ne moti ruta, ruta je kos blaga; moti nas to, kar ruta sporoča. Sporočilo te rute pa je verjetno moteče večini, mar ne?[/quote]
A dej no mir… tako kot veliko žensk, in sicer tudi tistih s par kil viška, v prekratkih oblačilih sporoča, da je zelo integrirana v družbi katere del je … ali kako?

Ženska z ruto na glavi jasno sporoča, da prihaja od drugod in se ne namerava prilagoditi kraju, kamor je prišla. Ljudi ne moti ruta, ruta je kos blaga; moti nas to, kar ruta sporoča. Sporočilo te rute pa je verjetno moteče večini, mar ne?[/quote]
A dej no mir… tako kot veliko žensk, in sicer tudi tistih s par kil viška, v prekratkih oblačilih sporoča, da je zelo integrirana v družbi katere del je … ali kako?[/quote]

Nisem si čisto na jasnem, kaj me sprašujete oz. če me sploh kaj sprašujete ali pa gre za retorično vprašanje. Vas zanima kaj omenjene ženske s svojim izgledom sporočajo meni? Ker za razliko od muslimank s hijabom, čadorjem in podobnim, se moja interpretacija takih domačink verjetno razlikuje od interpretacije večine Slovencev 🙂


A dej no mir… tako kot veliko žensk, in sicer tudi tistih s par kil viška, v prekratkih oblačilih sporoča, da je zelo integrirana v družbi katere del je … ali kako?[/quote]

Nisem si čisto na jasnem, kaj me sprašujete oz. če me sploh kaj sprašujete ali pa gre za retorično vprašanje. Vas zanima kaj omenjene ženske s svojim izgledom sporočajo meni? Ker za razliko od muslimank s hijabom, čadorjem in podobnim, se moja interpretacija takih domačink verjetno razlikuje od interpretacije večine Slovencev :)[/quote]

ne provociraj. Po Sloveniji so vidne ženske z naglavnimi rutami, in še to pisanimi, daleč od črnih, in ne boš verjela, so povsem prijetne za pogledat … strašit ljudi, po nepotrebnem – ta namen je jasen …

Ženska z ruto na glavi jasno sporoča, da prihaja od drugod in se ne namerava prilagoditi kraju, kamor je prišla. Ljudi ne moti ruta, ruta je kos blaga; moti nas to, kar ruta sporoča. Sporočilo te rute pa je verjetno moteče večini, mar ne?[/quote]
A dej no mir… tako kot veliko žensk, in sicer tudi tistih s par kil viška, v prekratkih oblačilih sporoča, da je zelo integrirana v družbi katere del je … ali kako?[/quote]
Hahaha, še en ki je pod vplivom retuširanih supermodelov izgubil stik z realnostjo hahahah

Nisem si čisto na jasnem, kaj me sprašujete oz. če me sploh kaj sprašujete ali pa gre za retorično vprašanje. Vas zanima kaj omenjene ženske s svojim izgledom sporočajo meni? Ker za razliko od muslimank s hijabom, čadorjem in podobnim, se moja interpretacija takih domačink verjetno razlikuje od interpretacije večine Slovencev :)[/quote]

ne provociraj. Po Sloveniji so vidne ženske z naglavnimi rutami, in še to pisanimi, daleč od črnih, in ne boš verjela, so povsem prijetne za pogledat … strašit ljudi, po nepotrebnem – ta namen je jasen …[/quote]

Saj ni, da niso prijetne za pogledat – tudi meni so všeč. Bi pa raje videla, če bi jih videla na potovanju pa kaki tradicionalno muslimanski državi. Ta namen? Čigav namen? Moj namen to ni, moj namen je bil odgovoriti na vprašanje. Namen žensk, o katerih teče debata? Ne bi ravno rekla, da je njihov namen strašit ljudi po nepotrebnem, prej pokazati svojo pripadnost.

Nisem si čisto na jasnem, kaj me sprašujete oz. če me sploh kaj sprašujete ali pa gre za retorično vprašanje. Vas zanima kaj omenjene ženske s svojim izgledom sporočajo meni? Ker za razliko od muslimank s hijabom, čadorjem in podobnim, se moja interpretacija takih domačink verjetno razlikuje od interpretacije večine Slovencev :)[/quote]

ne provociraj. Po Sloveniji so vidne ženske z naglavnimi rutami, in še to pisanimi, daleč od črnih, in ne boš verjela, so povsem prijetne za pogledat … strašit ljudi, po nepotrebnem – ta namen je jasen …[/quote]
Imam predlog. Na bvju jih je veliko več…

ne provociraj. Po Sloveniji so vidne ženske z naglavnimi rutami, in še to pisanimi, daleč od črnih, in ne boš verjela, so povsem prijetne za pogledat … strašit ljudi, po nepotrebnem – ta namen je jasen …[/quote]

Saj ni, da niso prijetne za pogledat – tudi meni so všeč. Bi pa raje videla, če bi jih videla na potovanju pa kaki tradicionalno muslimanski državi. Ta namen? Čigav namen? Moj namen to ni, moj namen je bil odgovoriti na vprašanje. Namen žensk, o katerih teče debata? Ne bi ravno rekla, da je njihov namen strašit ljudi po nepotrebnem, prej pokazati svojo pripadnost.[/quote]

ti, zakva pa rabjo kazat svojo pripadnost..
a ni multikulti, vsi enaki..
a so to zdaj dvojna merila..
ker, če pa janez rad pokaže svojo pripadnost..
pa zašpila na harmonko..
pa špelca obleče mini..
je pa to kratenje ne vem komu vse enih kup pravic..
dejte nehat..!!!

glej glej..hudiča..
za ene je fajn da kažejo svojo PRIPADNOST..
ta domač so pa šovinisti..

svašta res..
upam, da se nea srečamo..

