Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Slovenijo so kletvice prinesli južnjaki

V Slovenijo so kletvice prinesli južnjaki

Mi nismo tiho, ker imamo svoj ponos. Vi Slovenci po drugi strani ste pa tiho in se ze od 91 dalje pustite gazit po domace receno. Tako ti kar dalje bodi tiho in se pusti gazit, mi se pac ne bomo. Sem pa rajsi “neandertalec” kot “hlapec” 😉
[/quote]

Točno to.

Hehe, to si ti mislš :))
Še kako ti v lajfu prav pride, če se ne pustiš “je.bat”, zapomn si to. Se da mrskej uredit, kar bi takim kot si očitno ti, bilo nemogoče.
Lej, sej sm ti napisala, bod fin/a še naprej, tvoja stvar, sam bid potem fin/a tud tuki, pa se ne vmešavi s takimi forami, ker s tem dokazuješ, da ne zaostajaš dost za primitivci 😉
[/quote]
Vse se da zrihtat po mirni poti, samo pamet moraš uporabljat, ne pa pesti, tko kot primitivci.


Vse se da zrihtat po mirni poti, samo pamet moraš uporabljat, ne pa pesti, tko kot primitivci.
[/quote]

Pesti LOL no ja, da kdo name dvigne roko, bi tud udarc dobil nazaj, nism đabe trenirala borilnih veščin 😉
O pameti sm ti pa tud že napisala. Sm tud sama pametna, pa čeprav zate tud primitivna, neandertalka….

Mi nismo tiho, ker imamo svoj ponos. Vi Slovenci po drugi strani ste pa tiho in se ze od 91 dalje pustite gazit po domace receno. Tako ti kar dalje bodi tiho in se pusti gazit, mi se pac ne bomo. Sem pa rajsi “neandertalec” kot “hlapec” 😉
[/quote]

Hahaa, do kam ste pa prišli s svojim glupim ponosom??? Do tam, da iz bede bežite proti severu. Navadni cigani.

Pesti LOL no ja, da kdo name dvigne roko, bi tud udarc dobil nazaj, nism đabe trenirala borilnih veščin 😉
O pameti sm ti pa tud že napisala. Sm tud sama pametna, pa čeprav zate tud primitivna, neandertalka….
[/quote]

Po defoltu bi morala bit že vsa plava, glede na to kako opletaš z gobcem.

Pesti LOL no ja, da kdo name dvigne roko, bi tud udarc dobil nazaj, nism đabe trenirala borilnih veščin 😉
O pameti sm ti pa tud že napisala. Sm tud sama pametna, pa čeprav zate tud primitivna, neandertalka….
[/quote]

Sm pač kakršna sm. Za druge se ne mislm menjat. Pri men je tako, kar daš to dobiš, tud duplo če je treba in sm ponosnq na to kakršna sm in kakršno so me vzgojil, tako starši kot ulica.

Dej dej nate nism ljubosumna ker thor noče čefurke tko da nimaš šans.
Deca nimam zato ker mi paše nabirat izkušne kva ti ni jasn?

Po defoltu bi morala bit že vsa plava, glede na to kako opletaš z gobcem.
[/quote]

Halooo, znam se tud fizično brant, nič bat. Se je tud to že 1x zgodil pred leti, pa me je tip hotel tožt, pa se na konc “usral” 😉

Dej dej nate nism ljubosumna ker thor noče čefurke tko da nimaš šans.
Deca nimam zato ker mi paše nabirat izkušne kva ti ni jasn?
[/quote]

Zdele se ne mislm več s tabo ubadat, je ena butara dost ne rabm še tebe da se mešaš.

Dej dej nate nism ljubosumna ker thor noče čefurke tko da nimaš šans.
Deca nimam zato ker mi paše nabirat izkušne kva ti ni jasn?
[/quote]

Vrjamem da jih “noče”. Lej, vzamim si ga, če te seveda hoče, mene pa ljubosumna babetina pust pri miru. Sam kaj, ko ima on rad mlade, ne pa babetine kot si ti in se mu še zmer ponujaš, čeprav to tud sama veš. BRUH

Zdele se ne mislm več s tabo ubadat, je ena butara dost ne rabm še tebe da se mešaš.
[/quote]

Aleluja da odj.ebeš.

