Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus VAM POVEM ZAKAJ NI OKUŽBAM KONCA

VAM POVEM ZAKAJ NI OKUŽBAM KONCA

Spremljam dogajanje od prisilnega všolanja nazaj v šolah. Vsak teden sta manjkala “zaradi neznane bolezni/vročine” vsaj dva otroka. Tako že 3 tedne ali več. Nobenemu ni padlo na pamet svoje sončke dati na testiranje in za en teden manjkanja pač ne rabijo zdravniškega opravičila. Naslednji teden novi krog. In tako v nedogled.
Znanec je bil pozitiven na brisu. Šef privatnik mu je rekel, da če se dobro počuti in ne misli delati v maski lahko pride po knjižico. Slej kot prej seveda.
Prejšnji teden me je šef prisili z e-mail odredbo, da pričakuje, da bom na delovnem mestu prisoten vsak drugi teden tako kot je menda zapovedano s strani kadrovske službe. Jaz sem sicer povsem zadovoljivo opravljal delo od doma že 4 mesece. No in se vrnem po prisilni rekrutaciji nazaj na pisarniško delovno mesto kjer me pričaka polna pisarna. 8 sodelavcev v veni pisarni seveda pa se pri nas v pisarnah kjer je vse skupaj 300 ljudi (po 5-10 ljudi v pisarni) maske ne nosijo. Nosijo se na hodnikih in v toaletnih prostorih. V pisarni je bil tudi sodelavec hripavega grla in s kašljem. Že naslednji dan so trije šmrkali. Tudi mene je stiskalo v grlu. Nobenemu nič. Tam pač moramo biti a ne. V četrtek je prvi izostal. Vse tiho. V petek zjutraj nam šef pošlje mail, da gre on sam na PCR testiranje. Od takrat se ni več oglasil. Se je pa oglasil z sms sporočili sodelavec in napisal, da je pozitiven. Torej. Ker noben nima navodil in dovoljenja ostati doma se v ponedeljek šov nadaljuje. Firma z 4 tisoč+ zaposlenimi.

Nikoli ne bo konec dokler vsi ukrepov ne jemljejo resno in ne odgovarjajo za svoje neresnosti. Vsi od prvega do zadnjega. Slovenija je balkan.

Stanje bo takoj boljše, ko več ne bo denarja za korona dodatke zdravstvenih delavcev.

Jaz bi tudi zagovarjal, da je stanje zelo slabo, če bi dobil take korona dodatke.

Ma saj je jasno: prozivodnja/službe in šole na kupu v zaprtih prostorih. In je spet zaokrožilo. In migracijska delovna sila – čez vikend hodi na jug k svojim na obiske ( Bosna, sepije kafa in se druži po ulicah brez mask in vsega), pridejo nazaj delat v fabrko/firmo k nam, kjer je v eni zimeni po 100 in več ljudi, pa se okuži lahko cela izmena).

Žal je ta zadeva neustavljiva zato, ker kot je rekel danes zdravnik Matjaž Jereb iz UKCja LJ, da učinkovitega zdravila NI, citirano:

“Zdravnik Matjaž Jereb, vodja oddelka intenzivne terapije Klinike za infekcijske bolezni in vročinska stanja ljubljanskega UKC, poudarja, da učinkovitega zdravila za covid-19 ni. “Če bi ga imeli, potem ne bi imeli težav s katerimi se sooča svet,” je dejal v odgovor na pobudo Jelinčiča, da se je potrebno bolj ukvarjati z zdravljenjem. “Če epidemiološke krivulje ne bomo obrnili navzdol, bomo imeli katastrofo,” je poudaril in izpostavil, da bodo umirali tudi bolniki, ki nimajo covida. “

Učinkovitega zdravila (še) NI. Tudi ta cepiva žal niso (še zaenkrat) učinkovita. Ker se pojavljajo novi sevi.

Inkot je povedal. Dogajalo se bo spet, da bodo umirali bolniki brez Covida zaradi ukrepov Covid. ( okrnitev zdravstvene oskrbe, odpovedi opercacij, daljšanje že tako dolgih čakalnih vrst, )…..To pa je problem.

Ker nisamo vse v razkuževanju rok in nošnji maske – tako prekuženo in presterilizirano okolje, kot ga imamo tukaj , ni bilo že zadnjih 30 let. Žal ta virus je naravna selekcija in bo oral in selekcioniral, doker bo lahko, dokler ne bo na voljo uspešnega zdravila in cepiva za vse oblike sevov. Tega pa zaenkrat še: ni. Globalno gledano, ne samo v Sloveniji, kjer nas je manj kot 2MIO.


Ko bo zamnjaklo denarja boš ti stradalo, nobene druge spremebe ne bo.