Ženska z ruto na glavi jasno sporoča, da prihaja od drugod in se ne namerava prilagoditi kraju, kamor je prišla. Ljudi ne moti ruta, ruta je kos blaga; moti nas to, kar ruta sporoča. Sporočilo te rute pa je verjetno moteče večini, mar ne?[/quote]
A dej no mir… tako kot veliko žensk, in sicer tudi tistih s par kil viška, v prekratkih oblačilih sporoča, da je zelo integrirana v družbi katere del je … ali kako?[/quote]
Če ti je všeč ali ne, te ženske dobesedno ne skrivajo ničesar. Torej tudi kakšnega tika taka jopiča ne, pa kakšne puške. Za te zavite pa tega ne moreš trditi.
Tudi samo sporočilo rute je kaj? Da jo moti prepih? Hm, mogoče bi si jo morala tudi ti nadeti?
Prepih v glavi zna biti huda stvar….

Te burke ali kaj že so je potrebno prepovedati in nagnat iz SLO.


A dej no mir… tako kot veliko žensk, in sicer tudi tistih s par kil viška, v prekratkih oblačilih sporoča, da je zelo integrirana v družbi katere del je … ali kako?[/quote]
Če ti je všeč ali ne, te ženske dobesedno ne skrivajo ničesar. Torej tudi kakšnega tika taka jopiča ne, pa kakšne puške. Za te zavite pa tega ne moreš trditi.
Tudi samo sporočilo rute je kaj? Da jo moti prepih? Hm, mogoče bi si jo morala tudi ti nadeti?
Prepih v glavi zna biti huda stvar….[/quote]

A bereš za sabo kaj naklanfaš? Kakšna sporočila ti iz rut prebereš, veš samo ti … da mogoče ne slišiš še kakšnih drugih glasov? 🙂


Če ti je všeč ali ne, te ženske dobesedno ne skrivajo ničesar. Torej tudi kakšnega tika taka jopiča ne, pa kakšne puške. Za te zavite pa tega ne moreš trditi.
Tudi samo sporočilo rute je kaj? Da jo moti prepih? Hm, mogoče bi si jo morala tudi ti nadeti?
Prepih v glavi zna biti huda stvar….[/quote]

A bereš za sabo kaj naklanfaš? Kakšna sporočila ti iz rut prebereš, veš samo ti … da mogoče ne slišiš še kakšnih drugih glasov? :)[/quote]
Za razliko od tebe, ki nočeš ali pa ne zmoreš dojeti – pa vprašaj, kaj pomeni nošenje rute&co. tistim, ki to nosijo. Glede na zagreto zagovarjanje bi pa to ja morala vedeti. V temi o burkah je intervju z žensko, ki je prenehala nositi ruto (sicer v nemščni, ampak saj google prevede za silo):
http://www.welt.de/debatte/kommentare/article139984819/Im-Iran-oder-Saudi-Arabien-waere-ich-laengst-tot.html
Sicer pa ne dvomim, da znaš pobrskat po netu, kaj same muslimanke pravijo, kaj jim to pomeni. Mogoče boš pa tudi ti enkrat res zmožna “slišati” še kaj, razen sebe. Mogoče, ampak res samo mogoče boš celo razumela? Ali pa si boš zaradi prepiha sama zavezala ruto okrog ušes? 🙂

A bereš za sabo kaj naklanfaš? Kakšna sporočila ti iz rut prebereš, veš samo ti … da mogoče ne slišiš še kakšnih drugih glasov? :)[/quote]
Za razliko od tebe, ki nočeš ali pa ne zmoreš dojeti – pa vprašaj, kaj pomeni nošenje rute&co. tistim, ki to nosijo. Glede na zagreto zagovarjanje bi pa to ja morala vedeti. V temi o burkah je intervju z žensko, ki je prenehala nositi ruto (sicer v nemščni, ampak saj google prevede za silo):
http://www.welt.de/debatte/kommentare/article139984819/Im-Iran-oder-Saudi-Arabien-waere-ich-laengst-tot.html
Sicer pa ne dvomim, da znaš pobrskat po netu, kaj same muslimanke pravijo, kaj jim to pomeni. Mogoče boš pa tudi ti enkrat res zmožna “slišati” še kaj, razen sebe. Mogoče, ampak res samo mogoče boš celo razumela? Ali pa si boš zaradi prepiha sama zavezala ruto okrog ušes? :-)[/quote]

Bi skrajšala, in povedala kaj te moti pri drugačnih? Sicer me je bolj strah raznoraznih Francijev …preberi malo črno kroniko …

New Report

Close