Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek varovanje pravic

varovanje pravic

Ali forum: pomoc in sociala-varovanje pravic ne dela?

Forum dela, samo odgovori ne 🙂

Bom malo pobezal.

Primož

Hvala in lep dan………

Ko prebiram vaše vrstice probleme in težave, opažam, da niste pripravljene nič narediti, da bi vam bilo bolje.Sem že starejša od vas in mi je uspelo, da sem rodila hčerko. V naših časih smo imele še večje probleme, kot jih imate sedaj, zato smo se združile v društvu FIVET v Mariboru leta 1991. Same smo zbrale denar za nakup laboratorijske opreme, za čakalnico in sobo po postopku. K sodelovanju smo pritegnile razne sponzorje in donatorje, vse smo storile same. Kaj pa ste pripravljene storiti ve, bojite se podpisat izjavo, bojite se pristopit društvu, bojite se plačat članarino, res ste ” Boge reve “, ki samo čakate, kaj bodo drugi storili za vas. Če bi me čakale, jaz danes verjetno ne bi imela svoje hčerkice, ker bi bilo prepozno, tako pa jo imam in še danes sem prepričana, da se splača in da se zadeve dajo spremeniti, samo volja je potrebna. Morale smo odpret nešteto vrat, da smo prišle do cilja, me nismo odpirale okenčka na račulnalniku in čakale, da se bo zgodil čudež. Danes iz cele Slovenije hodite v Maribor, moj občutek je dober, da smo z to akcijo pomagale tudi drugim. Imate vse možnosti, krasne ljudi v društvu, kaj pa si v resnici želite pa se morate prepričati same.

New Report

Close