Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vagabund vprašanje zate

Vagabund vprašanje zate

Super, če si diplomirana, znaš vsaj skuhati kosilo. Pridem k tebi 1x na falafle.
Dandanes je marsikatera premalo zašolana brez magisterija, potem pa ne zna kuhat.

Ko bo me pa kaj po mesenem spopadlo, pa grem k Vagabundovi ženski na wienerschnitzel.
[/quote]

Pa saj si prebral danes, da je Wienerschnitzel hrana za rajo, ne zanj, tako da s tem ne bo nič.

Vse se vrača, vse se plača.

A danes nas je tu več kot pa takrat, ko je sam s še enim somišljenikom in eno somišljenico pljuval s stotimi različnimi nicki. Kot da ga nismo prokužili.
[/quote]

Res je. Vagabund grozi, da bo prijavljal in nas bodo banali po IP-jih, sam je pa nagnusno z večimi nicki pregnal Barco!!! Za nas naj veljajo druga pravila kot zanj??? Kaj si pa misli, da je, ta wannabe doktor?

Pa saj si prebral danes, da je Wienerschnitzel hrana za rajo, ne zanj, tako da s tem ne bo nič.
[/quote]

Za rajo, itak, verjetno imaš sedaj kakšne vezi z Marijo Terezijo, malo modre krvi, vsaj preko svojih otrok. 🙂
Imaš prav, naj ti tvoja Avstrijka narediti zdravo gorenjsko polento.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Vsaj, ki zna uporabiti vsaj kanček logike, zna sešteti 1 + 1.

Napadel jo je prijavljen, vmešaval se je v teme, naslovljene nanjo, le toliko, da jo je lahko napadel, potem pa jo je začel napadati še neprijavljen. In sam sebi pritrjeval. Dvomim, da je v tistih temah poleg njega in Antilope (ki se je verjetno enkrat ali dvakrat pozabila odjaviti) sodelovalo še kaj več uporabnikov. Mogoče še kak Vesel oče, ki jo je ravno tako že napadal.
Skratka, mogoče on, Antilopa in maksimalno še en ali dva uporabnika so jo pregnali. Prepoznano po stilu pisanja v tistih komentarjih.
[/quote]

Point je v tem, da gre za starega forumaša, ki ves čas trola in ima več vzdevkov. Vagabund je pač eden novejših.
Zanimivo je bilo že, ko je napadal Barco in ji očital linke in komentarje, stare več let. O njej je vedel vse, ker jo spremlja že več let.

Ni edini trol, ki se izdaja pod različnimi registriranimi nicki. Je pa eden najbolj škodljivih.

Pa saj si prebral danes, da je Wienerschnitzel hrana za rajo, ne zanj, tako da s tem ne bo nič.
[/quote]

A res, to je rekel? Očitno je res totalen kmetavz oziroma ne zna narediti dobrega zrezka, privoščiti si ga pa očitno tudi ne more, socialna je nizka…..

Tudi jaz sem ena od skrivačic. Vendar v isti temi nikoli ne govorim z različnmi nicki. Bilo bi me sram pred seboj zaradi take lažnivosti, če bi kaj takega počela.

Zanima pa me, kaj si o Vagabundovem napadanju misli Barca in zakaj jo je on sploh napadal??

Prva sem že pred meseci nazaj posumila v to, da je Vagabund zdravnik, vedoč, da medicinci nikoli ne nosijo kahel in ne hranijo ljudi, saj je to delo negovalcev in tehnikov, tudi diplomirani negovalni kader (pri nas dipl. medic. sestra in v Avstriji je to Krankenschwester) tega ne dela.

No, drugi pa ste me takrat malce ozmerjali, češ kakšna da sem. Ko je gospod navedel ime bolnice in ime, sama nisem bila več zraven, sem pa kasneje izvedela in se kar en čas sekirala za “moje krivo podtikanje o njegovem laganju.” No zdaj pa vidim, da nisem bila edina in da vas je več takih, ki dvomite, da bi nek avstrijski zdravnik za sprostitev pisal zgodbice iz bolnišnice in to kar direkt v stilu “Kar umrla je” itn .