Vrjamem da jih “noče”. Lej, vzamim si ga, če te seveda hoče, mene pa ljubosumna babetina pust pri miru. Sam kaj, ko ima on rad mlade, ne pa babetine kot si ti in se mu še zmer ponujaš, čeprav to tud sama veš. BRUH
[/quote]

Se vid, da ste mlade butare ljubosumne na starejše ki točn vemo kako z deci ravnat, ve nimate pojma.
Drgač pa noče čefurke, ne bod pametna.

No, tkole je.
Tista, ki je tudi v resnici najlepša in najbolj pametna, se tu in v nobeni temi ne bo več oglasila na primitivnem nivoju, kakor se tu dogaja.
Samo še vljudno in prijazno, ne glede na izzivanje kogarkoli.

Pa da vidimo, kdo je to in katera ima vsaj kanček časti. Niti tu, niti v nobeni temi več, sama vljudnost.

Hahaa, do kam ste pa prišli s svojim glupim ponosom??? Do tam, da iz bede bežite proti severu. Navadni cigani.
[/quote]

Nis dist slabša primitivka ali pač primitivc.
Pa še glup/a zravn kar z vsakim postom bolj kažeš. Kakšna bedasta misel, da kr vsi prihajo na S zarad bede. Ja, jih je kr neki takih, niso pa vsi. Tud Slovenci in cel svet se sel, pa sigurn ne vsi zarad bede.

Se vid, da ste mlade butare ljubosumne na starejše ki točn vemo kako z deci ravnat, ve nimate pojma.
Drgač pa noče čefurke, ne bod pametna.
[/quote]

Kaj je blesača, a ne morš odje.bat? Upam, da se mi NIKOL ne zgodi kaj tazga, da bi bila ljubosumna na koga kaj šele staro babetino, ki mi je lahk skor mama a tolk butasta in glupa.
Je.be mi se če on hoče če.furko al ne. Njegova stvar. Dej nej te 1x nategne da bo mir, da dobiš še izkušnjo več 😀

Hahaa, do kam ste pa prišli s svojim glupim ponosom??? Do tam, da iz bede bežite proti severu. Navadni cigani.
[/quote]
Kdo beži proti severu?


Totalno dolgcas. Fajt mora bit. Kaj teb ni jasno.?

Kaj je blesača, a ne morš odje.bat? Upam, da se mi NIKOL ne zgodi kaj tazga, da bi bila ljubosumna na koga kaj šele staro babetino, ki mi je lahk skor mama a tolk butasta in glupa.
Je.be mi se če on hoče če.furko al ne. Njegova stvar. Dej nej te 1x nategne da bo mir, da dobiš še izkušnjo več 😀
[/quote]

Sej me bo nategno ko ga bo una butara odje.bala.
Sm končala s tabo butara.

Hahaa, do kam ste pa prišli s svojim glupim ponosom??? Do tam, da iz bede bežite proti severu. Navadni cigani.
[/quote]

Do kam ste pa Slovenci prišli? Do tega, da se vsako leto izseli več Slovencev. Tak, da smo načeloma na istem. Če je pa tebi krivo, da ima tvoja raje južnega tiča v sebi pa ti zato ni celoten narod kriv.

S pestmi pa težave rešujejo primitivci vseh narodov, med drugim recimo tudi Slovenci. Ti dam primer: Aleš Olovec,Martin Kovač npr 😉 Verjetno sta onedva tudi čefurja ane?

Sej me bo nategno ko ga bo una butara odje.bala.
Sm končala s tabo butara.
[/quote]

Ma naj te, da boš še bolj zje.bana kot si 😀
Gnus babji si, nič druzga.


Totalno dolgcas. Fajt mora bit. Kaj teb ni jasno.?
[/quote]

:))


Kdo beži proti severu?
[/quote]

Jaz?

Jaz?
[/quote]
Prid nazaj desi, na jugu je skoz drama. 🙂

Čuješ, ne ti meni bu.tara…odje.at ga pa ne mislim…
[/quote]

Sej te bo on. Kva a ti mislš, da bo mel štajerko?
Mislš da bodo njegovi starci, frendi zadovoljni s štajerko? Dej dej štajercov ne maramo, te bo hitr menal butara.

New Report

Close