Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vam najljubša žgana pijača?

Vam najljubša žgana pijača?

Odvisno od priložnosti. Na prvem mestu je okusen domač brkinski češpljevec, sledi konjak in nato bourbon.

Itak da dober rum – in to ne tisti zamorček na steklenici. To je za krofe.

Za kakšne ženske težave pride v poštev brinjevec ( ampak res samo kot zdravilo, ker smrdiš še en teden po brinju ) ali pa encijan. To se lahko pije tudi brez izgovorov za zdravje……..kar tak. Je pa grenko in marsikomu ni všeč.

Sem pa bila prijetno presenečena. V dar sem dobila višnjev liker. Ma zakon. Borovničke se lahko skrijejo.

Konjak. Od bolj ta švoh pa činar.
Ma v bistvu se ne odrečem ničemur, le kak gin mi ne gre, je bilo preveč “betoniranja” (tako smo rekli pri nas, drugod so rekli tudi podmornica, hehe, strašna osemdeseta…)

Gin

Gin
Dunja
Martini
Aperol
Cognac

viski…..pa kak dober rum…..

Cynar
Beylis
Gin tonik

Definitivno vodka (Belvedere, Grey Goose), rada poskusim pa tudi domača žganja, rakije, travarice. Izjemoma poleti kak mohito ali dajkiri.
Imam pa v planu poleti poskusiti koktejl iz vodke, ingverjevega sirupa (ki ga bom sama naredila), sveže stisnjenega pomarančnega in limoninega soka ter radenske. Za kakšen easy topel večer…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

New Report

Close