Po resnici pa lahko tukaj iskreno povem, zdaj, da mi je osebnovseeno, ali Vagabund laže ali ne, da ga pa rada berem. To njegovo postavljanje z zdravniškim poklicem pa pač ignoriram. Pogrešala sem ga, ko ga nekaj časa tu ni bilo. Deluje mi kot kak Gorenc, zaposlen v Avstriji, pa pač tu malo primerja stvari in ne deluje mi slab človek, ampak ravno nasprotno. Zakaj babnica iz vrtca ni priprta, se mi zdi še ena njegova pametna .

Super, če si diplomirana, znaš vsaj skuhati kosilo. Pridem k tebi 1x na falafle.
Dandanes je marsikatera premalo zašolana brez magisterija, potem pa ne zna kuhat.

Ko bo me pa kaj po mesenem spopadlo, pa grem k Vagabundovi ženski na wienerschnitzel.
[/quote]
MA kosilo skuhat to je mala malca zame
Skuham svašta. Ti sploh ne veš kako si pri nas vsak zmisljuje kaj bo jedel
Mož bo to, otroci to .. Stara ti pa kuhaj pa tiho bodi 🙂
Tako ti je življenje gospodinj haha


Jest ne vem, kje je ta tema?

Super, če si diplomirana, znaš vsaj skuhati kosilo. Pridem k tebi 1x na falafle.
Dandanes je marsikatera premalo zašolana brez magisterija, potem pa ne zna kuhat.

Ko bo me pa kaj po mesenem spopadlo, pa grem k Vagabundovi ženski na wienerschnitzel.
[/quote]

Ko te bo spopadlo kaj po mesenem raje bejž.
Si mislil mesnem ?

Vsaka naprava (računalnik, tablica, telefon) ima svojo številko, ki jo modiji lahko vidijo poleg IP-ja.

Sama sem moderator na nekem drugem forumu (ne MON) in vidim vse, tudi to, da se včasih dopoldan oglašajo iz istega podjetja različni ljudje, vidim po kodah. Če bi pogledala samo IP, bi mislila, da je samo en, tako pa vidim, da jih je več. Ločiti ne morem le, če isti uporabnik na istem WI-FI ju uporablja različne naprave, takrat ga vidim kot različne uporabnike, če seveda ni prijavljen pod svojim uporabniškim imenom.
[/quote]
Ja sej lahko ima en 6 različnih naprav s 6 timi IP pa je samo eden. Lahko si sposojajo naprave itd pa jih je več
Pa delajo pizdarije. Tko delujejo tud razne mafijske združbe pa se kaj verjetno kar meni ni jasno ker se na računalništvo ne spoznam. Ali pa recimo tisti ta dobri hekerji ,se strokovnjaki z vsemi pooblastili od drzave jih težko polovijo
Zato me zanima kako uporabniki vedo brez vsakrsne preiskave kdo je zadaj saj uporabniki ne vidijo podatkov od uporabnikov . To bi bilo isto kot da bi jaz trdila da je bil to ta in to ziher.. Ja lahko sumim žal vedeti ne morem . Zato jaz raje nikogar ne obtožujemo ker iskreno ne vem kdo je bil
Dvomim da policija brez preiskave pride resnici do dna kaj šele par naprav in IP stevilk ki jih nek moderator vidi vse je lahko igra
Mislim da je nekoga obtožiti nečesa brez dokaza res malo takotako.. To je samo moje mnenje seveda

Ko te bo spopadlo kaj po mesenem raje bejž.
Si mislil mesnem ?
[/quote]

