Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu vam jo z veseljem poliže?

vam jo z veseljem poliže?

jao, kakšni pacienti so tukaj.
Muca smrdi po ribah? Ti faca bvcx moraš zamenjati ribarnico. Dame, ki vam jo partner, ljubimc al kaj vem kdo še, noče prelizat kakor se spodobi, bežte stran to ni nč. Osebno sem ničkolikokrat samo lizal brez prave akcije, ker nam okoliščine niso dopuščale kaj več. Resnično je potrebno včasih samo polizati, kar dokaže da nisi egoist.

Dame naj ostanejo dame po sexu, vmes naj bodo vse kaj drugega.

Točno tako! 🙂

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

pa ne da ti ravno prihajaš iz ribarnice

ups

leta letijo - iščem stevardeso

Ok, mislim da si vsak človek želi nekaj vzajemnega, torej, če mu paše, da mu ga pofafaš, pol je edino prav, da ti vrača užitke, vsaj tako naj bi to moralo bit.

Če pa tudi po pogovoru ne gre, pol pa, kot so že predhodniki napisali, DELETE

Lep pozdravček od ON029

pokliči me boš v nebesih,nimam ovir,lahko tud ti mene mal prineš

051723471-fetiš-nova gorica lupčka

če ma rad pir……si jo z pirom namaži al pa z jegrom

19.10.09 01:02
Js jo pa moji z veseljem in kadarkoli.
Sam njej vedno ne paše. Svašta 🙂

Men pa vedno, pa ona ne bi vedno. Svašta #2 🙂

Res je čuden ta svet. Svašta #3 😐
_________________________
jaz čist isto, jo včasih prav prosim

Na fris se mu usedi … če ne bo, potem pa adijo … to pa res … mislim, kaki modeli.

To je vse nagravžno,čega sranja je zmožen človeški rod,tega nobena žival ni zmožna.

lol ne…Nobena žival ni zmožna hodit na šiht pa še vseeno za to nisi ogabna svinja ker ti lahko.

In pol nekomu pokažeš oralni seks in dobiš komentar: A ful prasica kak ste ogabni, pa gre kozlat vun pa pisat svoj manifest o tem kak je človeštvo ena vlka svinjarija.

sorči a ne…

Mora pa biti obrita.In pa napeta koža.

mora biti gladko obrita, urejen, čista, vlažna……kako si želim jeziček …..že ko si jo brijem, mi prihaja,…..

jaz jo pa poližem z veseljem in to do konca še najbolj pa uživam ko ji prihaja in poližem vse sokove ki jih spusti

se podpišem pod tole..je pa treba poudarit, da moja skrbi za higieno tam spodaj, ker v nasprotnem primeru tega na bi počel..

..poleg tega zelo uživam ko zamenjava vlogi 🙂

mmmm, kaj boljšega kot sveže obrita, čista, sveža muca, mmmmmm!
boljš kot vsak zrezek!

moji ni potrebno, ko je potreba nič umivati, to šiba samo od sebe, pa jaz njej, pa ona meni, pa oba skupaj – ma kaj je to tako teško?

mamamia…!

a ti si moški?

mamica moja

prdni,da pride do svežga zraka-mogoče ti jo pol poliže

Hahaha, kakšne komentarje dajete, nooorooo. :)))
Ja pa dej ga vprašej zakaj ti je noče polizat pismo, jz vem da bi. Dej pobudo na 69 hahahaa. Sej vem, do zdej si verjetno že rešila problem, ali pa tudi ne.

So bili kolegi v Amsterdamu in razlagajo kako so šli eni na kurbice… Mislm kaj je fora, da ga samo vtakneš…itaq, da je ne bo noben normalen lizal.

Samo zakaj bi šel nekdo sexat s kurbico in to včkrat, če je ne smeš polizat…itaq, da je ne bo noben normalen lizal:)

Tako da ga res ne razumem…nč jasno. Zakaj noče??? Jst brez obojestranske orale niti sexat ne bi hotel s tabo oz. bi kmalu zaključila. Če mi je ne bi dala za polizat in to dolge sladoledne maratone (prej, vmes pa pol spet in spet) 🙂

ma pocukrej si jo……………..vprašaj ga!!!!!!!

Ni boljšega od mokre puse 🙂 nom nom nom :@

Bravo POROČEN, učte se ljudje.
lp


Ja sm pa stara šele 9 in nimam fanta še.No jst sm prebrala vsa vaša sporočila.Haha zdej bojo pa vse prjatelce zvedle hahahaha
!!!!!!

L.P. Anastasija!

New Report

Close