Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Varanje z bivšo

Varanje z bivšo

Pravis, da te vec ne privlaci ampak je ne bi rad zapustil, se pravi ima verjetno kaksne druge kvalitete zaradi katerih se splaca vztrajati v vezi. (Morda je dobra gospodinja, ima dober smisel za humor, je pametna in razgledana).

Ni vse v seksu, ce pa brez tega ne mores predlagam, da še naprej igras igro med dvema ognjema, samo paziti moras, da se ne opeces.

Ce bi te pri tem prevec grizla vest je pa bolje, da se teh igric vec ne gres in si cim prej poisces zamenjavo dokler si jo se lahko, (dokler nimas redkih las in obrvi).

Pri tridesetih ima lupus, revmo, kronicne bolecine, redke lase in obrvi? A si prepričan, da je res stara zgolj trideset let, ali gre le za provokacijo?

Jaz varam moza ze skoraj deset let, cela soseska ve za to, najbrz ve tudi on, a ne rece nic. Najbrz zato, ker tudi on skace cez plot. Sicer imava skladen odnos brez prepiranja, dvomim, da bi bi enako, ce bi bila drug drugemu zvesta.
V clovekovi naravi je, da se navelicamo enolicnosti. Tudi jedi je treba zaciniti, da so okusnejse, zakaj si ne bi se zivljenja?

Predlagam, da ji priznas, da te vec ne privlaci zaradi zgoraj navedenega. Tako ji bos dal priloznost, ki si jo glede na trajanje vajine veze vsekakor zasluzi, da svoje pomanjkljivosti spremeni ali vsaj nekoliko izboljsa in ponovno osvoji tvoje srce.

Bivse se do takrat izogibaj, ce pa bos pri punci naletel na gluha usesa pa se od nje poslovi in nato nadaljuj z “bluzenjem” z bivso ali s katero drugo. Predlagam, da izberes taksno, ki ni v vezi saj varanje nikoli ni resitev.

Pri tridesetih ima lupus, revmo, kronicne bolecine, redke lase in obrvi? A si prepričan, da je res stara zgolj trideset let, ali gre le za provokacijo?
[/quote]

Upam, da ves, da vse to, kar si nastel ni pogojeno s starostjo. Zgodi se lahko komerkoli, iz tega se res ne gre norcevati.

Jaz varam moza ze skoraj deset let, cela soseska ve za to, najbrz ve tudi on, a ne rece nic. Najbrz zato, ker tudi on skace cez plot. Sicer imava skladen odnos brez prepiranja, dvomim, da bi bi enako, ce bi bila drug drugemu zvesta.
V clovekovi naravi je, da se navelicamo enolicnosti. Tudi jedi je treba zaciniti, da so okusnejse, zakaj si ne bi se zivljenja?
[/quote]

Sram naj vas bo!! Se res ne zavedate svojega egoizma ali pa vam je res cisto vseeno za to? Kako lahko zivite sami s seboj?

Pričakuješ, da boš s pisanjem po forumu kaj rešil? Punca se ti ne bo nič manj gabila in bivša te ne bo nič manj privlačila, vest pa te bo še naprej pekla.

Edini način, da to rešiš je, da punci priznaš, da te več ne privlači in si jo zato varal sedaj pa ti je žal.

Če je slučajno dovolj nora in če te ima resnično tako rada, da ti kljub vsemu ponudi še eno šanso, se spravi k sebi in se trudi do konca življenja, da ji ne bo žal za to odločitev.

Če prav razumem si z varanjem rešil finančne težave? Kako pa? Si morda nategnil bančno uslužbenko? Ali pa so z varanjem finančne težave čudežno izginile? Jih morda imaš še vedno le, da se ti za njih gladko j*be, ker te ljubica tako izmozga, da nimaš energije in časa razmišljati o tem?

Če ni provokacija tole heh 😂
Enim so vam ženske dobre sam dokler so mlade al za pogledat-al oboje skup (ne beri lepe, ampak lutkice umetne) in tip top videt, potem iščete mlajše sam za sex. Tkole se grete dvojne igre, dvojni lajf. Zdaj ko ima polno težav niti tolk nisi da bi ji stal ob strani, eni majo pač prej zdr. težave, teb se pa melje po glavi SEX SEX SEX kua da fak si ti za en!? Fuj od fuj ste res. Dobre so vam sam da mate družino, pol na živite po starem avanturistično vas nese zdaj sem, zdaj tja in vsako odvržete potem ko smet. Sram vas naj bo take!
[/quote]

Jaz ne vem zakaj se eni tak zgrazate nad tem ko, da je to ne vem kaj takega. Moja zena se je v 10letih veze tak spremenila, da to ni vec ista oseba kero sem porocil. Ce bi bla taka na zacetku veze je ne bi ozenil nikoli. Jaz se lahko pocutim prevaranega ne ona.