Zapopadlo po mesenem, ja.
Zakaj bežati? Misliš, da bo Resnicoljubna preveč stolkla šnicle, da bo vse okrog neslo, kot takrat ko poleti s flaksarco divje kosi okrog njenih nepremičnin, da zažge travo na par milimetrov? Resnici je to jasno kot beli dan, da tanki niso najboljši.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Jest ne vem, kje je ta tema?
[/quote]
Ej ne vem men itak v zvezi s tem ni pol stvari jasnih. Tem baje ni več so jih zbrisali ,sem hotla jaz tud te teme prebrat pa jih ni .Mene ni bilo ko se je to vse dogajal,zato ti težko kaj rečem. Nekdo naj bi napadel stalno forumasico barco (spet Sori Barca) na zelo grd način z lažmi in podtikanja( to je sicer kaznivo kot vem)
Zdaj krivci naj bi bili pa vagabund in se kdo
Tako trdijo nekateri. Jaz ne vem in zato sprašujem kako vejo za ziher.? Tudi nekoga obtožiti pa da nisi siguren je zelo slaba stvar

Zapopadlo po mesenem, ja.
Zakaj bežati? Misliš, da bo Resnicoljubna preveč stolkla šnicle, da bo vse okrog neslo, kot takrat ko poleti s flaksarco divje kosi okrog njenih nepremičnin, da zažge travo na par milimetrov? Resnici je to jasno kot beli dan, da tanki niso najboljši.
[/quote]
Opa kolega jaz ne kosim. To je moško delo. No go..
Moje delo je kuhanje in tezenje dedcu

Samo ste res. Vagabunda berem, kot vse ostale. Tipčku se vidi, da je verjetno v življenju res pohrustal mnogo knjig in slog ima simpatičen.

Tisto Barco, ki jo vlečete gor, sem pa tudi sama komaj pogoltnila. In kolikor se jaz spominjam vse zadeve, so ji nekateri, pa zaradi mene če je bil tudi samo eden, zelo lepo postavili pred dejstva, da je resne tematike takoj označila za provociranje. In ja, res so ji ljudje takrat dodajali linke direktnih tematik, kjer je to počela.
V končni fazi, nič narobe.

Vagabund pa ji je v eni od tem, ko ga je prosila za link, zelo lepo link prilepil, pa ga je ozmerjala, da je to fake in da ne nadaljujem. Lepo ji je razložil, v kolikor tega linka ne sprejme, da imam možnost v knjižnici dobiti konkretno informacije. Celo naslov knjige ji je napisal.

Drugega si ne morem predstavljati kot to, da je Barci šel na živce nekdo, ki je čisto po istem principu, kot ona sama, dajal ljudem dokaj realne informacije. Bila je navajena, da je vsak napisal naslov Barca pomagaj, ko se je pojavil naslov Vaga pomagaj, je bilo pa preveč.

To pljuvanje, ki pa ga sedaj, jasno spet mislim da, kot je že Vagabund napisal, eden ali dva delata, je neprimerno ljudem, ki so dopolnili osemnajst.

Vagabunda pa mogoče preberite v kakšni resni tematiki, pa boste videli, da ni tako neumne. Verjetno niti toliko več, da vam bo odgovarjal na vaše traparije. Mislim, da ima svoje tematike tu in da je s tem čisto zadovoljen.

Njegov poklic me ne zanima, verjetno pa ni človek, ki bi imel dokončan samo navaden levi faks. Vsaj po pisanju sodeča, ne. Pridobitev za forum. Za čenče, ki pa se tu zbirate, pa verjetno res ne.
Bom pa tako pa tudi jaz začela modijem prijavljat vsak post, ki bo izven tematike. Tukaj Vagabund, ti pa dam prav.

Vzela iz jezika in konice prstov na tipkovnici. Točno to sem hotela jaz napisat. Odlično. Isto mislim! Vagabundu pa vsa čast, da se v to ne pentlja več. Nima smisla.

Smrdljivec se spet sam s sabo pogovarja?

MA jebemti no kako vi vse veste kdo kdaj kje prijavljen neprijavljen.?

Zgleda da ne bom izvedela. MA grem se jaz tuširat rajsi
Ajd drzte se

A si sploh kliknila na tisti link, ki ga je Vagabund prilepil? Samo nemski google zadetki “obloge crevesja”, prav nic drugega ni bilo.
Lepo vljudno je zaprosila za verodostojen link za potrditev njegovih trditev, pa je dobila to kn pa odgovore, da medicinskih linkov na netu pac ni. Naj si isce sama, ce ne verjame.

