Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek VABILO K SODELOVANJU V ANKETI

VABILO K SODELOVANJU V ANKETI

Spoštovane obiskovalke in obiskovalci Med.Over.Neta!

V letu 2002 je NA NAŠEM SPLETNEM PORTALU ZAŽIVEL forum Fizioterapija. Ta način svetovanja predstavlja novost na tem področju., zato nas zanima, kako smo s tem forumom zadostili vašim potrebam, željam in pričakovanjem. S sodelovanjem v kratki anketi nam boste sporočili veliko koristnih informacij, ki jih bomo uporabili pri razvoju našega sistema.V tem primeru kako nadaljevati tovrstno sodelovanje s fizioterapevti in ponudbo na tem strokovnem področju.

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje v anketi in vam želimo prijetnega klepetanja in koristnih zdravstvenih nasvetov na naših straneh.

Srečno in uspešno 2003,
ustvarjalci Med.Over.Neta

Primož

Srečnga pa zdravga!!!

narejeno 🙂

Spoštovani ustvarjalci Med.Over.Neta!

Vsa priznanja in čestitke za vaš Portal, pa

seveda tudi srečnga pa zdravga:)

Anketa izpolnjena.

Pa seveda obilo užitka pri branju uups-obdelavi naših postov.

lp, Severnica

Hvala za vse 🙂

Primož

Srečnga pa zdravga!!!

Čak še jest no…brez mene le kaka anketa lepo te prosim..hihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Storjeno! Vsa cast trudu in konkretnosti nasvetov Tine Rojko! Redno berem ta forum, ker se Tina zares trudi ljudem pomagat!

Primoz, zdravga in srecnega, pa tudi poslovno uspesnega!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Na, Primož, tudi moji odgovori in pojasnila
so dani na ta forum. Hvala ti za vsakršen
trud za vsakogar ob vsaki uri za …………….
dobro voljo. Lep dan ti želim!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Očitno se človek na tole gmajno res lahko zanese :)))

primož

letos bo gotovo kavica!

Srečnga pa zdravga!!!

Primož, hvala, res si me razveselil!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close