Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Vam je vseeno kako ženska izgleda?

Vam je vseeno kako ženska izgleda?

Pozdravljeni bralci.

 

 

Imam eno vprašanje, ker pač sem firbcna dama.

 

Če imate na voljo fuk kadarkoli si zaželite, ženska pa je grda in neprivlacna, ali bi se vseeno vozili do nje, sam da bi ga vtaknili?

 

Vam je pomembno da ženska vizualno vsaj kolikor toliko dobro zgleda, da se vam sploh dvigne ali vam je vseeno.

 

Npr zmeniš se z eno za fuk, prvič jo vidiš, spoznaš da je ogabna… Raje spizdis domov ali pofukas ker pač bo dala?

 

Kaj je tisto, kar te navdihne po enem fuku, da se z isto žensko dobiš večkrat, da si se pripravljen do nje zafurat in ji sfukat ven mozag?

Za fuk ne rabi ne vem kako divr zgledat. Rabi pač vsaj solidno fukat. Za kazat okoli so pa drugi standardi.

Ja, vsake oči imajo svojga malarja😛

Kakor komu, kolikor toliko mora vizualno meni izgledati, enemu drugemu je mogoče res Grdina, drugemu simpatična, tretjemu lepa!

Mene vsekakor mora vsaj malo prepričat

Odgovor na objavo uporabnika
Antonia852, 20.05.2022 ob 21:17

Pozdravljeni bralci.

 

 

Imam eno vprašanje, ker pač sem firbcna dama.

 

Če imate na voljo fuk kadarkoli si zaželite, ženska pa je grda in neprivlacna, ali bi se vseeno vozili do nje, sam da bi ga vtaknili?

 

Vam je pomembno da ženska vizualno vsaj kolikor toliko dobro zgleda, da se vam sploh dvigne ali vam je vseeno.

 

Npr zmeniš se z eno za fuk, prvič jo vidiš, spoznaš da je ogabna… Raje spizdis domov ali pofukas ker pač bo dala?

 

Kaj je tisto, kar te navdihne po enem fuku, da se z isto žensko dobiš večkrat, da si se pripravljen do nje zafurat in ji sfukat ven mozag?

jaz imam eno tako 40 litrsko vrečko potiskano z glavo SOFIJE LOREN, ko je bila še mlada in če je baba grda, ji rečem- A SE GREVA ENO IGRICO- ti dam na glavo vrečko, boš imela v krvi več Co2 in boš doživela tak orgazem, kot še nikoli…vsaka reče A RES????? NO POL PA KAR VREČKO GOR… in stavr je rešena, baba fuka za dve!

Vprašanje je tudi, kaj je mišljeno pod “grda”. Če ima grd obraz, za sex kar se mene tiče ni problema. Če ima grdo postavo, predebela, presuha, z kakšno hibo, brez bokov, joški nelepi…, potem je pa težje, se ne vzburiš. Še huje je, če je neurejena (umazana), ali kaj poobnega.

Vsekakor raje grem z “grdo”, ki to dela z veseljem, kot pa z neko “lepotico”, ki vmes skoraj gleda telefon.

Najpreje mora biti punca lepo urejena ter postavna   .

Vcasih   če je punca malo pijana  se z fantom v parku   porivata z telesom  .

Vendar   to pomeni da fukata  .

New Report

Close