Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vam je nasprotni spol manj privlačen s tetovažami?

Vam je nasprotni spol manj privlačen s tetovažami?

(večje) Tetovaže so indikator, da nimava enakega življenjskega sloga, pogleda na estetiko in mišljenja na splošno. Nekako predstavljajo določeno sorto ljudi, ki pašejo skupaj z nekom, ki ima podoben slog in kateri za seboj prinese tudi določene navade in poglede na svet.

Sploh ne.

Tetovaže so mi neprivlačne.

Lp, Neja

Tega se malo sramujem, ker ima vsaka ženska pravico biti kakšnakoli si želi. Ampak tu smo anonimni. Da. Vsak umeten dodatek me moti, pa še marsikaj. Če bi Bog hotel, da ima ženska visoke pete, bi jih punčke imele že v maternici, pa jih nimajo.

Če bi Bog hotel, da ima ženska silikonske prsi, bi jih imele že dojenčice. Nimajo jih.

Bog je najprej ustvaril moškega. Očitno mu ni uspelo, ker potem moral ustvariti še žensko. Očitno mu je uspelo, ker če mu ne bi, bi ustvaril še nekaj tretjega. Nobena ženska ne potrebuje nobenega drugega kemičnega dodatka, da bi bila Bogu všečno bitje. Pomembno je samo to, kaj ima ženska med ušesi. Vse ostalo, cm, kg, plača, formalna izobrazba, je smešno nepomembno v primerjavi s tem.

 

Skrajno neprivlačen, razen morda pri kakšnem lepem legionarju 😉

Odgovor na objavo uporabnika
dealbreaker, 15.04.2022 ob 21:40

(večje) Tetovaže so indikator, da nimava enakega življenjskega sloga, pogleda na estetiko in mišljenja na splošno. Nekako predstavljajo določeno sorto ljudi, ki pašejo skupaj z nekom, ki ima podoben slog in kateri za seboj prinese tudi določene navade in poglede na svet.

Lepo rečeno. Tudi sama razmišljam enako.

 

Kakšna manjša me ne bi motila. Za večje pa nisem navdušena. Kot ne za uringlne v nosu ali na ustnicah, jeziku. Najboljše so pa tiste, ko imajo svoje bivše vtetovirane, pol pa dol ne gre. ☺ No al gre težje.

Lepa tetovaža na lepem moškem je kot češnjica na tortici. 🙂 Jih poznam kar nekaj, ki jih znajo lepo nositi. Ponavadi športniki… Najbolj seksi je, ko se lotijo razlagat pomen, zgodbo, ki se skriva za vsako. Mmm…

Kaj je to horror umetnost. Zgleda umazano in neurejeno. Nobene elegance.

Precej manj privlačno, tetovaže mi sporočajo, da ima oseba slabo samopodobo, želi si neke pripadnosti. Na silo želi pokazati, da je kao alternativec, ni sledilec, v resnici je pa ravno obratno. Kaže, da je oseba precej labilna. Stabilne osebe nimajo potrebe po dokazovanju drugim

odvisno od tatuja, lahko naredi osebo bolj ali pa manj privlačno.

Če bi Bog hotel, da ima ženska visoke pete, bi jih punčke imele že v maternici, pa jih nimajo.

Če bi Bog hotel, da nosimo cunje, bi jih imeli že v maternici. Ima da hodiš nag k maši, drugač ne šmirglaš Boga.

Ce pa bi hotel da ste nedisciplinirani seljaci bi to tudi zapisal.

Če bi Bog hotel, da ženska po rojstvu hodi gola, bi Zemljo naredil za kraj s konstantno temperaturo 30 stopinj, mehko travo brez kakršnihkoli ostrih predmetov in ogromnim sončnikom na glavi da je ne bo opeklo. Nič od tega ni v maternici.

Če bi Bog hotel, da ženska ne slika, rezbari, kipari, lončari, tke, plete, štrika, kvačka, stroji bi bila v maternici brez rok. Pa ni. Če bi Bog hotel, da je ženska Barbika, bi jo naredil brez možganov. Pa je ni.

