Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vam je nasprotni spol manj privlačen s tetovažami?

Vam je nasprotni spol manj privlačen s tetovažami?

Če vam je ženska/moški všeč, nato izveste, da ima tetovaže … vam je oseba manj privlačna?

Ja. Pade.

Ne, oseba mi postane še bolj privlačna. Sama sem skoraj cela potetovirana že od mladosti in so me vedno privlačili ljudje z alternativnim stilom. Je pa res, da je odvisno kakšne motive imajo.

Pa dobro kaj ste ljudje res tak zdolgočaseni z svojim lajfom al kaj? Pa koga faking briga..

Odgovor na objavo uporabnika
Souzl, 15.04.2022 ob 18:56

Če vam je ženska/moški všeč, nato izveste, da ima tetovaže … vam je oseba manj privlačna?

Praviloma da.

Odgovor na objavo uporabnika
BonnieC, 15.04.2022 ob 19:00

Ne, oseba mi postane še bolj privlačna. Sama sem skoraj cela potetovirana že od mladosti in so me vedno privlačili ljudje z alternativnim stilom. Je pa res, da je odvisno kakšne motive imajo.

če lepo skrbi za njih kot ti? kako pa skrbiš za njih če ni skrivnost haha? jih imam tud jaz pa nism vedu da gre za kake posebne aktivnosti

Ma kkšna altetnativa, sj je pa tk razpaseno, da je mene čist minlo ga met😂

pa, v bistvu si niti ne želim biti v njihovi bližini.., pa ne, da jih sovražim ampak v komunikaciji z njimi mi tetovaže, če so vidne pač vsiljujejo na nek način, kar pomeni, da mi vsiljujejo svojo filozofijo življenja s pofarbanimi slikami na telesu..

Odgovor na objavo uporabnika
đeri, 15.04.2022 ob 19:07

če lepo skrbi za njih kot ti? kako pa skrbiš za njih če ni skrivnost haha? jih imam tud jaz pa nism vedu da gre za kake posebne aktivnosti

Ko so sveži, jih mažem z res mastno kremo, da so primerno hidrirani – npr. kakšna Neutrogena. Potem jih pa pred soncem ščitim z dolgimi rokavi ali močnimi SPF kremami – npr. Nano Shock. Vedno sem v senci , ko res “žge” sonce, ipd.

Me ne motijo. Mislim da je lep način da pokažeš kakšne umetnosti so ti všeč. Slovenci so pač neumni in konzervativni.

Zagotovo

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 15.04.2022 ob 19:14

Zagotovo

Odg. na vprašanje

Meni tatuji niso všeč. Tudi ljudje, ki imajo tatuje , me ne privlačijo. So mi nezanimivi.

Oseba ni nič manj privlačna zaradi tega, nisem oberflächlich.

Ne.

Valda da je manj privlacna.

Predstavlji si da gres v neko fino lepo restavracijo na nedeljsko kosilo kjer se zbirajo druzine z otroki ti al pa ona pa cela potetovirana… Po vratu, po zgornji strani dlani, rokah prstih… Šta je to???? Vještica?

Ali pa na kaksnem gala veceru…

Ali pa roditeljski… Sola…

Srecas kaj takega…

Stari… Prav vatropoklonik.

Satanista stari.

Sektas.

DA! DA! DA!

Mi je neprimerljivo boljse in lepse ko vidim lepe dlani… Z lepo kozo. Tisto zdravo mehko… Ko ma lepe bele rokce. Ko prav vidis zilce lepo… Ne pa neke lobanje pa modro pa crno pa tintasto… Sta je to??? Kome se to svidza…

S tatuji neprivlačni zelo.

Nekaj najbolj ogabnega !!!

da mi je oseba všeč ali ne nima veze z tatuji.

Jst velikrat pogledam dlani. Res. Tudi to mi pomeni. Lepe roke pac. Nezne.

Ne vem ce je to res… Kao slepi tako vedo/čekirajo al je oseba lepa ali ne(fizicno)… Preko rok

Če je tatu estetski in lepo postavljen, mi je oseba še bolj zanimiva, lahko rečem tudi privlačnejša. Če ima pa kar neko sliko namazano sredi telesa ali pa še hujše, cele okončine ali pa še kje potetovirane z nametanimi slikami, me pa odbije in je oseba definitvno manj privlačna.

Odgovor na objavo uporabnika
Pravi Božó, 15.04.2022 ob 19:25

Valda da je manj privlacna.

Predstavlji si da gres v neko fino lepo restavracijo na nedeljsko kosilo kjer se zbirajo druzine z otroki ti al pa ona pa cela potetovirana… Po vratu, po zgornji strani dlani, rokah prstih… Šta je to???? Vještica?

Ali pa na kaksnem gala veceru…

Ali pa roditeljski… Sola…

Srecas kaj takega…

Stari… Prav vatropoklonik.

Satanista stari.

Sektas.

V finih restavracijah se ne zbirajo družine na nedeljskem kosilu. Te hodijo tam, kjer imajo relativno poceni kosila – 1-2 menija.

Včasih so mi bili tatuji všeč, prijatelji so si jih delali. Ker pa so nekateri s tem pretiravali, so se posamezni tatuji, ki so bili sami po sebi dobri, potem kar porazgubili v množici… ali pa so se na telesu nakopičili tatuji, ki ne pašejo skupaj. Ne znam razložiti… Manj je več.

New Report

Close