Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek V Živo Iz Washingtona

V Živo Iz Washingtona


Ti si predstavnica najbolj zavedene vecine. Ravno zato, ker tako “spremljas”. Blizje resnici so tisti, ki ne spremljajo nic. Ce bi spremljala 10x vec in se marsikaj drugega, bi se pred 6 januarjem vedela kaj se bo 6 januarja okvirno zgodilo. Razumela bi modus operandi parstirjev, ki taksne kot si sama, ki “spremljate” vozijo kot zidar sajtrge.
[/quote]

Ti si seveda vedel, pa nam zanalašč nisi povedal 😂😂😂😂
na, pa sem spet dobre volje 😁😁

Ti si seveda vedel, pa nam zanalašč nisi povedal 😂😂😂😂
na, pa sem spet dobre volje 😁😁
[/quote]
Tvoj problem je, da si vsestransko zavedena naduvanka, prepricana da ji je vse jasno, a pojma o pojmu nimas. Ker pa vas je taksnih vecina, ker indoktrinacija in medijsko zavajanje seveda vpliva na siroke mase, ostajate prepricani, da ste vi tisti, ki nekaj veste.


Tvoj problem je, da si vsestransko zavedena naduvanka, prepricana da ji je vse jasno, a pojma o pojmu nimas. Ker pa vas je taksnih vecina, ker indoktrinacija in medijsko zavajanje seveda vpliva na siroke mase, ostajate prepricani, da ste vi tisti, ki nekaj veste.
[/quote]

Še dobr da imamo tebe, ki sicer vse veš, ampak dobro skrivaš 😃😂😂😂

Še dobr da imamo tebe, ki sicer vse veš, ampak dobro skrivaš 😃😂😂😂
[/quote]
Indoktriniranci resnice niti zmorete niti zelite vedeti. Skoraj vse ja ravno obratno od tega v kar vi verjamete. Resumes? Vse kar ti trdis je ravno obratno res. To se spomni naslednjic, ko bos bleketala.
Ce zelis vedeti resnico beri za sabo, obrni pomet in bos neskoncno blize resnici od trenutnih blodenj. Evo ti brezplacnega recepta.


Indoktriniranci resnice niti zmorete niti zelite vedeti. Skoraj vse ja ravno obratno od tega v kar vi verjamete. Resumes? Vse kar ti trdis je ravno obratno res. To se spomni naslednjic, ko bos bleketala.
Ce zelis vedeti resnico beri za sabo, obrni pomet in bos neskoncno blize resnici od trenutnih blodenj. Evo ti brezplacnega recepta.
[/quote]

Razlika med tabo in mano je v tem, da ti v nekaj orto verjameš, jaz pa v zelo malo, ali nič.
Tudi v to, kar mislim da je res, ne “verjamem”, samo mislim, da je tako, dokler ne dobim obratne informacije.
Glede vdora na kapitel me boš težko prepričal, da je cel svet videl in slišal narobe, pa da so bili namesto tega satanisti na delu. Težka, celo zate.

Player One

https://www.youtube.com/watch?v=e-BTHz3L6hc&feature=share

Vsak, ki se je kdaj znasel v kakrsnikoli poziciji, kje je bil vsak njegov korak pod drobnogledom, hkrati pa je bil tako ali drugace odvisen od kooperacije vseh zivih okoli njega, tudi sovraznikov, ve, zadevo niso niti priblizno tako preproste kot jih avtor tega videa poskusa prikazati.

Ampak komur dovolj ne pove niti to, da lahko predsedniku ZDA (in armadi drugih) internetne platforme, ki uzivajo pravno zascito, da niso publisherji informacij, ne le ukinejo ali trajno zaklenejo VSE racune (tudi

POTUS,
ki so ga zaklenili po tem, ko je avtor naredil ta video) in naredijo vse, da Trumpu in njemu bliznjim (g Flinn, S Powell, …) kar se le da otezijo komunicijo s svetom (groznje alternativnim platform, preprecitev instalacije drugih aplikacij, …), ta zivi rahlo za luno. Ampak to je danes vecina ljudi. Definitivno ogromna vecina Slovencev.

