Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vagina po 4+ porodih

Vagina po 4+ porodih

Tukaj moški s povprečnim penisom.

Moja ima po drugem vaginalnem porodu bolj ozko, kot ko je bila najstnica. Obakrat je bila šivana.

Odgovor na objavo uporabnika
Paličnjaki in gliste, 05.11.2020 ob 20:07


Prav nobenih posledic po 3vag porodih in 1cr. Sem pa redno delala keglove vaje in še danes jih. Zagotovo je odvisno od poteka poroda, priprav pred porodom, skrbi za pravilno okrevanje po porodu. Ženske so rojevale tudi po 10 otrok včasih, pa se moški niso pritoževali. Narava je že poskrbela, da gre vse lepo nazaj. Deviške kožice pa ne moreš ravno pričakovati 😉

Zanimivo, da sprašuješ. Bolj obdarjenim ni treba niti razmišljati o tem, kvečjemu je vesel če ima ženska tudi “globino” mislim v duši pa srcu pa to 🙂

Ja super je če ima ženska obdarjenega in “globino” sploh ko z leti potem ženska zaradi tega ne more zadrževati urina. Eni imate res  globino v glavi ampak je prazna.

jaz sem se z ginekologom v porodnišnici na podlagi modre kuverte dogovoril, da jo bo malo prerezal, kao olajšal porod in dogovorila sva se, da ji bo potem malo več nazaj zašil, ker je imela res veliko luknjo, ko si pogledal notr, tako od blizu je bilo približno tako, kot da bi pes po prazni cerkve letal sem pa tja……………..ja, je akr 2 cm nazaj več zašil in zdaj je odlično. P ne mi s takšnimi- aja imaš majhnega, če ti to pride na misel se lohk dobiva pa probava, boš vriskala kot še nikli.

Občutek je tak kot bi hrenovko po hodniku metal

Mene to tok obremenjuje zelo sem negotova glede “Sirine” pa sploh se rodila nisem. Partner pravi da ga ne moti a jaz vem da ga, moti tudi mene , ne cutim toliko kot sem vcasih in posledicno tudi on ne…vidi se da vedno manj hrepeni po pebetraciji. 🙁 resnicno se zanimam za laserski poseg ker vse skupaj znizuje mojo ze tako nizko samozavest.

Odgovor na objavo uporabnika
rezultat je zagotovoljen, 05.11.2020 ob 21:02

vse se da lepo poštimat z laserskim posegom – nastane nov kolagen, zategne in dvigne tkivo, posledično se stene noćnoce učvrstijo, zmanjša se obseg….Sodi sicer med estetske posege, če je bil indic pri porodih, pa če je posledično še kakšna inkontinenca zraven, se da tudi ginekoloko upravičit, na napotnico ( Gin, glinika LJ vem da so delali to , ker so delali še eno študijo -določeno število pacientk v različnih starostnih in vzročnih skupinah, ki so jim to opravili).

https://www.viva.si/Ginekologija-in-porodništvo/14034/Lasersko-pomlajevanje-nožnice

https://www.fabjan.si/pomlajevanje-noznice

Deluje in je vredno vsake minute delovanja laserja – narejeno na ginekoloki kliniki sicer, primarno zaradi inkontinence, amapk se je pa tudi ostalo fejst fejst fejst skrčilo – praktično virgin nožnica potem, brez zafrkancije. Čutiš pa prav, kako te zateza en mesec, ko raste kolagen in vleče skupaj, postane tudi vhod v nožnicozelo čvrst, dobesedno skrči – odsvetovani so takrat med posegi vsaj 1mesec seveda spolni odnosi . Potrebna 2 ali 3je posegi v določenm časovnem razmaku. Za izboljšanje kvalitete spolnega življenja in neobremenjenost s tem – priporočam vsaki, ki se sooča s to težavo in je nesrečna zaradi tega.

Sem sla in mi je skup zaprlo crevo. 0 vagini ne bi. Sedaj sem redna gostja v raznih ambulantah in oddelkih zaradi stenoze debelega crevesa. Kljub tudi ob driski velikokrat blata ne gre izlociti, ker je cev tolko  zatisnjena ter  neprehodna.

