Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vam je všeč tak stil oblačenja?

Vam je všeč tak stil oblačenja?

Na 31 letni koki, je ta oblekca videt smešno. Da pa zgledaš za 22… slaba tolažba.

Ojoj kakšni škodoželjni in nesramni odgovori še od tiste kvazi poznavalke je čuden odgovor. Ja res je obleka malo kratka ampak če ima ženska lepe noge, lepo suho postavo, mladosten obraz, mladostno, svežo energijo ji taka oprava lahko čisto paše. Ženska nikoli ni prestara za mini obleko če je le postavna in mladostna, kje pa piše da se morajo 30+ ženske oblači v daljše obleke daljša krila, poleg tega vsi vemo da dolga krila žensko postarajo, to samo še stare babure nosijo.

Haha, eno je minica, 10 cm nad koleni, drugo pa je tale obleka, ki je bolj kot dolga majica, na katero bi kvečjemu pasale še legice. Tole pokrije rit in to je to, pa še rit komaj. Ne gre za “daljše obleke, daljša krila…”, ampak za mini obleke, ki naj bodo mini obleke, ne pa malo daljša majica.

Jaz mam ista leta samo 10 cm manj.
Pa nosim tole pa me drek briga za ostalo.
Dokler se sama krasno pocutim v svoji kozi, to tudi oddajam in to je ljudjem vidno.
Za ostale – imajo bolj probleme z sabo ali v glavi omejitve. Na to se potem oprejo, saj ves – oddajas kar sam menis…..

Meni je všeč: za večerni ali popoldanski sprehod, za na morje, za v trgovino, za v kafič … za v službo pa ne. 🙂

A vam se zdi zenska stara 31 let stara?? Zenske od 30 – 40 so v najboljsih letih. Vedo kaj oblect, kako se namazat, obnasati, da ne govorim o samozavesti. In avtorica ce imas dobro postavo go for it! Jaz bi zamenjala roza suknjic s cim drugim ker res ne pase skupaj.

To je bolj tko iz leta 2005.

Seveda, tule gor smo vse na uč vsaj 15 let mlajše.

Seveda, tule gor smo vse na uč vsaj 15 let mlajše.
[/quote]

Itak zgledamo kot mlajše sestre svojih hčera in pri 50 se nam pojavijo prve gubice in sivi lasje. Pa vse smo med tistimi petimi procenti žensk brez celulita.

Sicer je meni stil mimo (kombinacija barv: suknjic mi zgleda ceneno. Da bi bilo modno, bi zraven pasal kaksen jeans retro zgornji del. Vendar je to moj okus in moje mnjene. Vsak po svoje :)) Ampak ce ti je vsec in si drobna, si ga privosci. Ne poslusaj teh sivih misi tukaj, da ni za 31 starost. Moja mama je stara 56 let in se oblaci zelo mladostno. Ne izivalno, ampak pisane barve obleke, nakit itd. Sama sem stara 26 in prav tako lahko recem da zgledam zelo dobro. Pa se mi je ze velikokrat zgodilo, da je moski zunaj gledal mami :). Vsi jo vedno obcudujejo (moski bolj odkrito, zenske prikrito). Ze celo 6zivljenje je 1a. Tako da bedarije, da si prestara itd..so za zakompleksanke

New Report

Close