Ampak tako je to, ce 4 leta spremljas sem pa tam kaj o politiki in vse kar slisis je anti-Trump hujskastvo In ze si smrtno resno preprican, da potem pa ze mora biti res, da je grozen. In cim slisis se potrditev tega od priljubljenega alternativca je stvar zacementirana. Sploh ce izhajas iz tipicne Slovenske anti-kapitalizem, anti-Amerika, anti-… pozicije.

To je ta problem ogromne vecine ljudi. Da ti priblizno svane kaj se po svetu dogaja vzame dosti vec casa kot si ga je ogromna vecina ljudi pripravljena vzeti. Nenazadnje to danes velja za karkoli. Od covida na dalje. Ravno zato, ker vec kao nobena informacija ni nic vredna. Steje le tisto kar ustreza tvojemu pogledu na svet. Le se en prijem post modernizma sodobnih marksistov.

Folk misli, da ce spremlja CNN ali SLO TV, da nekaj ve. Na internetu vidi info od a do z in cemu naj sedaj verjame. Ne ve. Ne more vedet. To je tako kot ce se en dan spomnis, da bi nekaj investiral. Kaj narediti, komu verjeti, 100 ljudi 100 mnenj.
Danes imeti kvaliteten izvor informacij je kljuc do uspeha. In to je nekaj kar veliko vecino jebe. Zgubljeni ste v svetu kaosa informacij, Hkrati pa je nekaj kaj je moja specialnost, ceprav mi ni profesija, ker to pocnem ze 25 let, od samega zacetka interneta. Zato za razliko od ogromne vecine ljudi tako drugace mislim glede skoraj bilo cesa. In temu primerno tudi zivim, ne le gobcam.

Skratka, nesmiselna je vsaka argumentacija o tej ali oni malenkosti, dogodku, karkoli. Osebno mi z Trumpa dol visi, ceprav imam precej bolj pozitivno mnenje o njem, tudi kot osebo, od vecina prakticno vsakega levakarskega indoktriniranca. Ampak komur ni jasno kaj Trump predstavlja in v kaksni situaciji je vsa ta leta bil, v kaksnem okolju dela, ta nima tri ciste o tem kaj se sedaj dogaja. Kaj sele kaj nas caka. Je zgolj en od zavedenih naivnezel, ki je na svoj mikro nacin doprinesel k temu kar ga caka. Pa ce se tega zaveda ali ne.

Razlika med tabo in mano je v tem, da ti v nekaj orto verjameš, jaz pa v zelo malo, ali nič.
Tudi v to, kar mislim da je res, ne “verjamem”, samo mislim, da je tako, dokler ne dobim obratne informacije.
Glede vdora na kapitel me boš težko prepričal, da je cel svet videl in slišal narobe, pa da so bili namesto tega satanisti na delu. Težka, celo zate.
[/quote]
Med nama ne bi moglo biti vecje razlike. Si vse tisto kar jaz nisem. Razmisljas popolnoma drugace kot jaz. Razmisljas kot ogromna vecina indoktrinirancev, v skladu z zelja,i pastirjev. Razlika je v tem, da se s podrocji kjer bi stresala svojo goflju jaz ze 25 let ukvarjam. Ce se ne bi, bi zivel kot zivi vecina ovc za strizenje.


Med nama ne bi moglo biti vecje razlike. Si vse tisto kar jaz nisem. Razmisljas popolnoma drugace kot jaz. Razmisljas kot ogromna vecina indoktrinirancev, v skladu z zelja,i pastirjev. Razlika je v tem, da se s podrocji kjer bi stresala svojo goflju jaz ze 25 let ukvarjam. Ce se ne bi, bi zivel kot zivi vecina ovc za strizenje.
[/quote]

Vse res in zelo sem vesela, da je tako.
Kam pa pridemo, če bi recimo jaz začela vsak teden odpirat maratonske teme o groznih moških in indoktriniranih ženskah, ki jim nasedejo?
Pa jamrat v nedogled večno ene in iste elegije? Ne, se čisto strinjam, velik bolje je, da sva si diametralno različna 😂😂