Aha sori, niswm sla na laser ampak na magnetni stol v Dobrno!

Je in ostane raztegnjena. Z bivšo imava 3 otroke (najlažji 4kg, najtežji 4,3kg ob porodu) pa je razlika očitna. Nisem toliko opazil, ko sem bil še z bivšo ampak to opazim sedaj, ko imam drugo. Ta nova je 1 leto starejša od bivše ni pa nikoli imela otrok. Razlika med njeno vagino in od bivše je kot dan in noč. Se zopet počutim kot v mladih letih, ko so dekleta še imela ozke in čvrste lulike 🙂

Problem je v tud v moških,ki s svojimi 12cm lulčki mislete kako čudovito ste obdarjeni…

Odgovor na objavo uporabnika
12345, 23.11.2021 ob 05:30

Problem je v tud v moških,ki s svojimi 12cm lulčki mislete kako čudovito ste obdarjeni…

Če imaš tako kot postojnska jama potem ti tudi 24cm ne bo dovolj. Zate potem pride v poštev edino kak pohoten konj ali osel. No pa od zelenjave imaš kar nekaj izbire, hokaido buče, zeljne glave in lubenice.

Moja je rodila 2x po naravni poti pa je malo bolj odprta ko je bla prej ali še vedno je to to…..medtem ko lubica pa je rodila 1x in je ozka kot prej…..je pa baje redno delala vaje…..

Odgovor na objavo uporabnika
hude posledice, 05.11.2020 ob 23:19

Meni so že po dveh porodih ostale hude posledice.

2x imela cerklažo, prvi otrok malo manj kot 4 kg, ki so ga morali z rokami ven vleči, ker se je zataknil, drugi pa nad 4 kg, bila raztrgana vse do noge in anusa. Komaj so ga ven dobili, zamalo da nisva oba umrla. Jaz dobila 3 flaše transfuzije. In ja vagina, niti približno ni več taka kot je bila. Po prvem porodu še vnete notranje in zunanje šive, vse to je pustilo res hude posledice.

To vse na žensko tudi psihološko vpliva in posledično tudi libido na nuli.

Zaradi takih zadev si ne želim roditi.

Odgovor na objavo uporabnika
Ponedeljek 123, 23.11.2021 ob 10:23

Zaradi takih zadev si ne želim roditi.

Lahko pa preprosto rodis s cr. Bo vse isto kot prej 😊

Odgovor na objavo uporabnika
Lunca898, 23.11.2021 ob 15:04

Lahko pa preprosto rodis s cr. Bo vse isto kot prej 😊

S carskim rezom nič ne rodiš kar tako preprosto in nič ne bo vse tako kot prej. Kot prvo, v Sloveniji carskega reza na željo sploh ni, za v tujino bo pa morala pošteno globoko seči v denarnico. Poleg tega imaš pri carskem prerezano kožo, maščobno tkivo, trebušno mišico in maternico. Vse to se zna dolgo celiti, lahko se vname, lahko se plasti med celjenjem “zlepijo” in zarastejo skupaj, brazgotina lahko ostane zelo grda,…. Ni da ni.

Odgovor na objavo uporabnika
Kruta resnica, 23.11.2021 ob 07:44

Če imaš tako kot postojnska jama potem ti tudi 24cm ne bo dovolj. Zate potem pride v poštev edino kak pohoten konj ali osel. No pa od zelenjave imaš kar nekaj izbire, hokaido buče, zeljne glave in lubenice.

In če imaš ti 12 cm grisinček, ti tudi ena še tako mlada, ozka in čvrsta ne bo dovolj ozka.

Ženska mora redno seksat. Pa ne govorim o tistih bednih posteljnih akcijah ko samo vzdihuje in pravega orgazma v lajfu ni doživela. Ti povem da je moja tako ozka da ae včasih bojim da mu ga bom zlomla ko mi pride. 1000 ta pravih orgazmov al pa še več svoje nardi.

Odgovor na objavo uporabnika
Se vlečeš ven, 23.11.2021 ob 17:23

In če imaš ti 12 cm grisinček, ti tudi ena še tako mlada, ozka in čvrsta ne bo dovolj ozka.

