Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vaginalna past

Vaginalna past

Uh, sem se nasmejala :))) Čeprav ni slaba ideja tole …

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee————–s

srečno Bodi, kar si, ostalih je tako že preveč!

o hudo! jaz pa bi jo dala v prodajo. veste, koliko žensk posilijo vsak dan? po celem svetu? grozno. pa tiste, ki jih posilijo več ljudi? v italiji se opazili ful veliko porast posilstev v zadnjem času. eno 14-letnico so posilili trije sovrstniki, en je imel 13 let!

Skrajni čas, da je nekdo izumil takšno past. Upam, da bo res kdaj v prodaji.

hahahahahahahahaha

Sam pazi, da past tvojemu mišonu ne nastaviš:-))))

:)) … posilstvo itak pričakuješ, a ne … svašta

“Mami, grem na pjačo. Dijo!”
“Vstavi si vaginalno past pa zakleni za sabo!”

Tole sploh ni smešno!!!!!

Glede na to koliko posilstev imajo nekatere države, upam da to že uporabljajo. Vi si pa delate norce iz teh stvari. Če bi bilo posilstvo tudi pri nas nekaj vsakdanjega, ne bi bilo narisanih toliko smeškotov!

Jaz sem se nasmejala komentarjem pod člankom. Sama past se mi pa zdi super ideja, saj je posilstvo tudi pri nas nekaj vsakdanjega, le da večina o njem nikoli ne spregovori.

Ah, saj gre z operacijo vse dol :))))

definitivno me ne bo nobena prpravla do tega da bi seksal z njo
da mi past podvali, ne hvala

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

mislim, da izumiteljica še ni bila posiljena in ne ve, da vseeno žrtev ne bo mogla zbežati, ker v večini primerov žrtev posilstvo paralizira strah, tako da se ne upa, niti ne more zbežati

razen seveda, če bo zbežal posiljevalec

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Katera bo hotela sexati s tabo, bo najbrž hotela sexati iz lastnega užitka, ne da tebi podvali. Svašta 🙂 Ampak če bodo takšnega mišljenja tudi posiljevalci, potem je namen pasti dosežen :))

Tudi če žrtev ne pobegne, posiljevalec je onesposobljen.

aja, saj res, hahahahahaha

New Report

Close