Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Varala me je s sodelavcem/’prijateljem’ – Kako reagirati?

Varala me je s sodelavcem/’prijateljem’ – Kako reagirati?

Vpraši se kaj ti bo taka babura? Se dobro da veš da te je varala. Lahko dobiš boljšo, sej nista siamska dvojčka.
Kaj si izgubil ko je šla? Nič ker nič ni bilo.
Kaj si pridobil? Ponovno izbiro tokrat izbiraj modrejše.

Kam je šla, tam naj ostane. Za varanje ni opravičila. Pika.
Prijateljica bi Rada ostala…?ja seveda! ker je morala iti, sedaj se pa vrti kot hrček, ker ne ve kakšni so vaši načrti… Vi.veste za krajo in kaj vem še kaj.
Sprašujem se, vedeli ste za krajo in vseeno ste tako prizadeti? kako lahko ljubite takšno žensko?
Kako ste lahko prizadeti zaradi takšne ženske? To me je zmotilo, veliko bolj, kot varanje.

Najboljše da stopiš do nadrejenega in mu na samem razložiš situacijo in da želiš delati na drugi smeni ali kako drugače, Tako je naredila moja sodelavka ko ji je prijateljica speljala moža.

… si dobre stvari skoraj vedno delijo.
V čem je torej problem? Sklepam, da v tem, da ti ta sodelavec ni res pravi prijatelj …
Se motim?

Podpis.
Vse življenje bi moral biti hvaležen temu sodelavcu, ker mu je pomagal spregledati – odpreti oči in tudi stestirati ženo.

Če ne bi bil ta sodelavec ‘na tapeti’, bi bil pa nekdo drug.
V kolikor avtor, bi tebe žena imela iskreno rada, jo nihče ne bi mogel prepričati, da razširi noge.

Rada bi, da ostaneva prijatelja neglede na vse. – Menite, da je to mogoce in dobro zame?
[/quote]

Tole s prijateljstvom….zakaj ne verjamem
prebranega?
Sklepam, da ima zgodba več plati, kot si jih
ti opisal.
Da nemara nisi ravno ti tisti, ki od nje
pričakuje prijateljstvo?
Se motim?

Avtor…

Nekaj je..

V vajinemu zakonu zagotovo ni bilo vse
v redu, da je sploh do tega prišlo.

To je bila že kdaj prej nezvesta? Da vprašam
malo drugače- si jo bil tudi ti kdaj nezvest?
Če je odgovor da…si pričakoval od nje
večno zvestobo in vdanost?

Ne poznam vajinemu zgodbe iz obeh strani.Lahko pa sklepam, da je bilo nekaj hudo hudo narobe.

Pa lep


Sprijazni se, da v njenih očeh ne boš nikoli takšem popoln moški kot tvoj sodelavec. A je on lepši, pametnejši ima tršega, je bolj simpatičen, nekaj od tega bo zagotovo. Skloni glavo in adijo.

Star pregovor pravi: državo varuj pred sovražniki, ženo pa pred prijatelji. Velja še danes in vedno bo.


če me pa tole ne spravi na obrate majkomilo taka izjava… ne za varanje je kriv samo tisti, ki se odloči da bo varal. četudi, gre v partnerstvu kaj narobe, s tem še nezadovoljni partner ni prisiljen v varanje avtomatsko… ampak ima kot odrasel jezik in odgovornost, da pove kaj ga moti in če stvari noče razreševati, ali pa se mu zdi nerešljiva pove da zaključuje odnos in potem lahko po mili volji se daje dol s komerkoli in tako torej NE VARA!
[/quote]

Sem enakega mišljenja in moj poklon!

Treba jo je prijvit ti pa bodi srečen da ti Bog pomagal da si se je lahko rešil, seveda če ne bi bil dober človek bi moral bit še naprej z njo. zato reči hvala ti Bog da si me odrešil

Jaz bi zamenjal službo in nikogar nebi želel več videti. Tako najhitreje pozabiš vse skupaj. Čas pa zbriše vse sledi.

odloči še al bos mala riba in te bodo jedli al boš velika riba in boš ti jebal drugim žene in hčerke!! tko je!!!! samo odloči se kaj bi rad. za drugo, moraš imet direktorsko pozicijo in veliko dnarja. če nimaš, se odseli in pobegni.

Bod srečen in še enkrat srečen da si opazil pravi čas. Tepst koga zarad tega je neumnost.
Živi naprej in uživaj življenje maščevanje pa prepusti karmi.

Sam sem dal bolj hard varjano čez in sem takšen bolj miren po naravi. Sem sam zaključil z njo in njenimi lažmi.

Naj ti bo šola za naprej.

1. namlat ga ko bika ko ti je babo po***u…. pol pa se njo zram ko mu je pi**o nastaula in je reseno pa se bos resu 2h bremen… si pa si sam kriu tej je ze nisi uredu zadovoljiu da se je sla popravljat k drugemu lp. in lep pozdrav

New Report

Close