Onesposobiti oba šefa?


To sem tudi že sam povedal.

Lahko bi preprosto končali ta zločin in dokazali, da je gonilo tega natega samo denar.
In sicer tako, da se nehamo obnašati kot debilna čreda in nehamo slediti mafijskim ukrepom.
To gre tako, da ne nosimo več nagobčnikov in gremo le v tiste trgovine, kjer nihče ne izvaja fašističnega korona režima.
Tako se bodo trgovci odločili in izbirali med fašizmom ali denarjem, oziroma obstojem.
Tako bi fašisti počasi pocrkali.
In isto je s temi prisilnimi testi.
Nehajte se pustiti izsiljevati s testiranji in bi firme, ki bi hotele fašizem, kar hitro propadle.


To sem tudi že sam povedal.

Lahko bi preprosto končali ta zločin in dokazali, da je gonilo tega natega samo denar.
In sicer tako, da se nehamo obnašati kot debilna čreda in nehamo slediti mafijskim ukrepom.
To gre tako, da ne nosimo več nagobčnikov in gremo le v tiste trgovine, kjer nihče ne izvaja fašističnega korona režima.
Tako se bodo trgovci odločili in izbirali med fašizmom ali denarjem, oziroma obstojem.
Tako bi fašisti počasi pocrkali.
In isto je s temi prisilnimi testi.
Nehajte se pustiti izsiljevati s testiranji in bi firme, ki bi hotele fašizem, kar hitro propadle.
[/quote]
Se strinjam z vsem. Skrbi me le, kje bomo mi dobilo denar, ki ga bomo nosili v trgovine po opisanem vzorcu? Ce bojkotiram siht, ki veli v skladu z ukrepi to in to, od kje mi bo sploh denar, da bom lahko prisostvoval pro zboru trg?

Strinjam se s tabo, neodgovornost na celi črti. Z doslednim spoštovanjem ukrepov, bi skoraj vse normalno funkcioniralo. Pri nas v službi, so pravila jasna in se upoštevajo. Strogo maske, če ima kdo doma kakšnega prehlajenega ali kjer je sum na okužbo, mora ostati doma in to strogo. Kontrole nošenja mask celih 8 ur, enako razkuževanja. Celo korona obdobje delamo neprekinjeno, naročila prihajajo, plače redne in vse kar sodi zraven. Samo discipline je treba in vsi smo zadovoljni.

še niste dojeli kaj je PCR test????

https://gustirnagusti.wordpress.com/2020/10/18/pcr-a-dna-test-becomes-a-instrument-for-manipulation/

https://www.youtube.com/watch?v=nMI21gXjUEc

Prevara je bila potrjena: PCR ne zazna SARS-CoV-2, temveč endogena genska zaporedja

https://gustirnagusti.wordpress.com/2021/02/08/prevara-je-bila-potrjena-pcr-ne-zazna-sars-cov-2-temvec-endogena-genska-zaporedja/

Moja znanka dela na eni od psihiatričnih bolnic. So jo vprašali če se bo cepila. Če se bo cepila se ji 3 MESECE ne bo treba testirati, potem pa spet vsak teden. No, je rekla, da se potemtakem pa pač ne bo cepila, ker se nima smisla.

Vse je nateg, se vidi z aviona, vedno več ljudi to tudi čuti, ampak ni še prišlo do točke, ko bi jim počil film.

Slovenija je Balkan, ti si pa vladin pačenik, katerega bi z veseljem odstranil s tega planeta.


Prosim za odgovor: ali je samo v Sloveniji tako?
Lahko pa greste v Brazilijo.


Prosim za odgovor: ali je samo v Sloveniji tako?
Lahko pa greste v Brazilijo.
[/quote]

Ni vprašanje ali je samo v Sloveniji tako. Vprašanje se glasi: zakaj se cepiti, če se se je potrebno potem spet testirati in če cepljenje očitno ne preprečuje okužbe (če verjameš vanjo)?

Vsaka pandemija se konča, ko je zadosti prekuženih. Z lockdowni in maskami ne bo nikoli dovolj prekuženih. Ampak to je ravno namen te farse.


Prosim za odgovor: ali je samo v Sloveniji tako?
Lahko pa greste v Brazilijo.
[/quote]

Tudi 2. svetovna vojna se ni dogajala samo v Sloveniji.