Torej je del Božjega načrta, da ženska misli, kako se bo zaščitila pred soncem, mrazom, vetrom, dežjem, ostrimi kamni na tleh. Logična posledica je, da je izdelovanje oblek del Božje volje.

Hotel sem reči, da bi žensko ustvaril z ogromnim sončnikom na glavi, pa je ni, torej je očitno predvidel, da se bo ženska pred opeklinami zaščitila z močjo svoje inteligence, ne z vnaprej vgrajenim oklepom kot želva.

Odgovor na objavo uporabnika
BonnieC, 15.04.2022 ob 19:12

Odgovor na objavo uporabnika
đeri, 15.04.2022 ob 19:07

Odgovor na objavo uporabnika
BonnieC, 15.04.2022 ob 19:00

Ne, oseba mi postane še bolj privlačna. Sama sem skoraj cela potetovirana že od mladosti in so me vedno privlačili ljudje z alternativnim stilom. Je pa res, da je odvisno kakšne motive imajo.

če lepo skrbi za njih kot ti? kako pa skrbiš za njih če ni skrivnost haha? jih imam tud jaz pa nism vedu da gre za kake posebne aktivnosti

Ko so sveži, jih mažem z res mastno kremo, da so primerno hidrirani – npr. kakšna Neutrogena. Potem jih pa pred soncem ščitim z dolgimi rokavi ali močnimi SPF kremami – npr. Nano Shock. Vedno sem v senci , ko res “žge” sonce, ipd.

Mogoče veš, če je nano shock testiran na živalih? Ne odpre mi njihove spletne strani

Odgovor na objavo uporabnika
Gorba, 21.04.2022 ob 21:23

Mogoče veš, če je nano shock testiran na živalih? Ne odpre mi njihove spletne strani

Nope, ne testirajo na živalih. 🙂

Faking DA.

Odvisno.

Bejbe s tatooji so nekatere zelo fukabilne. In tud dokazano je, da je tetoviran folk bolj seksualno odprt. Tko da za seksualno vezo je to sigurno plus.

Za resno partnerko pa bolj minus. Ker študije kažejo tudi, da majo potetoviranci nižji IQ in izobrazbo. Kar lahko tudi sam iz prakse potrdim. To ni glih material za resno vezo.

Vedno imam obcutek, da gre za stravmirane in zakompleksane (kompenzacija) posameznike .. sploh pri zenskah , tako da nimam volje po posebnih stikih s tetoviranimi…

Odgovor na objavo uporabnika
Milee, 21.04.2022 ob 23:00

Odvisno.

Bejbe s tatooji so nekatere zelo fukabilne. In tud dokazano je, da je tetoviran folk bolj seksualno odprt. Tko da za seksualno vezo je to sigurno plus.

Za resno partnerko pa bolj minus. Ker študije kažejo tudi, da majo potetoviranci nižji IQ in izobrazbo. Kar lahko tudi sam iz prakse potrdim. To ni glih material za resno vezo.

ja. demoniziran. divjaški. razvraten.

kako kaže hadis…

proklet.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
BonnieC, 21.04.2022 ob 21:38

Nope, ne testirajo na živalih. 🙂

Super, hvala. Bom naročila. :- )

…niti z besedo nikoli omenil, a… ponosen na hčeri brez tetovaž… obe manekenski in v tretjem desetletju…

Ne. Lahko so hudi za umret, lahko mi je vseeno. Še ena generacija se obrne, pa jih bo več imelo kot ne imelo tatu. Verjetno mi je tudi zato vedno bolj vseeno (nekaj let nazaj se je večkrat zgodilo, da sem opazila kakšnega všečnega, sedaj pa večkrat kot prej z očmi zavijem). So mi pa povprečno pomoje bolj všeč konkretne tetovaže (ne rečte da Igor Bračič ni hud) kot pa kar nekaj mini samo da je tatu. Po drugi strani pa če je slab tatu, najbrž boljše da je manjši ¯\_(ツ)_/¯, ampak to je čisto posameznikova odločitev, mene se v bistvu ne zadeva.

New Report

Close