Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vas je sram, če je vaša hči 40letna večno samska?

Vas je sram, če je vaša hči 40letna večno samska?

Seveda je važno, na suhih vejah ni ciklusa neke družbe, suha veja je le družbeno breme in rak rana. Viharc ima pa lepo vugojene otroke, zaenkrat uspešne in nič ne kaže, da bi šli v smeri deviacij in suhih vej.
[/quote]

Viharc k sreči nima svojih frocev, ker bi bila čista katastrofa, če bi šli njegovi geni naprej. Še dobro, da je njegovo bivšo obdeloval drug moški.
Je pa težave v tem, da tudi okolica vpliva na otroke, tako, da si predstavljam, da so otroci pod vplivom viharca tudi taki kot on, gnoj pač.
Upamo lahko le, da so ti otroci bolj pod vplivom mame in biološkega očeta.

Ob tako nesposobnih, zabitih, primitivnih in lenih moških, ki so v Sloveniji, je občudovanja vredna vsaka samska ženska, ki ne podpira slovenskih pijančkov! Zaletite se nekam!

Normalne nimajo pijancev, ki jih pretepa, imajo notranji čut za take, za razliko od odvisnic, ki imajo radar in privlačijo probleme..večno samske, predolgo samske pa sodijo v rang teh, samo da niso naredile usodnega koraka in se spečale s takim..ki imajo pijance, in jih pretepajo.

nova
Uredništvo priporoča

Pa ponavadi ima ta zenska doktorat iz kaksne druzboslovne smeri in zaposlena v JU.
😁

Vsaka tako reče, potem pa naleti tema, pogovor med ženskami, mamami, pa srečanja itd..kaj pa tvoji otroci, tvoja hči..Vsi imajo vnuke itd. tvoja pa samska, ne verjamem, da je staršem kar simpl strest tako izjavo, ja moja je pa 40, je samska, nima moža, nima otrok, ali pa sin, samski, brez žene, partnerice..Isto kot za službe, ni lahko staršem rečt, hči, sin, ne dela, je na zavodu, ni končala faksa, za katerega vsi vedo, da ga je obiskovala..Medtem ko drugi se pohvalijo s super službami, ne vem kakšnimi izobrazbami, družinami itd.

Normalne nimajo pijancev, ki jih pretepa, imajo notranji čut za take, za razliko od odvisnic, ki imajo radar in privlačijo probleme..večno samske, predolgo samske pa sodijo v rang teh, samo da niso naredile usodnega koraka in se spečale s takim..ki imajo pijance, in jih pretepajo.
[/quote]

Normalnih moških je zelo zelo malo. Slovenci slovijo kot največje pijandure na svetu. Nobebega radarja ni treba, takih je 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh dedcev v Sloveniji. Občudujem vse samske ženske! Bravo, kapo dol pred njimi. Ti pa hitro spij ta kratkega, da ne bo nastopil delirij!

Vsaka tako reče, potem pa naleti tema, pogovor med ženskami, mamami, pa srečanja itd..kaj pa tvoji otroci, tvoja hči..Vsi imajo vnuke itd. tvoja pa samska, ne verjamem, da je staršem kar simpl strest tako izjavo, ja moja je pa 40, je samska, nima moža, nima otrok, ali pa sin, samski, brez žene, partnerice..Isto kot za službe, ni lahko staršem rečt, hči, sin, ne dela, je na zavodu, ni končala faksa, za katerega vsi vedo, da ga je obiskovala..Medtem ko drugi se pohvalijo s super službami, ne vem kakšnimi izobrazbami, družinami itd.
[/quote]

Bebavost enih mon pa res nima meja.
Kaj ti misliš, da se uspešnost šteje po številu frocev?
Potem so najboljši Romi pa Šipaterji, ker se najbolj množijo.
Res morate biti ubogi na umu tisti, ki mislite, da je uspeh to, da se razmnožiš. Podgane se še bolj uspešno množijo in kaj bo sedaj, jih smatarala, da so ultra uspešne?
Samo bolani v glavo smatrajo, da je človek neuspešen, če se ne razmnožuje in če nimam partnerja.

Mene bi.blo sram.če starši ne stojijo za svojim otrokom

O faaak ej, a zdej bi po tvoje moral se sramovat starši samskih otrok in tudi samski otroci?
Ma deej, a veš česa je lahko kakršnekoli starše sram….tega, da oni ali pa njihovi samski otroci najdejo družbo in všečno komunikacijo med mon klošarijo.. edin tega! Ali pa ce bi njihov otrok bil v resni zvezi s kakšno propalico mon pameti! To je pa tud vse.

Torej se bom oglasila v imenu svoje matere, ki vsekakor nima želje prebirati forumov in podobnih sranj, čeravno so jo ravno po forumu že dolgo časa nazaj vlačili, čeprav ne zaradi mene in mojega samskega življenja, pa vendar zaradi mene in mojega ravnanja.

