Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek V socializmu so bili nekateri pri 40 letih že v penziji

V socializmu so bili nekateri pri 40 letih že v penziji

WW,
pa kaj za vraga zopet bluziš!!?? Kje sem jaz napisala 45 let???? Resnično si spela! Kot sem ti že 1 x napisala, ko zagledaš moj nick “PRABABI”, zbezljaš!
V prihopdnje se nauči in “citiraj sporočilo”, katerega komentiraš!
Najprej pa vse dvakrat preberi in se ne smeši!!!

WW,
še 1 x preberi, kaj sem v zgornjem postu napisala!!
Samo tole:
Ja, kmetje so si takrat nekateri dokupili leta. Prodal je enega bikca in dokupil 5 let. Sedaj pa komaj poravna stroške, ko mu mora klavnica zaklati živinče. Ne dolgo nazaj je to dejala ena kmetica.

Kje sem jaz napisala, da so se kmetje upokojevali stari pri 45-tih letih.?????

Kmetje morajo delati dokler se lahko premikajo, od jutra do večera, vsak dan! Nikoli prosti!
Verjetno pa ti tega ne veš!!??

Hahaha, :-))) Znano ti je za miličnike, hahaha, pa na Udbo, tu, se tudi spoznaš itd. itd. ……
Bluziš, bluziš in bluziš!
Resnično si ena: baba čula baba rekla! Kot si napisala v temi “27. januar”![/quote]

bluziš ti Prababi……….Prodal je enega bikca in dokupil 5 let. ….hja…..pokaži mi enega kmeta, ki si je leta dokupoval, če bo bolj jasno……za miličnike in Udbo pa ni nobena skrivnost…….samo poglej kaj se prijavlja na javne razpise za državne službe………[/quote]

Hahaha, pojdi na ZPIZ, pa poglej kloliko kmetov si je dokupilo leta!

Nehaj bluzi!

Murglski izmećek alias PRABABI tebi se meša do skrajnosti. Murglski palček te bo ob tej tvoji aktivnosti povišal na čin majorja laži in manipulacije. Ko boste naslednjič žrli davkoplačevalski golaž se spomnite, da je v njem cianid.


Ker vem kako in kaj delajo kmetje, vem in sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da si let niso dokupovali ninči……in ja Prababi bluzi v zvezi s tem…………

p.s.: jaz se ne morem ninči….ti pa tudi ne, ker je tvoj najstarejši spomin na Yugo kako smo hodili z avtobusi v šopinge prek meje….te mal emšo *ebe…….[/quote]

nič bat, tako daleč pa še ni!!!:))))))))))ne šopingi niti moj emšo!!!!:))))

o seveda, samo malo pogooglaj, pa boš lahko prebrala, vse o upokojevanju kmetov, tudi o današnjem zgodnjem upokojevanju kmetov!!!!:))))

Uuuu, ti kradljivec, ponarejevalec nickov osebnih imen! Resnično se je tebi zmešalo do skrajnosti, da ponarejaš tuja osebna imena, zakaj nisi napisal svojega??? Je tebe zapustil spomin? Mene NI!
Malo pomisli, če je vse kar delaš pravilno!!!

Murglski palček te bo ob tej tvoji aktivnosti povišal na čin majorja laži in manipulacije.
Ko boste naslednjič žrli davkoplačevalski golaž se spomnite, da je v njem cianid.[/b]
[/quote]

Ti pozabljivec, pokvarjeni lažnivec, lahko bi si zapomnil, da nimam z nobenim nič. Tukaj sem se znašla nehote, zaradi takih nestrpnežev kot si ti! Kapiš!
V čin majorja bo povišal tebe, tvoj presvetli, pa še kar nekaj zaslužnih vas je takih tukaj! Ko se na vso moč trudite, da pridete na vrh!
V času, praznovanja kulture, je pa tvoje besedičenje zelo, zelo nekulturno!
E, dragi gospod, v vednost, da jaz, jem, ne žrem. Sem pa sigurna, da mi bi ti z lahkoto nastrosil kakšen strup v hrano!

Kar si si zaslužil, si dobil vrnjeno!


Ker vem kako in kaj delajo kmetje, vem in sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da si let niso dokupovali ninči……in ja Prababi bluzi v zvezi s tem…………

p.s.: jaz se ne morem ninči….ti pa tudi ne, ker je tvoj najstarejši spomin na Yugo kako smo hodili z avtobusi v šopinge prek meje….te mal emšo *ebe…….[/quote]

nič bat, tako daleč pa še ni!!!:))))))))))ne šopingi niti moj emšo!!!!:))))

o seveda, samo malo pogooglaj, pa boš lahko prebrala, vse o upokojevanju kmetov, tudi o današnjem zgodnjem upokojevanju kmetov!!!!:))))[/quote]

ti bom prepustila čast googlanja…….najdi kakšen link in ga prilepi……….

p.s.: s šopingi v tujini z avtobusi si se sama hvalila…….

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

hahaha, pa kaj je spet, saj nisem rekla da nisem hodila v šopinge-pa še lepe spomine imam nanje-samo da nikoli nisem rekla, da sem hodila z avtobusi!!!:))))))

eh boš že našla-seveda če ti bo v interesu!!!!:))))

HUDA?

[img]http://www.shrani.si/f/2e/134/10Bxf017/zamasko.jpg[/img]

hahahaha, ampak tale karikatura me pa spominja na enega forumaša tule-podobnost je očitna!!!!:)))))))

Se gledaš v ogledalo?

hahaha, ena maska je že padla, še 9 ti jih mora-torej opozicije ne bo več, katera je naslednja???:)))))

Dajn Ninej ne utrujaj s temi bolnimi, no.
Če bi malo brala, bi videla, da je moj stil drugačen.Če… potem itak ne bi bila Ninej..

ja zate itak vem, lahko menjaš stile kolikor češ, ti nič ne pomaga!!!!:))))

eh..škoda besed

ja prov zares, sploh za nekoga, ki je taka reva in si ne upa napisat pod pravim imenom!!!!:))))

še eno tako, pa te tožm!

hahaha, ti šment ampak bol boš pa morala napisatt pravo ime!!!!:)))))

New Report

Close