Imam samo 8cm ampak tehnika.

Odgovor na objavo uporabnika
Hmmm ne pa ne, 23.11.2021 ob 17:20

S carskim rezom nič ne rodiš kar tako preprosto in nič ne bo vse tako kot prej. Kot prvo, v Sloveniji carskega reza na željo sploh ni, za v tujino bo pa morala pošteno globoko seči v denarnico. Poleg tega imaš pri carskem prerezano kožo, maščobno tkivo, trebušno mišico in maternico. Vse to se zna dolgo celiti, lahko se vname, lahko se plasti med celjenjem “zlepijo” in zarastejo skupaj, brazgotina lahko ostane zelo grda,…. Ni da ni.

Je preprosto, ena urca na operacijski in potem en teden ko je mal neprijetno v trebuhu in tezko vstajat. In ja vse ostane tocno enako kot prej, ti povem iz lastnih izkusenj. Trebusnih misic se pri cr ne reze, celjenje je pa za vecino hitrejse kot pa celjenje po raztrganinah vagine in presredka – tam se tudi raztrga koza, sluznica in misice, enih se sploh ne da nazaj zasit in ravno tako se lahko vname. Zlepljene plasti in grda brazgotina so pa vseen velik boljse kot nikoli vec uzivat v seksu, polulat se vsakic ko se smejes, sportas, kihas, povesenje medenicnih organov in tako dalje 🤷🏼‍♀️

Sestra je rekla, da je po 4rtem vse dol odlično, zato se nisem nato odločila za prvega.Hec mora bit 🤣😂😂😂😂😂🤩🤩😂🤣😂😂😂😂😂😂 Hu

Stare babe su fuj! Lahko pa su dobre po srcu. In dobre mame.

Rodila pri 21, pa vseeno čutim, da ni isto kot je bilo 🙂 tako da, ni odvisno niti od let.. vse tiste, ki pravijo, da je pa ista prej kot po porodu, ne govorijo resnice…

Sestra po 4, je rekla, da je vse posedeli v maternici. O seksu jo pa nisem spraševala.

Odgovor na objavo uporabnika
ne razumem, 05.11.2020 ob 20:38

Sej to se raztegne samo takrat, ko gre ven otrok, se odpre, raztegne in nazaj skrči. Sej ni raztegnjena cel dan, da bi se uničila al kako??? Pri meni funkcionira vse tako kot prej, ne vem kje vam podatek o raztegnjenosti?
Kot da bi nam nekdo nekaj raztegoval, nategoval in uničil???? Vse gre lepo nazaj.

    Želodec Je vreča, ne mišica, vagina tudi?

Moja mama je povedala, da sem hotela ven, šivana ona pa tok, da so bile pol seks sanje 🤣😂😂😂😂😂No tako pol še moški občuti. ☺ Sanja 😂

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4471, 23.11.2021 ob 20:11

Je preprosto, ena urca na operacijski in potem en teden ko je mal neprijetno v trebuhu in tezko vstajat. In ja vse ostane tocno enako kot prej, ti povem iz lastnih izkusenj. Trebusnih misic se pri cr ne reze, celjenje je pa za vecino hitrejse kot pa celjenje po raztrganinah vagine in presredka – tam se tudi raztrga koza, sluznica in misice, enih se sploh ne da nazaj zasit in ravno tako se lahko vname. Zlepljene plasti in grda brazgotina so pa vseen velik boljse kot nikoli vec uzivat v seksu, polulat se vsakic ko se smejes, sportas, kihas, povesenje medenicnih organov in tako dalje 🤷🏼‍♀️

Jaz sem oba rodila s carskim rezom- ne po lastni izbiri. Rabila ca.pol leta, da sem res k sebi prisla. To si imela sreco. Zenske smo vedno v curcu tako ali drugace, vsaka nosecnost in vsak porod (naraven ali cr) pusti posledice. Pol pa vidis bedake, ki razmisljajo kako veliko ima zena, ki mu je rodila npr 4 otroke, ne razmislja pa o tem, kaksne tezave ima ona od naravnega poroda, sploh ce je bil tezek. Debbilcki sebicni so nekateri.

New Report

Close