Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Varstvo otrok v naselju – dovoljenje sosedov?

Varstvo otrok v naselju – dovoljenje sosedov?

Še dobr da za protiutež podivjanim frocom , obstajajo tudi taki primeri hhhhhh….

Pri nas smo bili tudi glasni, ko so bili otroci majhni. Ufff, pa kako! Sem včasih vprašala sosedo, če ji gremo kaj na živce, pa je rekla, zakaj le, saj, ko so bili moji majhni (takrat mene še ni bilo v tem kraju), so bili pa moji glasni. In sem ji bila hvaležna za tak odgovor. No, zdaj so naši otroci zrasli, pri sosedu imajo pa živahne vnuke in ne rečem, da me čisto nikoli ne motijo… Jih pa čisto razumem in se prav ob njihovem vpitju in vreščanju velikokrat spomnim na razne dogodivščine iz tistih dni, ko se je pri nas vreščalo. Tako gre življenje naprej…

Ti povem, da ti ni povedala po tako pravici, ampak iz vljudnosti.
Iz več strani slišim, da sosedje take brezobrazneže stare in mlade naskrivaj ne marajo sploh in jih za hrbtom opravljajo češ- glej že spet se derejo kot drhal…. , zavijajo z očmi , si prikimavajo z glavami češ posluš to ..in si mislijo…divjaki zares.. .. Ne vem če je to podlaga za lepe in briljantne medsosedske odnose.
Zato je treba biti obziren, pa je za vse v redu.

Eno je igranje drugo pa živalsko tuljenje in včasih tudi kreganje, zgleda pa nekako tako:
link
link
Mi imamo take sosede in to poslušat vsega skp 6 ur? Zmeša se ti :/

Uf, avtorica te teme “Zia mia” bo ob tehle objavah gotovo navdušena. Končno se razprava razvija v smeri, ki si je je želela! Zdaj boste skupaj okrcali svoje sosede, se obrnili na nevzgojeno mularijo nasplošno in naposled obdelali še njihove starše. Popoln popoldan![/quote]

Stara, get a life, resno.

Stara, get a life, resno.[/quote]

Ali nisi ravno ti tista, ki se cele dneve ukvarja s sosedi, namesto da bi se posvetila lastnemu življenju?

Prav bi bilo, da se pridobi soglasje za tako dejavnost, kot je varstvo otrok, sploh če se opravlja nekomu pod oknom. Ampak izgleda, da ni treba, če imaš sp in je namembnost prostora v redu. Kaj več se pa na občini izve. Navsezadnje ni to trgovina ampak malo manj mirna dejavnost. Dretje in jok cel dan. Zato pa so za vrtce tako strogi predpisi in ponavadi niso locirani v stanovanjski hiši ampak so samostojni objekti. Pri varstvu so pa ta pravila dosti bolj ohlapna, kot da gre za nekaj popolnoma drugega.

Meni se ne zdi čisto nič čudnega, če ženska sprašuje okoli tega. Ostali pa pametujejo nekaj o nagajanju. Dokler ni pod njihovim oknom, je vse v redu in so vsi super strpni, ko bo pa njih nekaj žulilo, bo pa pobuda za referendum. Kot da bi temu folku pasalo, da ma nekdo v njihovi hiši npr. mizarsko delavnico in bo cel dan hrup. Saj je res smešno, da je treba za vsako neumnost pridobivat soglasja, za kaj takega pa ne. Očitno lažje odpreš varstvo kot zastekliš balkon.

New Report

Close