Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek varčevanje za potovanje

varčevanje za potovanje

vsaka destinacija je lahko le vikend destinacija, ampak od tega nimaš ravno veliko.
ko nekam greš, je treba uživat, sploh če greš z možem, po dolgih letih nekam sam.

nama so tudi rekli da v bankoku nimaš kaj počet, sva bila 14 dni samo v tem mestu in še je zmanjkalo časa, enako lahko rečem še za marsikatero destinacijo.

zame ni bistvo potovanja to, da rečem da sem nekje bila, ampak da prostor kjer sem resnično doživim in občutim.[/quote]

V glavnem se strinjam s tabo. Sama marsikatera mesta in kraje, ki so mi ljubi in zanimivi (Dunaj, London, Pariz, Barcelona, Toskana) obiskujem večkrat, saj zmeraj odkrivam nove in nove stvari. Bi tudi kdo rekel, da Dunaj “obdelaš” v treh dneh, sama sem bila tam že enih desetkrat. Ampak Cinque Terre za en teden pa ne bi. Tako kot se mi nikjer na morju ne leži en teden na plaži.[/quote]

vsak po svoje ane.

ženska tukaj sprašuje za potovanje z možem solo po dolgih letih. to si jaz bolj predstavljam da rabita nekaj zase, za dušo, za sprostit in predvsem uživat … lepi razgledi in pogledi, dobra hrana in pijača … uživanje pač 🙂 in majhne obmorske vasice so za moje pojme idealne destinacije za to.

mi smo bili v 5terre 3 tedne in brez težav bi lahko podaljšali še za 3 🙂 vsi tisti skriti kotički, kamor množice turistov nikoli ne zaidejo … neprecenljivo.

drugače smo Italijo z otoki prevozili po dolgem in počez v zadnjih desetih letih, tko da če avtorica rabi kakšno info, ni problema.

V glavnem se strinjam s tabo. Sama marsikatera mesta in kraje, ki so mi ljubi in zanimivi (Dunaj, London, Pariz, Barcelona, Toskana) obiskujem večkrat, saj zmeraj odkrivam nove in nove stvari. Bi tudi kdo rekel, da Dunaj “obdelaš” v treh dneh, sama sem bila tam že enih desetkrat. Ampak Cinque Terre za en teden pa ne bi. Tako kot se mi nikjer na morju ne leži en teden na plaži.[/quote]

vsak po svoje ane.

ženska tukaj sprašuje za potovanje z možem solo po dolgih letih. to si jaz bolj predstavljam da rabita nekaj zase, za dušo, za sprostit in predvsem uživat … lepi razgledi in pogledi, dobra hrana in pijača … uživanje pač 🙂 in majhne obmorske vasice so za moje pojme idealne destinacije za to.

mi smo bili v 5terre 3 tedne in brez težav bi lahko podaljšali še za 3 🙂 vsi tisti skriti kotički, kamor množice turistov nikoli ne zaidejo … neprecenljivo.

drugače smo Italijo z otoki prevozili po dolgem in počez v zadnjih desetih letih, tko da če avtorica rabi kakšno info, ni problema.[/quote]

Ja, kot praviš, vsak po svoje. Midva sva pač bolj aktivna in redko zdrživa 1 teden na istem mestu. 3 tedne bi pa lahko bila kvečjemu v kakem velemestu, kjer je veliko dogajanja.
Po Italiji se pa potepava že kakih 20 let, vključno s Sicilijo, Sardinijo, Elbo, Caprijem in Ischio, pa vse od Kalabrije do jezer Garda, Maggiore, Como … Pa se še kar vračava.

New Report

Close