Smotani ste, zavedeni, blesavi in na kur-ac mi greste…
Dokler ne nehate verjet MANIPULACIJAM mainstream medijev, kupljenim ZDRAVSTVOM, oz….rockefellerjevi ALEOPATSKI FARMACEUTSKI IGRI, Vladam ki so marionete, in seveda na koncu KONCEVVVVVV Fake Virusu oz Lažni teoriji o virusi ni vam pomoči..Tote Trolle plačenike na monu bi pa osebno z lastnimi rokami podavil z veseljem do SMRTI MAMICU VAM JE_BE; SVE VAŠE LJIGAVCI PRODANI MRŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ


Se strinjam z vsem. Skrbi me le, kje bomo mi dobilo denar, ki ga bomo nosili v trgovine po opisanem vzorcu? Ce bojkotiram siht, ki veli v skladu z ukrepi to in to, od kje mi bo sploh denar, da bom lahko prisostvoval pro zboru trg?
[/quote]
Bolje se upreti zdaj, kot se znajti v vojni.
Ker tega fašizma in korona nasilja ne bo zlepa konec.

Čudna so tudi dvojna merila. Kar velja v šoli za prepovedano, so pa izven šole dovoljeni plačljivi tečaji, pri katerih se združujejo dijaki iz različnih razredov in osebe iz različnih organizacij v (pre)majhnih učilnicah po več ur skupaj.


Bolje se upreti zdaj, kot se znajti v vojni.
Ker tega fašizma in korona nasilja ne bo zlepa konec.
[/quote]
Res je!!! Men se bo tk odpimpal enkrat pa bom sam neki v luft spusto. Prasice si akumulirajo gradove js bom pa crknu pa se kr me bodo luščli, banda mafijska !!!!


Bolje se upreti zdaj, kot se znajti v vojni.
Ker tega fašizma in korona nasilja ne bo zlepa konec.
[/quote]

Pa upri se že vendar enkrat, kdo ti brani, in nehaj blejat po forumih.
Največ poveš o sebi, ti sluzasti potuhnjeni brezhrbtenični paranoik.

Vsaka pandemija se konča, ko je zadosti prekuženih. Z lockdowni in maskami ne bo nikoli dovolj prekuženih. Ampak to je ravno namen te farse.
[/quote]
Glede ba stevilo okuzenih se mutacihe vrsijo prehitro in prevec, tako, da ti prekuzenost tezko pomaga.
Virus je povsod, ne samo pri nas. Nekatere bi bilo potrebno obsoditi za zlocin nad clivestvom, primer Brazilija, nekaterim odtegniti moznost zdravstvene oskrbe, priner Ludi, nekatere pa odstraniti iz politicnega sveta, primer JJ.


Res je!!! Men se bo tk odpimpal enkrat pa bom sam neki v luft spusto. Prasice si akumulirajo gradove js bom pa crknu pa se kr me bodo luščli, banda mafijska !!!!
[/quote]
Če se hočemo znebiti korona fašizma, se bo treba za to odločno boriti.
Tako, da se tisti, ki smo proti fašizmu podpiramo in si pomagamo.
To počnem že ves čas.
Hodim tja, kjer lahko grem grem normalno kot človek, ne kot ničvredna žival.
Ko sem pred zimo kupoval gume, sem vprašal, če lahko kupim gume brez maske in ker so napisali, da ni problem, sem šel tja normalno kot človek brez nagobčnika.
Tankam tam, kjer nihče ne teži za nagobčnik. Ko mi je pred meseci na eni bencinski težil za nagobčnik, sem povedal, da nikoli več tja ne stopim.
Potem se je nekaj opravičeval, da imajo pač takšna navodila, da morajo stranke opozarjati. Glej, meni je vseeno, ne grem tja, kjer se izvaja fašistični režim.
Isto je z lekarno. Sem rekel, da nimam maske in je farmacevt prišel do vrat in mi prinesel neko stvar.
Na šolo sem prav tako napisal, da se ne grem korona cirkusa in hočem normalne govorilne ure, ne pa nek zoom cirkus.
Odločitev in odgovornost je povsem na nas. Odločitev v kakšnem svetu bomo živeli in kakšno prihodnost ustvarili.

Pa upri se že vendar enkrat, kdo ti brani, in nehaj blejat po forumih.
Največ poveš o sebi, ti sluzasti potuhnjeni brezhrbtenični paranoik.
[/quote]

Mah Robi je tipičen nakladač in internetni zdrahar, tukaj bi on vse “krvice” pobil in eliminiral, in real life pa ni nič od njega 😀

Kdor poziva k uporu, naj gre sam v prve vrste. Najlažje je biti kabinetni revolucionar in prek interneta hujskat. Pojdi na teren in organiziraj akcijo.


Blesavo multinično prizadeto je spregledalo vse že organizirane akcije ?
Blesavo multinično prizadeto še ko serje nosi nagobčnik ali gre vsepovsod brez nagobčnika ?

New Report

Close