Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Varala sem, ni mi žal

Varala sem, ni mi žal

Mesec dni nazaj sem bila na večdnevnem izobraževanju v tujini. Načeloma sem proti varanju, tokrat pa mi je padel v oči zelo simpatičen kolega in tudi jaz njemu. Vse te dni je bila med nama neverjetna kemija, komaj sem se zadrževala, da ga nisem že prej…Zadnji dan pa se je zgodilo neizogibno, na skrivaj sva se dobila in pošteno dala dol. Vseskozi me je poljubljal, 2x polizal tamalo in nategnil z res lepim velikim orodjem. Ob tem govoril, da sem neverjetna in seksi, globoko grlo ga je čisto navdušilo, ker žena mu tega nikoli ne počne. Poslovila sva se v dobrem duhu. Namignila sem mu, da sem zainteresirana, da se še kdaj dobiva, ampak da izključno za seks. Naslednji dan pa čisti ignor z njegove strani. Grem mimo, se nasmehnem in pozdravim, on sicer živčno odzdravi in praktično pobegne stran. Mu napišem dirty seksi sporočilo med predavanjem, pa nič. Ostali del dneva se ukvarjam z ostalo družbo, se smejim in z ničemer ne pokažem, da me to gane. On vsake toliko časa zajadra mimo in se nas izogne.Nevem, no, a je res tako težko dobiti nekega pametnega jebacha, da  se lahko tu in tam pošteno kresneš? Oba sva zasedena, on ima družino. Jaz sem preponosna, da bi mu še kdaj pisala, plenty fish in the sea.

Kaj bi vi naredili v mojem primeru?

Odgovor na objavo uporabnika
Lostintranslation, 17.05.2022 ob 19:58

Mesec dni nazaj sem bila na večdnevnem izobraževanju v tujini. Načeloma sem proti varanju, tokrat pa mi je padel v oči zelo simpatičen kolega in tudi jaz njemu. Vse te dni je bila med nama neverjetna kemija, komaj sem se zadrževala, da ga nisem že prej…Zadnji dan pa se je zgodilo neizogibno, na skrivaj sva se dobila in pošteno dala dol. Vseskozi me je poljubljal, 2x polizal tamalo in nategnil z res lepim velikim orodjem. Ob tem govoril, da sem neverjetna in seksi, globoko grlo ga je čisto navdušilo, ker žena mu tega nikoli ne počne. Poslovila sva se v dobrem duhu. Namignila sem mu, da sem zainteresirana, da se še kdaj dobiva, ampak da izključno za seks. Naslednji dan pa čisti ignor z njegove strani. Grem mimo, se nasmehnem in pozdravim, on sicer živčno odzdravi in praktično pobegne stran. Mu napišem dirty seksi sporočilo med predavanjem, pa nič. Ostali del dneva se ukvarjam z ostalo družbo, se smejim in z ničemer ne pokažem, da me to gane. On vsake toliko časa zajadra mimo in se nas izogne.Nevem, no, a je res tako težko dobiti nekega pametnega jebacha, da  se lahko tu in tam pošteno kresneš? Oba sva zasedena, on ima družino. Jaz sem preponosna, da bi mu še kdaj pisala, plenty fish in the sea.

Kaj bi vi naredili v mojem primeru?

tale tvoja pravljica ima več lukenj. najbrž spet moderatorko meče pa kvasa budalaščine. najbolj bedna in nedomišljena je finta, da si na seminarju uvidela enga frišnega deca, pol pa pišeš, da gre vsak dan mimo tebe. kaj si šla zdej v njegovo službo al kaj. malo manj prozorne spise delaj.

 

piši mi na mail [email protected]

tip katerega opisuješ pa je en nedonošen usrane. izkoristil pofukal te je, zdej je kar je.

 

nova
Uredništvo priporoča

Ni izmišljeno, je povsem resnična zgodba. Kolega je mišljeno v stanovskem smislu.

To je bilo naslednji dan po seksu (dan odhoda), ko smo imeli še zadnje obveznosti in potem zaključek…Po tistem se nisva več slišala.

 

Odgovor na objavo uporabnika
tkole ti rečem, 17.05.2022 ob 20:53

piši mi na mail [email protected]

tip katerega opisuješ pa je en nedonošen usrane. izkoristil pofukal te je, zdej je kar je.

 

Saj mi je jasno, ampak bilo je obojestransko, sem ga tudi jaz izkoristila za lasten užitek, nič bat.

Ne razumem pa tega, da ti privlačna ženska predlaga neobvezujoč in zabaven občasen seks, tip je pa taka mevža, da glava boli, prej pa ves samozavesten.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Lostintranslation, 17.05.2022 ob 21:56

Saj mi je jasno, ampak bilo je obojestransko, sem ga tudi jaz izkoristila za lasten užitek, nič bat.

Ne razumem pa tega, da ti privlačna ženska predlaga neobvezujoč in zabaven občasen seks, tip je pa taka mevža, da glava boli, prej pa ves samozavesten.