Vse res in zelo sem vesela, da je tako.
Kam pa pridemo, če bi recimo jaz začela vsak teden odpirat maratonske teme o groznih moških in indoktriniranih ženskah, ki jim nasedejo?
Pa jamrat v nedogled večno ene in iste elegije? Ne, se čisto strinjam, velik bolje je, da sva si diametralno različna 😂😂
[/quote]
Vedno znova ponavljam, da je posameznik skoraj nepomemben. Pomembno je spoznanje, da vas je ogromna vecina skrajno izmanipuliranih ovc za strizenje, ki se prav borite, da bi vam se bolj “jebali mater”, ceprav se tega niti pod razno ne zavedate. Ker verjamete, da je crno belo in belo crno. V to so vas prepricali. Pojma nimate kaj vse za ene sofisticirane metode se uporabljajo za vaso indoktrinacijo. To je cela znanost. Vi pa se ploskate, ker nekemu Trumpu, uradno izvoljenemu predsedniku ene najvplivnejsih drzav na svetu, preprecijo direktno komunikacijo s npr. 75 milijoni njegovih volivcev, ce ste drugi ze tako indoktrinirani, da ga ne morete slisati. Mislite, da mu je to edino pod noge vrzeno poleno zadnja leta? Da, ce bi bil xyz, bi on… To je ta stos. Pojma nimate kako sploh svet funkcionira. Kako bi, ce na svet gledate iz pespektive nepomembne Slovenije. Ste gledali kdaj Jason Bourna? Mislite, da je to sama znanstvena fantastika? Komu mislite, da sluzi vecina obvescevalnih agencij? Kaj veste o izsiljevanju ljudi? Mislite, da milijoni otrok letno slucajno zginejo?? Potem ste pa se ponosni na to kaksni ignoramusi ste, lol.


Vedno znova ponavljam, da je posameznik skoraj nepomemben. Pomembno je spoznanje, da vas je ogromna vecina skrajno izmanipuliranih ovc za strizenje, ki se prav borite, da bi vam se bolj “jebali mater”, ceprav se tega niti pod razno ne zavedate. Ker verjamete, da je crno belo in belo crno. V to so vas prepricali. Pojma nimate kaj vse za ene sofisticirane metode se uporabljajo za vaso indoktrinacijo. To je cela znanost. Vi pa se ploskate, ker nekemu Trumpu, uradno izvoljenemu predsedniku ene najvplivnejsih drzav na svetu, preprecijo direktno komunikacijo s npr. 75 milijoni njegovih volivcev, ce ste drugi ze tako indoktrinirani, da ga ne morete slisati. Mislite, da mu je to edino pod noge vrzeno poleno zadnja leta? Da, ce bi bil xyz, bi on… To je ta stos. Pojma nimate kako sploh svet funkcionira. Kako bi, ce na svet gledate iz pespektive nepomembne Slovenije. Ste gledali kdaj Jason Bourna? Mislite, da je to sama znanstvena fantastika? Komu mislite, da sluzi vecina obvescevalnih agencij? Kaj veste o izsiljevanju ljudi? Mislite, da milijoni otrok letno slucajno zginejo?? Potem ste pa se ponosni na to kaksni ignoramusi ste, lol.
[/quote]

Razen Jasona Bourna poznam še malo resnične zgodovine in vem, kako se zakuha vojna.
Tile kekci, ki so harali po kapitlu so ena najbolj oboroženih skupin Američanov in najbolj norih tudi. In Donnie je čisto lepo povedal “tole je šele začetek”.
Ja v tej luči je res katastrofa, da ne more twitat. Sam tisti, ki so umrli zaradi njega in čisto mogoče še bodo, tud ne bodo mogli twitat, a veš.

