Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vara me

Vara me

Ne boste verjeli kaj sem naredila…

Fant je odšel pod tuš in jaz sem hitro sla na njegov fb pogledat s kero si dopisuje in glej ga zlomka.. Ene 3 leta nazaj je spoznal eno punco (na srečo se takrat se nisva poznala) in zdaj jo kontaktira sem ter tja, z njo se pogovarja v hrvaščini. Voščil ji je tudi za rojstni dan, ji je pisal lani, da ce bo letos tudi ona na morju tam kot bo njihova klapa, ker baje dela dobre tattoje itd. Kakor sem razbrala interesa z njene strani ni bilo, me pa moti, da jo kar naprej kontaktira sicer sta se pogovarjala o običajnih stvareh.

In zdaj sem jezna. Zakaj je z mano, ce se mu dopade druga.. Razmišljam, da prekinem to zvezo, ker kaj naj delam s takim, ce ima neke simpatije iz morja.

 

Kdor ne skace ni slovenc.

Jaz tudi še vedno imam stike z ljudmi, ki sem jih spoznala pred 25 leti, z možem sva skupaj dobrih 20 let.

Pa nikoli nisem varala, niti pomislila ne ob takih pogovorih ali stikih z dobrimi znanci.

OMG no. Frendico ima od prej in ti jezna, pa da te vara, pa da mu je všeč, pa zarad ene frendice bi kr prekinla vezo, ker se sm pa tja kdaj dopisuje z njo. Pa ti nis normalna, resno.

Ti matr, imam že skoz več frendov kot frendic, pa sm kljub vezi še zmer s tistimi, ki so mi res TOP, v kontaktu. Še na pijačko gremo skup. Pa NAJBOLJŠGA frenda imam, že od otroštva skup kot rit pa srajca, res, kot brat pa sestra sva si. Eni so dostkrat misll da sva celo par, ker sva bla skor po cele dneve skup 😉 še dandans, ko sva z mojim že 4 leta v vezi, se slišva in vidva skor vsak dan. Gre mim bloka, obvezno pride na obisk, če sm le doma. Enako jst k njemu. Pa je tud on že v dolgoletni vezi.

A zdej pa, ker sva oba v vezi, bi mogla pa najino dolgoletno  prijateljstvo pa kr prekint al kaj? Res komi čakam, da moj al njegova kaj tazga izustita, čeprav vem, da nobenmu od njiju kaj tazga nit na pamet ne pride.

 

V mr.Petu imajo krasne povodce! 😄

Ena južna , pa občasno se s temi prijatelji poseksaš….

 

Ena južna in potem se nasedeš na luleke svojih prijateljev,saj to nić takega in mora dragi razumeti. Pa še malo se zaližete.

Ena južna in potem se nasedeš na luleke svojih prijateljev,saj to nič takega in mora dragi razumeti. Pa še malo se zaližete.

Žalostinka , tvoj bi rad to HRVATICO,ALI KAJ JE, OBDELAL.

 

ne delaj prehitrih zaključkov. Povej mu odkrito kaj si videla in se pogovorita o tem.Če ti bo povedal in se ne bo razburjal glede videnega ok, drugače je slabo,sploh če se bo jezil da si mu gledala v telefon. Potem res nekaj skiva in laže.

Mislim da ni nič narobe če si partnerja zaupata tudi glede telefonov-brez skrivanja.

navečličan te je pravljičlarka

Odgovor na objavo uporabnika
Zalostinka, 18.05.2021 ob 09:08

Ne boste verjeli kaj sem naredila…

Fant je odšel pod tuš in jaz sem hitro sla na njegov fb pogledat s kero si dopisuje in glej ga zlomka.. Ene 3 leta nazaj je spoznal eno punco (na srečo se takrat se nisva poznala) in zdaj jo kontaktira sem ter tja, z njo se pogovarja v hrvaščini. Voščil ji je tudi za rojstni dan, ji je pisal lani, da ce bo letos tudi ona na morju tam kot bo njihova klapa, ker baje dela dobre tattoje itd. Kakor sem razbrala interesa z njene strani ni bilo, me pa moti, da jo kar naprej kontaktira sicer sta se pogovarjala o običajnih stvareh.

In zdaj sem jezna. Zakaj je z mano, ce se mu dopade druga.. Razmišljam, da prekinem to zvezo, ker kaj naj delam s takim, ce ima neke simpatije iz morja.

 

Hmmm, jaz bi bila previdna.. Ker vseeno si sla brez”dovolnjena” malo vohinit, kar ni lepo.. Ampak te ne obtozujem, ker jaz bi isto naredla, ce bi kaj posumila.

 

No mogoce gre res samo izkljucno za prijatelstvo.. Kaj pa vem, zmisli si neko zgodbico, kao da je kolegica rekla, da si njen fant dopisuje z eno punco na tak nacin, pa se tebi zdi to ful ” cudno” da ti nebi bilo okej to.. Pa bos vidla reakcijo 🙂

Nevem, zal tezko svetovat res.

Točno tako ,samo priznali pa ne bodo,da seksajo z najboljšimi prijatelji

Ja tebe ima ko nje ni ob njem Samo odločiti se morata katera je ljubica in katera partnerka.

New Report

Close