Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vam je bilo kdaj žal, da nimate otrok?

Vam je bilo kdaj žal, da nimate otrok?

Ti že veš!

Srečno!

Srečno.

Ne poznam nobene, ki bi ji bilo žal, da ni imela otrok. S tem mislim tiste, ki so se tako zavestno odločile in ne tistih, ki jih niso mogle imet. So pa redkost take ženske, tudi to je res.

Poznam pa veliko število takih, ki jim je bilo žal, da so imele otroke. Potem pa vidiš uboge, zanemarjene otroke, katerih mama ne šmirgla. Očetov pa takih poznam še veliko veliko več. Samo tistih ponavadi gredo stran od otroka.

Veste kaj pa vidim, same urejene družine z otroki. Evo sem na dopustu, tukaj v podedovani hiši, že kak teden in še bom kar nekaj časa.Opazujem, imam čas, nobenega zanemarjenega, kričočega in motečega sončka nikjer, vse je mirno in tiho. Zvečer na promenadi vozički, družine, pogovori…..
V MB, kjer živim opažam isto, izstopajo le romske in priseljene družine z veliko otroki!
Lahko me pa povabite kam in mi pokažete vso to zanemarjanje, bom jaz prijavila zanemarjanje, nasilje…, če že ve ne naredite nič, razen klofate po testauri. Torej kdaj se dobimo?

Veš tam, kjer so otroci zanemarjani, ne hodijo na dopuste. Tako, da težko vidiš to na dopustu.
Če je otrok zanemarjan, še ne pomeni, da je kričoč. Po vsej verjetnosti je zelo tih, miren, ker se boji, da bi jih drugače dobil.
Ja, daj podatke, se ti javim in ti te stvari pokažem.
Jaz osebno sem občutila veliko nasilja nad sabo, ko sem bila otrok. Posledično sem bila zelo tiha, zaprta vase. Tako, da ja, nisem bila ravzvajena kričeča smrklja, ki se dere kot jesihar, če ji starši kaj ne kupijo.
Lahko ti pokažem še kar nekaj takih družin. Če boš le zbrala pogum in res prišla do mene. Pusti mail in se ti javim.

Kako pa veš, kaj se dogaja doma med štirimi stenami?
In mimogrede, Maribor je poln kričečih in motečih sončkov… (pa ne romskih in priseljenih)

Mojemu stricu je bilo zelo hudo. Stalno je govoril: ne sina, ne hčere po meni ne bo. Žal je imel neplodno ženo in on je zelo, zelo trpel. Pa še žleht je bila.

Kdo je bil žleht in zakaj je on trpel?

Kdor ima opravilno sposobnost in je priča kakršnikoli zlorabi nad šibkejšim, je po zakonu dolžan prijaviti, zakaj torej ne prijavljate?
Kar se pa MB tiče se pa definitivno ne strinjam, je pa večini tistih ki otrok nimamo, moteče že vsakršno oglašanje otrok, ko boste razpucali s seboj, boste doumeli, da je svet od vseh, grdih, lepih, debelih, suhih, belih, črnih, odraslih, otrok, samskih, vezanih…..in ne ne vem kaj se dogaja za 4 stenami, če ti veš, si pa dolžna ukrepati!
In še enkrat, svet kakršni je, je domena odraslih, zato se ne vsajate nad otroci, ker vaš svet so zaebali odrasli, jezite se na njih!

Torej boš držalo obljubo in se dobiva, da ti te stvari pokažem osebno?
Ali pa mogoče tvoje obljube niso nič vredne?
Jaz osebno sem čutila veliko nasilja v otroštvu. Poznam veliko otrok, ki so bili zanemarjani. Ti lahko dokažem. Še več, za nekatere primere CSD ve pa misliš, da lahko prisiljo starše, da postanejo urejena družina? Verjetno si ti malce zasanjana.
V glavnem z veseljem se dobim s tabo, pridi ti te zadeve pokažem, ti odprem oči.

Pridem oz. se javim, ko se vrnem v Slo.

Ja, le zapomni si svoje obljube. Bom čakala. Samo ne vem kako me boš kontaktirala. Bo izgovor potem, da nisi imela kontakta?

