Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V zadnjih petih dneh se mi je usul plaz prošenj za prijateljstvo na fb in za vsako ko odprem vedno nove

V zadnjih petih dneh se mi je usul plaz prošenj za prijateljstvo na fb in za vsako ko odprem vedno nove


Vsekakor. Si zdaj veselo? Imaš dvakratni razlog za veselje, prvi, da si lahko pisalo in drugi, da sem ti namenil pozornost in te ne ignoriral. 🙂
[/quote]

Se ti zavedaš, da si duševno bolan?

glih ti pišeš o realnem življenju, pa tle visiš. nekdo ki mu vse teče, je dobre volje in se ima fino, nima časa viset na temu forumu, to smo že predelali, ta forum je za vse take ki smo depresivni, ni se treba delat da si kej več ker smo tle vsi enaki. če bi nam bilo oh in sploh v življenju tud blizu tega foruma ne bi bli

TI PRASICA NEGRAVŽNA BIPOLARNA SIJOČA, NAUČ SE UPORABLJAT MOŠKI PA ŽENSKI SPOL, NE PA SREDNJI SKOS! A SI SALOME MAJKU TI JEBENO DA VSE PIŠEŠ V SREDNJEM SPOLU?

Ne razburjaj se – uporablja srednji spol namenoma, z namenom zaničevanja žensk….. V bistvu pa samo pokaže s tem svoj prizadeti ego. Pazi, zdaj se bo usulo :)))

Eh, tipčiki ni jasno ali je dedec ali babše. Očitno ima spodaj tiča (ker je videt, da z zgornjo glavo ne razmišlja), zgoraj pa joške. Potem pa misli, da je srednjega spola. In potem še drugim v srednjem spolu piše. Pač neko odvratno bitje je. Kaj češ.

Ja, to je ona fora, ko kmetavzi povzamete stališča konzervativnega dela moških intelektualcev in potem že mislite, da ste jim enaki.

Glej, še vedno si samo neizobražen kmetavz, ki mu iz ušes gleda repa. Kako tebi tvoja stališča koristijo v življenju?

Ljudje klikajo neumnejše od sebe, da se lahko smejijo njihovim “umotvorom”!

To je vse kar premorete? Dajte se malo bolj potrudit, danes sem dobre volje in vas ne bom zatolkel z besedami, itak ste sami sebi največja kazen. 🙂 Niti multiniki vam ne pomgajo, general sijoče golobučni se celo trudi in se je preimenovala v nazarina, pa mu še vedno ni nič lažje .:-)

Slivove cmoke bom imel ravnokar kuhane, bo katero papalo, je katero lačno od prisotnih, ki nimate cajt sami skuhat zaradi obsedenosti z mano? Bom dal. 🙂

Jaz sem danes pridna. Cel dopoldne sem bila v nabavi. Zdaj pa grem kuhat naprej ker bo polna bajta danes na poznem kosilu.
Polarni pazi da se ti cmoki nebojo prekuhal 🙂
Ugasn hudiča od Facebooka

Ni čudno, da si brez šihta, zdaj si se izdal, nihče ki ima šiht, ne kuha zdaj doma. Kdo pa bo zaposlil nekoga, ki na srednja leta visi na facebooku?

Joj, kako srčkano, tako otroško… :))

Papalo..res srčkano…iii…

Kadar uporabljam na -o, je samo s tem namenom…(srčkano), no za druge ne vem…


A, ne bodo se prekuhal. 🙂 A, to pa ne, fb pa ne bom ugasnil, tam imam tabolš prijateljice,….. huuu, ti ne veš kaj se vse luštnega tam zna začet in hitro preskoči v realo. 🙂 Desanta SDS eskadrile pa res nisem pričakoval in nisem imel pripravljene protizračne obrambe. 🙂