Npr. Zredila se je za 45kil, lase ma skozi mastne umiva pa si jih 1x tedensko pa se to jo morem jaz priganjat. Cela smrdi po cikih in svicu, zadnic me je silila v sex pa je bla tak nemarna, da si je prej niti splahnila ni, ko se je slekla sm skoro kozlal kr je cela soba zasmrdela po ribah iz kanalizacije, da ne govorim o njenih kosmatih nogah in pazduhah. Cele dneve samo lezi in smrdi, otroke porine babici, moji mami kera nam kuha kosilo se sreca pa zivimo blizu, ko pridem iz sluzbe zmantran morem samo jaz pospravljat svinjarijo za njo, ker pac ne morem v taki gnojsnici zivet.

In pol se naj kdo cudi in me napada, da grem 1x mesecno zadovoljit svoje osnovne zivljenske potrebe k prodajalki ljubezni. Tud jaz sm samo clovek. Locit pa se ne morem zarad kredita in otrok, ce ga ne bi tu pa tam drugje namočo bi se tak se sam9 obeso lahko. Tak da ne samo napadat tistih ko varamo, za varanje so dosti tud zene krive.

Kaj predlagamo? Jaz ti od srca predlagam, da nehas objavljat fake zgodbe.

Nabavi punci lasuljo in gel za sklepe pa bo((:
[/quote]

Pa obrvi ji nariši

Jaz ne vem zakaj se eni tak zgrazate nad tem ko, da je to ne vem kaj takega. Moja zena se je v 10letih veze tak spremenila, da to ni vec ista oseba kero sem porocil. Ce bi bla taka na zacetku veze je ne bi ozenil nikoli. Jaz se lahko pocutim prevaranega ne ona.

Npr. Zredila se je za 45kil, lase ma skozi mastne umiva pa si jih 1x tedensko pa se to jo morem jaz priganjat. Cela smrdi po cikih in svicu, zadnic me je silila v sex pa je bla tak nemarna, da si je prej niti splahnila ni, ko se je slekla sm skoro kozlal kr je cela soba zasmrdela po ribah iz kanalizacije, da ne govorim o njenih kosmatih nogah in pazduhah. Cele dneve samo lezi in smrdi, otroke porine babici, moji mami kera nam kuha kosilo se sreca pa zivimo blizu, ko pridem iz sluzbe zmantran morem samo jaz pospravljat svinjarijo za njo, ker pac ne morem v taki gnojsnici zivet.

In pol se naj kdo cudi in me napada, da grem 1x mesecno zadovoljit svoje osnovne zivljenske potrebe k prodajalki ljubezni. Tud jaz sm samo clovek. Locit pa se ne morem zarad kredita in otrok, ce ga ne bi tu pa tam drugje namočo bi se tak se sam9 obeso lahko. Tak da ne samo napadat tistih ko varamo, za varanje so dosti tud zene krive.
[/quote]

Jaz imam podoben primer samo, da gre za partnerja. Odkar je zaradi korone ostal brez sluzbe cele dneve samo lezi, nehal se je umivati, otroka sta prepuscena samemu sebi dokler se jaz ne vrnem iz sluzbe, potem me caka se kuhanje, pospravljanje in ukvarjanje z domacimi nalogami.

On pa cele dneve igra igrice, iskanje nove sluzbe ga sploh vec ne zanima. Navadil se je, da lezi doma v brezdelju jaz pa ga financno prezivljam.

O tem sem se ze nestetokrat zelela pogovoriti z njim, povedala sem mu, da me skrbi zanj, ker gre morda za depresijo, ponudila sem mu pomoc, katero pa vztrajno zavraca.

Vsakic, ko se zelim pogovoriti z njim se zaklene v sobo in iz nje v prico otrok krici, da sem vlacuga in, da sem zagotovo zato toliko zdoma, jaz pa delam nadure, da lahko prezivljam 4 clansko druzino z eno placo.

Zadnje case me vedno bolj mika, da bi svoje frustracije sprostila s skokom cez plot. Lociti pa se ne zelim zaradi otrok, vsaj ne se zdaj dokler so soloobvezni. Vcasih sem strogo obsojala vsakrsno obliko varanja sedaj, ko pa sem se sama znasla v taksni situaciji pa vedno bolj razumem ljudi, ki varajo.

