Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek V šoping po bombe!!!!!

V šoping po bombe!!!!!

Pa ne tiste,ne bom nobenega zbombandirala,čeprav bi si kdo zaslužil…he he he…se ve kdo….

Moram po plinske bombice za gorilnik…..drugače še v divjini ne bom kave pila…..to pa ne…..pa še v majhen nakup,saj tisti ki kapirate veste: suha hrana,juhe v vrečki in podobno,…..pol pa se še jaz kaj vrnem in se pridem poslovit!!!!

Dežurni,priden bodi…hi hi hi .-)))))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ej…meni je tako lepo hodit na šoping, ko vem, da bom šla potem kam pohajat…………CMOKA

Zvezdica?
A veš kako se mi je prebral tvoj zadnji del stavka?
Pojahat….čist tko spontano:-)))
Cmoka obema!
Sp

Ojej ……..a si mi ti ena pojava……..si me spravil v smeh, da veš….CMOKA

Jaz pojava?
Resen družinski mož v zrelih letih.?
;-))))
Sp

Zdaj si v najlepših letih…???..zrelih letih:))))))))))

Ej Zvezdica moja.
Ta lepše se mi zdi,da so že šle mimo….pa tako slabo sem jih takrat izkoristil,da zdaj noter prinašam….
:-)))))))))
Sp

Vse se vrača…….vse se plača ………. tako al drugače………..

Že prideš za mano,že prideš…….
Jaz za tabo pa težko…:-(((
Sp

Ma ne………sem hotela rečt……da pač izkoristi priliko sedaj……………jebi ga!!! CMOKA

Resen???? HA HA HA…da me ne bo konec od smeha…ha ha ha…hi hi hi…ho ho ho……:-))))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Kaj!?
saj je res!Še Žverči mi pravi,da moram siiiiiiiiiiir reč,če hoče videt moje zobe ;-)))
Cmokija
Sp

ja,če ti tako praviš…ti se kar prepričuj….ja,ja avtosugestija…a to kaj pomaga???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close