Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek V zrelih letih

V zrelih letih

stara sem 45 let in imam dva otroka, ki sta oba na svojem. Z možem sva se poročila razmeroma mlada in potem se je začelo hitenje, obveznosti in skupaj sva bila le tako, po potrebi.
Vedno sem mislila, da se bova bolj navezala, ko bova sama. Vendar je sedaj drugače. Mož se me bolj ali manj izogiba. Ne mara mojih nežnosti in tudi on mi jih ne nudi. Raje se odmakne.
Medtem, ko sem jaz postala prav željna dotikov in objemov, njemu ni do izkazovanja ljubkovanja in tako sva sama, vsak na svojem koncu in skoraj si nimava več kaj povedati.
Mislim pa da on goji posebna čustva do moških, do katerih čuti navezanost ob skupnem prostem času in kar naprej govori o njegovi klapi.
Mislite, da je možno, da je postaj gej ?
Ne vem več, kaj bi si mislila, saj je med nama vse usahnilo.

 

no lej saj je bil tič tudi vajinih let, ko se je odločil za fante, pa tisti od kardašijanke si tudi tam pri 50+ šel spol spreminjat. Sploh je značiilno, da se nekateri prikriti geji mladi poročijo, ker jih je strah lastne spolne usmerjenosti. v tvojih letih pa se jim ne da več blefirat.

Takrat, ko končno začutiš, da bi se rada sprostila, da bi rada zadovoljitev svojih potreb, ko spoznaš samo sebe, vidiš, da imaš moža, ki mu ni do tebe.

“Postal” sigurno ni, ker to ni mogoče.
Čisto mogoče pa je, da si je končno priznal kaj v resnici je in se sprijaznil s tem. Če je tako najbrž ne bo problem da sta dobra prijatelja, a verjetno ne več skupaj kot par.

Ko upade libido in ni nobene motivacije več za zadostitev potreb, takrat zakon umre.

Bruce Jenner se je spremenil v Caithlyn zato, ker je že od mladosti imel to težavo s svojo identiteto. Veliko pa je pridala tudi ta medijska izpostavljenost – njega so pa praktično Kardašijanke uničile, ta java izpostavljenost, ko se ni več znašel po 60em v svojem življenju, ne v telesu – jasno je bilo, da ga bo stara Kris znogirala, ker je slučajno ujela enega temnopoltega bebčka, mlajšega Corryja.

Je pa revež Bruce ( alia Caithlyn) sedaj, pri 70ih, spremenjen v žensko, ko tudi izgleda dosti starejši in res nič ženstveno. Je hudo to, če se že v štartu ne rodiš v pravem telesu. On ni gej gej zato, ker bi v štartu imel rad moške, ampak zato, ker se je rodil v po njegovi presoji v napačni obliki telesa. On je hotel biti ženska v štartu in ne gej prioritetno.

V igralskih vodah tudi v Sloveniji, je to pogosto. Tako med starimi, kot mladimi. Igralci nekateri a tako ali tako – pri njih je tanka meja med genialnostjo in blaznostjo. Umetniki pač 🙂

Gej ne moreš kar postati. Če je res mahnjen na dedce, je bil že prej, samo tega takrat pač nisi opazila.

Gej ne moreš kar postati. Če je res mahnjen na dedce, je bil že prej, samo tega takrat pač nisi opazila.
[/quote]

Tako je – veliko je namreč tudi latentnih ( prikritih). Lahko čisto normalno desetletja od svoje mladosti intimno živijo s parterkami, potem se jim pa obrne.

Ne, ni to. Ne boš ga spravila k sebi, če je pasiven in nagnjen k istospolnim. Ostala boš nepotešena in odstranjena iz njegovega fokusa.

Poslji svojo sliko, ti bomo lazje svetovali 😁

Poišči si ljubimca jaz sem si ga že zdavnaj…

Joj kaj folk govori neumnosti🤦 Kakšen gej? Vsi takoj obračajo vse na ta pederizem. Pač ohladil se je med njima odmos, fajn se počuti s to svojo moško klapo. Morda ma kakšno ljubico v tej klapi, kaj veš. Ni nujno, da je takoj gej.