Jaz imam podoben primer samo, da gre za partnerja. Odkar je zaradi korone ostal brez sluzbe cele dneve samo lezi, nehal se je umivati, otroka sta prepuscena samemu sebi dokler se jaz ne vrnem iz sluzbe, potem me caka se kuhanje, pospravljanje in ukvarjanje z domacimi nalogami.

On pa cele dneve igra igrice, iskanje nove sluzbe ga sploh vec ne zanima. Navadil se je, da lezi doma v brezdelju jaz pa ga financno prezivljam.

O tem sem se ze nestetokrat zelela pogovoriti z njim, povedala sem mu, da me skrbi zanj, ker gre morda za depresijo, ponudila sem mu pomoc, katero pa vztrajno zavraca.

Vsakic, ko se zelim pogovoriti z njim se zaklene v sobo in iz nje v prico otrok krici, da sem vlacuga in, da sem zagotovo zato toliko zdoma, jaz pa delam nadure, da lahko prezivljam 4 clansko druzino z eno placo.

Zadnje case me vedno bolj mika, da bi svoje frustracije sprostila s skokom cez plot. Lociti pa se ne zelim zaradi otrok, vsaj ne se zdaj dokler so soloobvezni. Vcasih sem strogo obsojala vsakrsno obliko varanja sedaj, ko pa sem se sama znasla v taksni situaciji pa vedno bolj razumem ljudi, ki varajo.
[/quote]

Jaz se ti ponudim za gratis sproščanje v dvoje v primeru, da si čista in negovana.

Predlagam, da jo pelješ k dr. House-u. Dokler čakaš, da jo doktor poservisira pa veselo hoblaj dalje bivšo.

Vrži jo v koprive ali pa jo z njimi vsaj malček našeškaj heh((;

Svetujem akcijo v doggy style pozi s klobučkom na njeni glavi, da ti ne bo treba gledati njenih redkih obrvi in las.

Glede njenih konstantnih bolečin priporočam, da jo polepiš s protibolečinskimi obliži, če bo kljub temu še naprej jamrala ji usta zapolni s temi par cm poscanega mesa ( in ji pokazi s cim razpolagas).

Glede manjka privlačnosti svetujem, da si medtem, ko po pasje nažigaš svojo sedanjo, v mislih predstavljaš svojo bivšo, da bo lažje šlo.

Stara je 30 let in skupaj sta cca.9let, se pravi sta zacela vezo v ranih dvajsetih letih svoje mladosti (predvidevam, da si ti podobne starosti?) Ni cudno, da te ne mika vec, dvajseta leta so namenjena zabavi in raziskovanju, da se lahko potem v 30ih ustalis s tisto ta pravo, pred tem se seveda mores dodobra znoreti in po domace povedano skur*ati, da ai lahko kasneje pomirjen in zvest.

Ti si ocitno zagrabil prvo,ki ti je padla pod roke in sedaj ti je zal. Ni se prepozno, da se je resis in si poisces eno, ki te bo vsaj malo privlacila. Dlje kot odlasas s prekinitvijo tega nesrecnega razmerja, manj moznosti imas, da bos sploh kdaj zadovoljen in potesen v razmerju.

Zakaj je bedak, koga pa privlači oseba, ki nenehno toži o bolečinah in to že sedaj pri tridesetih? Ženske ste si velikokrat same krive za varanje, ker se zanemarite in pri tem mislite, da nas bo še naprej vzburjala vaša podoba. Moški smo pač vizualna bitja..

Posle J…… nema kajanja.

Predlagam, da se je po hitrem postopku resis se predno zacne zgubljat zobe in ji bos moral financirati umetni gepis.

Priznaj ji, ce te ljubi ti bo oprostila.

Predlagam, da ji predstaviš čare swinganja tako boš lahko ti v pričo nje užival z eno bolj užitno, z njeno plešo pa se bo ukvarjal nekdo, ki ga morda prav to vzburja. Win win situacija

Jaz bi bil zadovoljen, ce bi mel vsaj eno. Eni pa z dvema niste zadovoljni.

Jaz bi tudi, ce bi bila katera za, po dolgih letih veze se clovek pac navelica skoz iste…


Oproščanje nima veze z ljubeznijo do drugega ampak do sebe. In to ne pomeni da bo z varalico oseba ostala, saj varanje vključuje ne le fizično ampak predvem čustveno varanje. Ostanejo take ki be upajo ali nocejo izgubiti ugodja financ.
Medtem ko dejanje- varanje- kaže le to, da ta ki to počne niti nima rad, kaj šele da ljubi osebo, ki jo vara.

New Report

Close