Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Varstvo okolja ….

Varstvo okolja ….

Dobro jutro, prijatelji.
Še en petek je tukaj, še en teden je za nami,
in le z grozo lahko ugotavljamo, kako hitro,
prehitro beži čas. Sicer se res približuje tisti
letni čas, ki je meni najbolj všeč, a kljub vsemu
imam velikokrat občutek, da v primerjavi s hitrostjo časa, ki tako hitro stopa mimo mene, ne živim dovolj aktivno, dovolj hitro, dovolj polno, da mi stvari uhajajo…. in te misli me je strah. Zato o tem, na današnji petek, ne bom več razmišljala ……. kajti:

Cas ni zanesljiv zaveznik; nikdar ni mogoce vedeti, za koga dejansko dela.
Alberto MORAVIA

Zato raje ena šala za petkovo dobro jutro.
Oče in sin se sprehajata po mestu, ko sin nenadoma pozdravi nenznanca, oče pa ga vpraša:
Kdo pa je to?”
“Nekdo iz društva za varstvo okolja.”
“Kako pa to veš?”
“Vedno, kadar pride k nam, vpraša mamo, če je zrak čist.”

Lep dan vam želim, vsem!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jutro Marija…

Prav podobne pomisleke,mišlenja dobivam tudi jaz….Velikokrat se sprašujem kaj bo kaj bo iz tega……

lep zadnji delovni dan vsem skupaj….izkoriščam priliko in sporočam tukaj javno…Da nekoga še prav fejst pogrešam…..:)))))***** lupčke za vse….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

jutro !

čas res ni vedno naš zaveznik. Potiho in neslišno se plazi z nami vštric , in kar naenkrat nam nekaj prinese. Počasi , sčasoma , pa vendarle..plus ali minus..odvisno !

Kaj potem če je plus..pa kaj če je minus..važno da se privlačita..heheheheh

Minus i plus…ko Amer i Rus…heheheheheh jupie

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ali oboje

Jep mora da se kreše…..to je kot malo bibera i malo soli….a bistvo je da nič ne boli….:)))))

men je neki začel sekat..na sam petkov dan..uhhh:))) in to pred službo uhhh…kaj čm narest??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čau Seba :)))))
yap , lahko je tudi tako , a ?

Na pa ste vsi nekam sviznili…ura bije kladvo bije..treba bo na delo….Pap še enkrat Mejte se radi! Ljubite SE!! Pa uživajte v vsakem trenutku posebej……

Dobro jutranjo kavico vam želim…..

Haj ho haj ho..na delo zdej gremo…..:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

dobro jutro Marija… z željo, da bi se nam vsem skupaj tale čas.. malo zabremzal :)))

He, he, kavico :)))))))
oh, muca…
lepo si napisala , vse !

Res je!!!

Lahko pa tudi:

Malo ulja da ne žulja, malo čebe da ne grebe, pa da vidiš kak se j…
Ne bom svinjal, ne!!!

he, he, a smo pri štromu ?
plus
minus

si že zasvinjal :)) pomotoma anede ?

Dobro jutro zlati moji….voščim vsem skupaj čim manj dela…

Ne ne , nisem. sej nisem do konca povedal

Ne Jani bog ne daj. Je petek danes. Si zamisliš da bi tale petek trajal cel teden

Oproščeno !
Seveda nisi, hehe…samo jaz narobe berem ej, ej…..:))))))))))))))))))))

Si zmatrana ali kaj? He he he

Saj nisem Črnogorec, mejdun he he he

;))))))))))))))))))))
cepo!

kako lep pozdravček , zvezdica !
Vse lepo nazaj k tebi..

hmmmmmmmmm…. no ja.. zakaj pa ne :)))))))))))) petek cel teden… šiht pa samo 8 ur hehehehehehe

;o)))))))
Cepica he he he

:))))))))))
in odgovor moj:
Ne, nisem zmatrana, sem že bolje.

New Report

Close