Glede provokacij pa; jaz osebno se kako tako, ki je nihce drug ne oceni za provokacijo, vsaj na zacetku ne, ocenim za tako. In v vecini primerov se izkaze, da tudi je.

Za ime vem, da pa bi kdaj navedel ime bolnice, pa nisem zasledila.
A dokazali so mu, da na tak nacin, kot je on napisal, ni mogoce postati zdravnik.

Kaj pa si misli Barca, oa verjetno ne bomo nikoli izvedeli, ker je zaradi njegovih postov zapustila forum.
Forumasi pisejo, da tudi zasebnih sporocil ne odpira vec, zasledila pa je tudi nisem.
Verjetno je nasla kak drug forum.

Za ime vem, da pa bi kdaj navedel ime bolnice, pa nisem zasledila.
A dokazali so mu, da na tak nacin, kot je on napisal, ni mogoce postati zdravnik.

Kaj pa si misli Barca, oa verjetno ne bomo nikoli izvedeli, ker je zaradi njegovih postov zapustila forum.
Forumasi pisejo, da tudi zasebnih sporocil ne odpira vec, zasledila pa je tudi nisem.
Verjetno je nasla kak drug forum.
[/quote]

Kakšne neumnosti je včaraj klatil, ko ga Desi vprašal o tumorju ledvice….. “Bom vprašal, se bom pozanimal, bom to, bom ono…..”, bla bla bla….

Kmetavz kot je, očitno sploh ne ve, da imajo zdravniki svoje forume in strani, ki so za javnost zaprti in nedostopni in si preko njih, seveda registrirani zdravniki, lahko izmenjujejo info in mnenja, diskutirajo, mailajo,…. imajo kontakte drug drugega, ipd., skratka če bi bilo gobezdalo vsaj “Z” od zdravnika, bi Desiju v sekundi dal info o izsledkih raziskav o tumorju, o katerem je spraševal.

Prosim, ne mesajte mene oz. mojega vprasanja v vse skupaj. Vagabund je na zastavljeno vprasanje odgovoril povsem korektno. Po vasi logiki tudi zdravnik, ki je kolegu postavil diagnozo, potem “nima pojma” (saj tudi ni odgovoril na vsa – vecinoma nezastavljena – vprasanja pacijenta, ki je sele po nekaj dneh “prisel k sebi”, da je o svoji diagnozi zacel iskati dodatne informacije). Ce je vam do tega, da se vedete kot drhal, izvolite, a lepo prosim, da ne zlorabljate in ne sprevracate mojih prispevkov za vase perverzije. Hvala.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Dajta no mir, neprijavljena Antilopa ali Vagabund…

Prvo, celo temo ste zasmetili, na moje postavljeno vprašanje, kar nima z mojim vpr niti veze, lahko bi si odprli novo temo…

Drugo, njegov odg, če sem že pri tem, nisem želela komentirat. Glede na zadnji prispevek danes pa bom.
Odg me je presenetil, je prazen, manj ve kot sama vem, tako, da nedeljenje diagnoz je samo izgovor, ki pojasnjuje, da tu ni doma. Nisem ga spraševala o diagnozi, ampak o stanju.

Kaj vam res ni jasno, da Vagabund nit v Avstriji ni??

Desi se pogosto oglaša, jasno je, da iz tujine, na tipkovnici nima “Č”, “Š”, “Ž”, ker pač ima tujo tipkovnico (ali na računalniku ali pa na telefonu), ki jo uporablja vsak dan in ima njihove črke, Vagabund pa piše lepo s vsemi našimi črkami 🙂

Res mislite, da prenastavlja tipkovnico za vsak odgovor na našo abecedo? A-a, kar lepo Slovenec je in oglaša se od tu!!


Na PCju je preklapljanje med profili za razpored tipkovnice lahko tako enostavno kot klik miške ali pa Alt+Shit. Toliko o tem.

New Report

Close