To so najbolj zagrenjene ženske na svetu. V trgovini bodo vedno prve težile ko bo prevelika gužva, moti jih vsaka stvar. Po domače se jih imenuje nedpjebanke. To so tiste ki na stara leta težijo in terorizirajo okolico. Da so storile napako ne bodo priznale ker one so najbolj popolne ženske. Same sebe prepričujejo da so storile prav, globoko v sebi pa jim je precej žal. 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} takih žensk bi takoj imelo otroke če bi prvi prišel mimo. Vendar ne pride ker zagrenjenih žensk ki so jezne na cel svet noben ne mara

In zakaj si ti taka zagrenjena, polna gneva, sovraštva? Zakaj težiš po monu in terorizarš vse po vrsti? Te tvoj ne pojeeba dovolj ali v čem je prooblem? Ponoči nisi nataknjena, zato si pa podnevi tako nataknjena , a ne?

Sem moški. Ženske brez otrok bi bilo potrebno dodatno obdavčit. Od njih družba nima nič. Samo kregarije za meter zemlje, teroriziranje okolice itd. Take ženske imajo preveč rade sebe da bi imele otroke. Tipične egoistke

In zakaj si ti taka zagrenjena, polna gneva, sovraštva? Zakaj težiš po monu in terorizarš vse po vrsti? Te tvoj ne pojeeba dovolj ali v čem je prooblem? Ponoči nisi nataknjena, zato si pa podnevi tako nataknjena , a ne?[/quote]

Puma je moški, vdovec z odraslim sinom, je zagrenjen in ga je težko brati, ampak v tej temi ima prav, žal!

Moški? Jao, kot bi si jaz dala nik lev ali pa tiger.
Ženske brez otrok smo dodatno obdavčene, če še ne veš. Namreč plačujemo šolnino za tvoje otroke, za otroške dodatke za tvoje otroke, za porodniške za mamice tvojih otrok, za nego tvojih otrok in tako naprej. Si predstavljaš koliko bi moral ti plačevat za svoje otroke, če ne bi bili tudi mi brez otrok obdavčeni in ne bi mi plačevali za tvoje otroke?

In zakaj si ti taka zagrenjena, polna gneva, sovraštva? Zakaj težiš po monu in terorizarš vse po vrsti? Te tvoj ne pojeeba dovolj ali v čem je prooblem? Ponoči nisi nataknjena, zato si pa podnevi tako nataknjena , a ne?[/quote]

Puma je moški, vdovec z odraslim sinom, je zagrenjen in ga je težko brati, ampak v tej temi ima prav, žal![/quote]

Saj nimam nič proti, da plačujem davke za šolanje, skrb za tuje otroke. Mi je pa žal, da plačujem za take otroke kot je ta od Pume pa recimo za take otroke kot so tvoji.

Kaj naj razpucam s seboj, če se mi podivjan sonček v restavraciji med kosilom 10x zaleti v stol, očka in mamica se pa pri sosednji mizi bedasto hahljata?
Kaj se dogaja za štirimi stenami, ne vem, mi je pa jasno, da ni vse tako idilično, kot zgleda, ko gre “srečna družina” na sprehod po promenadi.

Tudi vdovce bi bilo potrebno dodatno obdavčit.

Meni je zelo hudo, da nimam otrok, ker sem si jih ful želela pa mi ni uspelo zanosit. Res sem se zelo trudila, bivši partner pa ni mogel več čakat in je šel po svoje. Zdaj pač je kar je, leta tečejo, željo imam še vedno, vendar dvomim, da se mi bo uresničila. Kljub vsemu pa imam rada otroke, ki so okoli mene in skušam živeti tako, da se ukvarjam s stvarmi, ki me veselijo. Vsem, ki pametujete na forumu lahko rečem, da je najbolj hudo, ko poslušam vse mogoče pripombe od ljudi, ki točno vedo, kaj se je zgodilo. Na splošno pa ni lahko živeti sam v naši Sloveniji, ker si avtomatično označen kot len, brez vseh skrbi, poln denarja… In ti vsi zavidajo.

Poletje2015 si morda kdaj razmislmala o rejnistvu?

Nisem, ker trenutno živim sama. Vseeno hvala za pomoč.

New Report

Close