Razen Jasona Bourna poznam še malo resnične zgodovine in vem, kako se zakuha vojna.
Tile kekci, ki so harali po kapitlu so ena najbolj oboroženih skupin Američanov in najbolj norih tudi. In Donnie je čisto lepo povedal “tole je šele začetek”.
Ja v tej luči je res katastrofa, da ne more twitat. Sam tisti, ki so umrli zaradi njega in čisto mogoče še bodo, tud ne bodo mogli twitat, a veš.
[/quote]
Kot receno, ti pojma o pojmu nimas. In si le ena od indoktriniranih ovc za strizenje. Vse kar blejer je navaden indoktriniran BS.


Kot receno, ti pojma o pojmu nimas. In si le ena od indoktriniranih ovc za strizenje. Vse kar blejer je navaden indoktriniran BS.
[/quote]

No ne vem, ti si tisti, ki še vedno trdi, da se to sploh ni zgodilo. BS.

No ne vem, ti si tisti, ki še vedno trdi, da se to sploh ni zgodilo. BS.
[/quote]
Ovce vidite kar vam pastirji pokazejo. Slisite kar vam pastirji razlozijo. In mislite, da se razgledani. Navadni bedaki ste.


Ovce vidite kar vam pastirji pokazejo. Slisite kar vam pastirji razlozijo. In mislite, da se razgledani. Navadni bedaki ste.
[/quote]

Sure. Zarota reptilijancev, alienov in kloniranih kučanov, ki so se preoblekli in šli v napad .
Kredibilen si kot vedno, kaj?

Sure. Zarota reptilijancev, alienov in kloniranih kučanov, ki so se preoblekli in šli v napad .
Kredibilen si kot vedno, kaj?
[/quote]

Isti BS kot vedno. Budala


X
Isti BS kot vedno. Budala
[/quote]

A zdej se podpisuješ Budala? 😈
Sej ne bi blo treba.
Dej povej, samo tolk da smo si na jasnem: a so Trumpovi privrženci vdrli v kongres ali ne?

VSE kar pripisujes meni, Trumpu, itd velja zate, indoktrinirano vecino blejavcev kot si sama in vase pastirje. To kar se zadnja leta dogaja v ZDA se ze cela nasa zivljenja dogaja v Sloveniji. Iste metode, ista prepricanja, iste vrednote. In to brez da bi se blejavci karkoli zavedali. Ravno obratno. Verjamete v vse kar ja ravno obratno od resnice. Potem pa se imate se za superiorne.

In odgovor na preprosto ja/ne vprašanje bi bil?

Niti desetino cenzure, ki smo ji ze lata prica, niti registrirali se niste. Na tisto, ki so vam pastirji s prstom pokazali, pa se ploskate, indoktrinirani imbecili. Tako kot boste ploskali ko se bo mene kako utisalo.

Ze celo zivljenje se nas z vseh por druzbe indoktrinira v naumnosti v katere verjamene. Vse, ki imamo toliko soli v glavi, da vidimo koliko je ura, pa se agresivno napada, zali, odgganja, ni da ni, ker druzba enoumja seveda ne prenese ljudi, ki ne tulimo v rog vase indoktriniranost. Pa naj gre za zveze, covid, politiko ali karkoli drugega.

Ne gre za to, da imamo le razlicna prepricanja. To se z lahkoto tolerira. Ce gre le za to. Gre za to, da prokleti indoktrinirani imbeciuli zagovarjate vse kar ne le unicuje naso druzbo, tudi ljudem kot sem sam na vsakem kolenu pod noge mece polena. ZATO vam je treba jebati mater, zato je neumnost spokati in biti tiho. Ker to VAM ustrza, prokleti indoktrinirani marksisti. Klinc, tudi vas bo zjebalo, le da se bedaki tega se ne zavedate. Ampak, ker ste indoktrinirani, pac zagovarjate enoumje v katero so vas indoktrinirali. Zato vas jaz ne morem tolerirati. Ker, tudi ce vas ignoriram, to kar vi zagovarjate, ne ignorira mene. Zato, ponavljam, ste moji sovrazniki. Dobesedno to, sovrazniki. Sicer tudi sebe rezete vejo na katero sedite. Ampak ste pac prenuemni, prevec indoktrinirani, da bi to lahko razumeli.

New Report

Close