Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Vabilo k cepljenu proti covidu-19

Vabilo k cepljenu proti covidu-19

Pred nekaj urami sem dobil po klasični pošti kuverto od NIJZ. Notri so omenjeni starejši od 50 let.

Hvala za vabilo

 

starostno skupino? so te sedaj prvič kontaktirali?

Tudi jaz sem danes dobila. Krek me vabi. Zdaj se bom pa gotovo odločila za cepljenje, ker njena pa res ne morem zavrniti.

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 12.08.2021 ob 14:36

Pred nekaj urami sem dobil po klasični pošti kuverto od NIJZ. Notri so omenjeni starejši od 50 let.

Hvala za vabilo

 

tole je za INFORMATIVNO POOBLAŠČENKO, ker NIJZ nima pravice vedeti kdo v SLO je cepljen in kdo ne, zato so tudi aplikacije zavarovane, da ne vidi vsak vsega.

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 12.08.2021 ob 14:40

tole je za INFORMATIVNO POOBLAŠČENKO, ker NIJZ nima pravice vedeti kdo v SLO je cepljen in kdo ne, zato so tudi aplikacije zavarovane, da ne vidi vsak vsega.

Ali je to zloraba zdravstvenih podatkov? Kaj i.p. lahko naredi?

Človek je nevidno bitje v vidnem materialnem telesu. Na materialno telo so vezani osebni podatki, emšo, davčna št. in še kaj bi se našlo. Ko materialno telo v grob položimo na nagrobnik ponavadi napišemo ime in priimek, datum rojstva in smrti. Tu med sabo komuniciramo kot nevidna bitja.

Viruala nam omogoča neskončno možnosti, zato je virtualna scena več kot fantastična. Čas je pa relativen, ni absoluten.

Sem se zgoraj zatipkal, sem zapisal viruala 🙂

Sem že tam, sem zasukal rokav, sem pripravljen.

. .Sexy Vinyl Nurse Adult Costume - In Stock : About Costume Shop

No pokaži to vabilo.

Človek je bitje vrhunske inteligence.

Sem bil zunaj in opazoval nad sabo nočno nebo. Na južnem nebu se vidita dva planeta verjetno je svetlejši Jupiter in malo manj svetel Saturn. Nisem preverjal, govorim na pamet. Z žarečo konico cigarete sem prekrival ta dva s sončno svetlobo osvetljena planeta. Potem sem se obrnil v smer ozvezdja Kasiopeje in Andromedinih zvezd. Na pamet vem kje se nahaja pozicija Andromedine galaksije.

A Aplikacije Google so cepljene pred vašimi objava0mi fb? Saj se va0m cel 0insta0 reži ob tem 🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

A še to namignem, saj Insta dol are od smeha Mislim p🤣😂😂😂😂😂😂😂😂

Ceipite se.

Zihr je bolj varno brez aplikacije. S cepivom. Kot necepljeni z ne. Klinc če si alergik, a sosedova breza štrli, je pa tudi problem 🤣 Sami fleksibilnost ko si blizu kljub proti alergenom. Map ljudje 😂

Saj se ne gre za cepljenje. Bistvo je v tem kdo bo koga bolj nategnu.

Človek je nevidno bitje v materialnem telesu. Med sabo komuniciramo kot nevidna bitja. Na vabilu mi je najbolj padel v oči Abraham in še vedno je vsa moja pozornost skoncentrirana na Abrahama.

mrliški list sem takoj dala na mesto kjer spada…kanta za smeti in ker so ravno praznili kante je že na deponiji…SREČNO

Ravno nekaj razmišljam, ne znam še točno definirat. Tako nekako kako bi se dalo nevidna bitja, ki so brez materialnih teles ponovno materializirati. Bi znalo biti zelo zanimivo.

Razmišljam o covidnih bonih. Če hočem imeti čisto vest sem dolžan 200€ +100€ nakazati na nek naslov. Kam bi bilo treba to nakazati, to je sedaj vprašanje.

Xrobe, pošlji na cepljenje svoj hologram.

Mene prav veseli, da se kruleži v tej temi ne boste cepili, (če vas je res toliko, kolikor je v tej temi nickov, v kar dvomim, hehe).

Torej – ne se cepit. Naj narava naredi svoje.  Upam, da temeljito in ne boste več trolali in uničevali forum.

Odgovor na objavo uporabnika
naj že bo, 17.08.2021 ob 22:24

Mene prav veseli, da se kruleži v tej temi ne boste cepili, (če vas je res toliko, kolikor je v tej temi nickov, v kar dvomim, hehe).

Torej – ne se cepit. Naj narava naredi svoje.  Upam, da temeljito in ne boste več trolali in uničevali forum.

 

 

naj že bo, si že šel po 3. poživitveni odmerek? 🙂

Kdaj bo 4.?

tudi mi smo dobili to vabilo. vsaj mislim,, da je bilo to, ker sem vse skupaj vrgel direkt v peč pa zažgal.

New Report

Close