A, ne bodo se prekuhal. 🙂 A, to pa ne, fb pa ne bom ugasnil, tam imam tabolš prijateljice,….. huuu, ti ne veš kaj se vse luštnega tam zna začet in hitro preskoči v realo. 🙂 Desanta SDS eskadrile pa res nisem pričakoval in nisem imel pripravljene protizračne obrambe. 🙂
[/quote]

“to pa ne, fb pa ne bom ugasnil, tam imam tabolš prijateljice”

se prav ti sam skačeš iz MONa na FB, realnega življenja pa nč, edin ko je treba sina učit drkat pa it na sodišče zarad bivše in pol spet na MON

Sej to je in ta socialni invalid, ki ne pozna drugega, kot fb in mon in to pri 40-ih, bi rad predaval o normalnosti.


A, ne bodo se prekuhal. 🙂 A, to pa ne, fb pa ne bom ugasnil, tam imam tabolš prijateljice,….. huuu, ti ne veš kaj se vse luštnega tam zna začet in hitro preskoči v realo. 🙂 Desanta SDS eskadrile pa res nisem pričakoval in nisem imel pripravljene protizračne obrambe. 🙂
[/quote]
Pol pa ne ugasni če imaš ta boljše prjatce gor. 🙂 Unim iz politike pa enga velikega nariši da bojo dojeli sporočilo.
Pa poroči kaki so bili cmoki.
Moje tortice so krasne. Pa dobre tudi. Zgleda se bom najedla se preden bo kosilo.

Bolestni narcisoid je moral odpreti prav novo temo, da bi mon populacija slučajno ne zamudila svetovno pomembne novice o tem, kako ga je končno nekdo kliknil na fb. Pa čeprav ga sploh ne pozna.


Vsekakor. Si zdaj veselo? Imaš dvakratni razlog za veselje, prvi, da si lahko pisalo in drugi, da sem ti namenil pozornost in te ne ignoriral. 🙂
[/quote]

On je dobre volje, samo če se mu obeta jebačina, če ne pa tečna driska. Ena spodaj druga na glavi in komaj diha.


Bod vesel , da nisem mlajši kakih davjset let in s to pametjo, ki jo imam danes, ker bi res šel v politiko in se povzpel na sam vrh in bi ti videl hudiča ob slovenski različici Trumpa 🙂
[/quote]
Hvala bogu, končno si priznal, da si star. Pa res raje ostani ma MON-u, tukaj smo vsi samo na pol debilni, tam pa… Sem včeraj ali te dni enkrat videla Janšo na tv, zraven pa vse njegove podrepnike. Se mora pa veliko denarja vrteti v tej stranki konvertitov.


Pol pa ne ugasni če imaš ta boljše prjatce gor. 🙂 Unim iz politike pa enga velikega nariši da bojo dojeli sporočilo.
Pa poroči kaki so bili cmoki.
Moje tortice so krasne. Pa dobre tudi. Zgleda se bom najedla se preden bo kosilo.
[/quote]
Cmoki so bili super.

Za vse, ki se niste pobrigali in sem vam ponujal, v tolažbo par jurčkov spotoma nabranih, s sinom domov iz šole. In kaka mušnica zelo primerna za župe, ki jih kuhate puhloglavke…..tako tako, sem prijazen……….vedno bil.

[img]http://shrani.si/f/2A/Jo/10G5qdeV/20170927143756-1.jpg[/img]

[img]http://shrani.si/f/H/hK/4BJjkq6Y/20170928141344-1.jpg[/img]

[img]http://shrani.si/f/3a/9T/4iRKq1Id/20170928142156-1.jpg[/img]

On je dobre volje, samo če se mu obeta jebačina, če ne pa tečna driska. Ena spodaj druga na glavi in komaj diha.
[/quote]Mater, a si ti moja bivša? Pa točno tako je ona govorila, ne sicer tako primitivno, ampak to bi se ji lahko v tem času poslabšalo, odkar me več nima. 🙂

Aja, nisi, ona je vedela, da moram vsake tolk cajta tud šeškat …po nagi, ni dovolj le vsak dan seks. 🙂


You perv

New Report

Close