Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V UKC moraš opraviti test na korono, drugače ti grozijo s policijo. Enako bo v šolah, vrtcih…

V UKC moraš opraviti test na korono, drugače ti grozijo s policijo. Enako bo v šolah, vrtcih…

NAROD, ČE SE NE VSTANEMO VSI TAKOJ, SMO KOT ČLOVEŠTVO IZGUBLJENI!!!!

Od moje mame znanki se je zgodilo naslednje. Šla je v ukc Maribor na redno kontrolo ščitnice. Gospa stara preko 70 let. Prišla je tja zdrava. Rekli so ji, da mora pred pregledom opraviti test na korono, zaradi varnosti. Je rekla da ne bo šla na test. So jo naprej silili, da je to nujno. Jim je rekla, da je zdrava in da ji nebodo oni vsiljevali nekaj, kar ona ne želi. Pa so si zapisali in ji povedali, da jo bo na domu obiskala policija. Ženska je znorela in jim povedala, naj kar pridejo, pa da jih bo šla tožit. No, potem so jo pregledali in je šla domov. Zdaj je cela prestrašena, da jo bo policija prišla na dom.
Enako se bo dogajalo v šolah, vrtcih…
Narod zbudite se!

To s policijo je izmišljeno, a zakaj se tako bojite testiranja?

Kakšne izmišljotine no, pa zakaj je to potrebno?

nova
Uredništvo priporoča

Čudno tole. Ko sem jaz šla na kontrolni pregled v bolnico (ni Maribor), so mi zmerili temperaturo in dali v podpis izjavo, da sem zdrava. Maska in razkuževanje rok so obvezni. Mogoče pa ta znanka ni imela maske?.

Kaj pa če so ji pri kontroli, na vhodu, namerili, da ima vročino?

urgenca v Lj, zelo neprijazno osebje!!!

Kar naj jo odpeljejo. Kaj ji je tezko mal nos nastavit. Banda egoisticna.
Naslednjič naj jo sploh ne pregledajo.

Aja, itq se ne da do zdravnikov ane???
A njej je pa ratalo? Sem mislila, da dohtarji ne delajo več nič, tko ste lapali tu gor.

In zakaj si je šla tja vsiljevat kontrolo ščitnice?

Napihovanje in izmišljanje. Za noben pregled ni potrebno opravit brisa, za operacije ja. Pred pregledi se izpolni vprašalnik in meri temperatura. Bogve kaj je gospa tam izvajala.

Ah usi ste neki posebni da se tkole pustite,ker država nam laže zato Halo zbudite se počas bo treba skupej stopit in it v lj pred parlament nevem kako nas lahko 90 poslancu drka tkole u glavo nas je pa 2000000

Tole je pa taka izmišljotina, da glava peče.


Še za op.ne delajo testa. Bil operiran pred slabim mesecem in sem samo podpisal izjavo, da sem zdrav.


Mnja…. ne vem kakšne probleme ste imeli. Bil parkrat dol, nobenega problema. Nobenega testa. Podpisana izjava, kot povsod.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Aprila, ko smo bili globoko v karanteni, je mož bil napoten na urgenco ukc mb. V šotoru so mu zmerili temperaturo, izpolnil je 2 vprasalnika in bil napoten v ambulanto. Brez testiranja.
Jaz sem zaradi kronične bolezni vodena v eni izmed ambulant ukc mb in imam kontrolo vsakih 6 tednov. Niti enkrat datuma niso prestavili, nikoli se nisem bila testirana, mi pa pri vhodu zmerijo temperaturo in izpolnim vprašalnik – 6 vprašanj glede tujine, počutja….
Tast je bil prejšnji teden bil na urgenci v velenju zaradi težav s srcem in kasneje prepeljan z rešilcem v ljubljano, kjer je bil hospitaliziran 1 teden. nikjer ni bil testiran.

Bla, bla, bla. Merijo vročino in podpišeš izjavo, pika. Pa tudi če bi bilo res, da zahtevajo test, a mislite, da vam bojo vsadili oddajnik al čip al okužili al kaj?
Če bi pa morali samoplačniško na test, bi bil pa spet halo. Luda kuča ta slovenistan.

Tebi in tebi podobne bi morali zapreti na psihiatrijo in dati oznake duševno zaostal, nedojemanje stvarnosti…. Pa vas dat me plebejte, pa konec debate….

Jebešššš iddiote zaradi katerih najeba cel svet….

Se strinjam, toda ti katera si delala največji halo, da, se vse masovno pozapre v marcu, ima najmanj kaj za komentirat.
Kako kaj delavci v Hitu so obdržali službe?

Se strinjam, toda ti katera si delala največji halo, da, se vse masovno pozapre v marcu, ima najmanj kaj za komentirat.
Kako kaj delavci v Hitu so obdržali službe?
[/quote]

Prav nikjer nisem napisala, naj se vse pozapre! Pišem prijavljena in lahko se vse pogleda za nazaj. Pisala sem, da je potrebna karantena (takrat za povratnik iz Italije), testiranje (vsaj merjenje vročine obiskovalcev), zaščita delavcev in šolarjev (razkužila, distanca), predvsem pa previdnost… PRAV ZARADI TEGA, DA SE NE BI VSE ZAPRLO!
Moram prav kričati al kaj?

Prav nikjer nisem napisala, naj se vse pozapre! Pišem prijavljena in lahko se vse pogleda za nazaj. Pisala sem, da je potrebna karantena (takrat za povratnik iz Italije), testiranje (vsaj merjenje vročine obiskovalcev), zaščita delavcev in šolarjev (razkužila, distanca), predvsem pa previdnost… PRAV ZARADI TEGA, DA SE NE BI VSE ZAPRLO!
Moram prav kričati al kaj?
[/quote]Delala si paniko, da je potrebno zapreti Hit in vse večje objekte. Da bodo ljudje ostali masovno brez služb in kam bo to pripeljalo te ni brigalo!
Kričiš, ker ne moreš uveljavit svoje.

New Report

Close