Pozdravljena,

Sočustvujem s teboj, tudi sama sem v podobni situaciji, le par let starejši. Res je, da libido nekoliko usahne po “X” letih v zakonu, pa vendar. Moški pozabijo, da je zveza “živa” in jo je treba negovati, vse jim/ mu je samoumevno.

Sama se ob njemu pri teh letih počutim kot 65 letnica, res da jih ima on že čez 50.

Tvoj ima družbo moških, kjer verjetno zaživi, kakšne debate imajo, kaj vse zmorejo, in to mu je očitno vredu. Kar pa zadeva intimnost, si pa sami uredijo, vsaj pri nas je tako… Roki mu še delata in opravi samostojno. In ravno to boli, vsaj mene, sem že povedala, pa…, ga ne gane.

V primeru, da si bi jaz našla nekoga, ki bi me “za nekaj minut” osrečil, bi bila pa….

Pri nas je še alkohol prisoten, ki ga ima v oblasti, se mu ne zmore upreti.

Tudi jaz se vsako teden bolj ubadam z dejstvom, “kje sem, življenje v najlepših letih, brezskrbno, gre mimo”, mnogokrat zelo opazno.

Si upam trditi, da tvoj moški ni gej, le ne da se mu več, pa ego mu nagaja..

Že stoletja so isti problemi, le ženske so… smo…. potrpele.

Kaj se vam zdi?

Nastavi mu ritko in boš takoj ugotovila ,kaj ma rad??

Podobno razmišljam tudi jaz, verjemi, nisi edina…

Odgovor na objavo uporabnika
mož gej, 19.04.2021 ob 12:27

stara sem 45 let in imam dva otroka, ki sta oba na svojem. Z možem sva se poročila razmeroma mlada in potem se je začelo hitenje, obveznosti in skupaj sva bila le tako, po potrebi.
Vedno sem mislila, da se bova bolj navezala, ko bova sama. Vendar je sedaj drugače. Mož se me bolj ali manj izogiba. Ne mara mojih nežnosti in tudi on mi jih ne nudi. Raje se odmakne.
Medtem, ko sem jaz postala prav željna dotikov in objemov, njemu ni do izkazovanja ljubkovanja in tako sva sama, vsak na svojem koncu in skoraj si nimava več kaj povedati.
Mislim pa da on goji posebna čustva do moških, do katerih čuti navezanost ob skupnem prostem času in kar naprej govori o njegovi klapi.
Mislite, da je možno, da je postaj gej ?
Ne vem več, kaj bi si mislila, saj je med nama vse usahnilo.

 

Ok, zgodbica za natipk, ampam vseeno:

 

20+ let verjetno sta si en drugemu en in isti “šnicl” v intimi. NJemu seks ni več samo  redna rutina, on bi še kaj več do konca svojega življenja – to se razbere iz tvojega zapisa. Ti pa si olitno zciklana v tej Partnersko zakonsko “ziherački z zaobljubo” rutini.

Jasno, da  se je morda naveličal rutine in želi v življenju še kaj drugega pozikusit. Pa zdaj če je to  z moškim, ali pa z drugimi ženskami. Fantazira, domišljija mu dela na polno. Saj to je ja normalno, po toliko letih neke zveze, morda celo naveličanosti. Tudi ljudje, ne samo živali, nismo ustvarjeni za monogamne zveze v stilu če gre vse Ok in zdravje špila, po zapisanem pravilu ob zaobljubi ob poroki “till death tear us apart”.  Je možno, samo to je potem zgolj še vljudnostno in rutinsko. Ko boš to razumela, ne boš pisala takih “zgodbic” na MON 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
ko upade libido, 19.04.2021 ob 14:27

Ko upade libido in ni nobene motivacije več za zadostitev potreb, takrat zakon umre.

drzi

New Report

Close