 

saj zato pa sem ti dal mail, če bi rada občasen kvaliteten seks, kaj misliš, da je ta tip edini, ki ti zna in hoče večkrat polizati češpljo. tukaj ti vseh zadev pred očmi javnosti ne bom pisal. stane te nič ne, če se kaj pogovoriva. vsekakor pa ne spadam med usranete in mečkače pa tudi orodje imam konkretno, nč bat. pa tud normalen sem in povem direkt kar mislim. tvojih let.

A si ga enostavno vprašala kaj je z njim? Zakaj tako dela?

Če sta oba odrasla in zrela, s enostavnim pogovorom se utegne daleč pridet…

(Za druge stvari [email protected])

Odgovor na objavo uporabnika
Mlad25, 18.05.2022 ob 12:06

A si ga enostavno vprašala kaj je z njim? Zakaj tako dela?

Če sta oba odrasla in zrela, s enostavnim pogovorom se utegne daleč pridet…

(Za druge stvari [email protected])

daj ti revšče kaj se spet oglašaš. tukaj se delaš nekega jebača pa kak si mlad pa lep, na to finto sem tudi sama padla. po srečanju s tabo me je vse minilo. pošteno povej, da si vizualno nesprejemljiv in tukaj fehtariš za seks, ker te nobena ne mara. mi je škoda časa in bencina, ki sem ga reskirala za srečanje s tabo.

 

kaj ste pa vi naivni, ne delajte sramoto nam moškim. avtorica, tudi če ni izmišljena, je ena navadna usranetka, ki si samo domišlja, da je imela afero. gre za neko nedonošenko, samsko, ki si jo doma meče na roke in niti približno nima nobenega poguma, da bi vam, ki ste dali maile , pisala. ona je skrita za svojimi stenami, v domišljiji in potrebi pa piše bedarije na spletu. to ženšče se v reali ne upa prikazat ven, kaj šele, da bi imela s katerim decom kaj.to kar pisari je njena psihotična domišljija, reala je pa strah, zaprtost introvertiranost, nakjbrž je pa še debela pa grda. še pes jo ne bi povohal , če ji ne bi kos mesa za nogo prvezal

Hahahahajaja

Odgovor na objavo uporabnika
deci zmešani, 18.05.2022 ob 13:48

kaj ste pa vi naivni, ne delajte sramoto nam moškim. avtorica, tudi če ni izmišljena, je ena navadna usranetka, ki si samo domišlja, da je imela afero. gre za neko nedonošenko, samsko, ki si jo doma meče na roke in niti približno nima nobenega poguma, da bi vam, ki ste dali maile , pisala. ona je skrita za svojimi stenami, v domišljiji in potrebi pa piše bedarije na spletu. to ženšče se v reali ne upa prikazat ven, kaj šele, da bi imela s katerim decom kaj.to kar pisari je njena psihotična domišljija, reala je pa strah, zaprtost introvertiranost, nakjbrž je pa še debela pa grda. še pes jo ne bi povohal , če ji ne bi kos mesa za nogo prvezal

na tole sem se nasmejal…

Odgovor na objavo uporabnika
spet bi težil, 18.05.2022 ob 12:14

daj ti revšče kaj se spet oglašaš. tukaj se delaš nekega jebača pa kak si mlad pa lep, na to finto sem tudi sama padla. po srečanju s tabo me je vse minilo. pošteno povej, da si vizualno nesprejemljiv in tukaj fehtariš za seks, ker te nobena ne mara. mi je škoda časa in bencina, ki sem ga reskirala za srečanje s tabo.

 

Tole je pa še boljše👌😉💪

Počakal bi naslednji kunilingus 😉

Tudi jaz iščem žensko, s katero bi se dobival za sex, seveda diskretno. Če te to zanima, bi se lahko kaj zmenila 🙂

sicer priznam, da sem prava tipična slovenceljska c..pa, ampak jaz sem “ponosna” na to.

No, če zgodba ni izmišljena…ti svetujem, da ga pozabiš, en jebach gor ali dol…

Kot si sama napisala, še ogromno izbire je… boš pač imela eno izkušnjo več…

Srečno

 

Odgovor na objavo uporabnika
Lostintranslationnn, 21.05.2022 ob 20:10

sicer priznam, da sem prava tipična slovenceljska c..pa, ampak jaz sem “ponosna” na to.

Lahko mi pišeš na mail

[email protected]

Jas  sem bil enkrat   v toplicah   in v bazenu   z mojo prijateljico plavala kar na enkrat me je prjela   za roko ter me vprašala če bi sel z njo   seksat  .

Sicer naslednji dan  ko smo bili zoped v bazenu sem videl kako se dva zaljubljenca poljubljata nato sem kolegico vprašal če se bi tudi ona hotela z menoj poljubljati  kakor  zaljubljenca   .

Enkrat kurba potem si za vekomaj kurba. Vsaj svojemu povej kaj si, ne delaj norca iz sebe in njega.

Bla bla bla bla… Kje jih pobirate take scene 🤣

Jaz mojega že nekaj let varam z mojim maserjem in mi ni žal.Mož je odgovren,vse urejeno,ampak sex ni to.Zato sem si našla maserja ki me zadovolji.

New Report

Close