Moje matere nima biti zaradi mene ničesar sram, namreč živim pošteno od dela svojih rok, ki niso umazane s krvjo nesrečnih ljudi, na račun človeške smole, nesreče in trpljenja ni v mojo denarnico priteklo še niti evra, niti se ne počutim ob človeškem trpljenju dobro in ne uživam v izzživljanju v nobeni od oblik nad soljudmi. Nisem sadističnih in psihopatskih nagibov.
Diplomskega dela, magisterija ali doktorata nisem spisala na podlagi prepisovanj, vnaprej pripravljenih vprašanj in na nobenem izpitu mi niso pripravili vprašanja, za katerega bi že vnaprej vedela da bo ravno to posatavljeno.
Ne prikrivam partnerja, ki bi se v katerikoli obliki izživljal nad ljudmi ali živalmi in bi s svojimi dejanji škodoval materialnemu in psihičnemu življenju okolice. Tudi moj partner se ne ukvarja z težko opisljivim udejstvovanjem, ki škoduje okolici, ljudjem, ki živijo v okolici.
Niti na svojem delovnem mestu ne prikrivam zadev, in vedenja o dejavnostih posameznikov, ki so škodujejo. S svojim pisanjem, spisi, obsodbami nisem malemu človeku povzročila ne materialne, ne kakšne druge škode.
S svojim pomankljivim znanjem o vseh pasteh človeške psihe ne jaz ne moja mati nisva po domače povedano zasrali nobene človeške duše.
Pod mizo ali pod roko v kuverti nisva ne jaz ne ona prejeli niti evra za npr. uspešno presaditev npr. srca (evo lejte gospa dohtarca tole je za vas—in ji porinemo kuverto v žep). V svojem življenju nisva ne jaz ne ona kuvert nikoli talali okrog. Sem popolnoma čiste vesti tako kot ona.
Prav tako, moje mami ni treba biti sram mene, ker nisem oseba na položaju, s katerega človek skrbi za red in varnost v državi. Zaradi moje nesposobnosti, apatičnosti in nezainteresiranosti ni umrl noben človek na cesti ali v kakšni drugi nesreči. Niti se nihče se zaradi moje gnile narave ni obesil.
Ne mene se ni treba nikomur sramovat!

Četudi se po pravici povedano pa jaz sramujem, ker sem pa tja kaj napišem med to umoposrano sekto na MON-u, ki po domač napisano drka v glavo delovne ljudi, ker sebi podobnih lenuhov ziher ne!

Bebavost enih mon pa res nima meja.
Kaj ti misliš, da se uspešnost šteje po številu frocev?
Potem so najboljši Romi pa Šipaterji, ker se najbolj množijo.
Res morate biti ubogi na umu tisti, ki mislite, da je uspeh to, da se razmnožiš. Podgane se še bolj uspešno množijo in kaj bo sedaj, jih smatarala, da so ultra uspešne?
Samo bolani v glavo smatrajo, da je človek neuspešen, če se ne razmnožuje in če nimam partnerja.
[/quote]

Vsak starš se bo rad pohvalil z vnuki, s potomci svojih potomcev, to je čisto človeško in normalno. Pa lahko še tako trdite nasprotno.Niti nima toliko veze, če ima hči moža, sin ženo itd..je lahko ločena. Seveda to ne pomeni, da je merilo število otrok, ker normalni ljudje itak nimajo več kot 3 otroke, oziroma samo toliko, kot jih lahko brez težav preživijo.
Pokaži mi eno žensko/mamo, ki bo z veseljem povedal o svoji hčeri, je samska, nima otrok, niti partnerja. Ok, je lahko ponosna na njeno kariero, izobrazbo, in prav je tako, ampak tisto nekaj pa vseeno manjka, čeprav mama svoji hčeri tega nikoli ne bo priznala.

Včasih so pa ravno starši tisti, ki otroku uničijo zivljenje. Ko ji pri 25 letih nič ne dovolijo, niti 20 metrov do trgovine, vse mora povedat kam gre, kdaj gre, s kom gre … Logično, da na tak način pri 40 ne bo niti samostojna kaj šele imela partnerja, družino.

Vsak starš se bo rad pohvalil z vnuki, s potomci svojih potomcev, to je čisto človeško in normalno. Pa lahko še tako trdite nasprotno.Niti nima toliko veze, če ima hči moža, sin ženo itd..je lahko ločena. Seveda to ne pomeni, da je merilo število otrok, ker normalni ljudje itak nimajo več kot 3 otroke, oziroma samo toliko, kot jih lahko brez težav preživijo.
Pokaži mi eno žensko/mamo, ki bo z veseljem povedal o svoji hčeri, je samska, nima otrok, niti partnerja. Ok, je lahko ponosna na njeno kariero, izobrazbo, in prav je tako, ampak tisto nekaj pa vseeno manjka, čeprav mama svoji hčeri tega nikoli ne bo priznala.
[/quote]

Bla bla bla. Daleč od tega, da se vsak rad pohvali z vnuki. Poznam kar nekaj primerov, ko jim dol visi za vnuke. In še huje poznam vsaj dva primera babic in dedkov, ki sta pretepala vnuke (starši pa niso ukrepali, kar je tudi katastrofa).
Jaz pa poznam normalne ljudi, ki imajo več kot 3 otroke in jih sami preživljajo. Toliko o tvoji ozkoglednosti, ko ti je 3 nek maksimum.
Poznam dosti žensk, ki se niti pod razno ne vtikajo v samskost/nesamskost svojih odraslih hčera. V bistvu večina žensk, ki jih poznam, je normalnih in se ne vtikajo v take zadeve. Še več, jih kar nekaj poznam, ko rečejo, da je samska ženska pametna, ker jo dedec ne tepa, ker mu ne odnaša riti (to pa pravijo številne ženske, ki imajo pijanca za moža).
Tako, da budališ tako, da glava peče. Veš ni umetnost dajat nog narazen. Zato ne rabiš biti tako ponosna, da si dala parkrat noge narazen in da tvoja hči tudi to zna. To ni noben dosežek, tudi živali to znajo.


[/quote]
Ni res, sama v družbi je skoraj ničla in odvisna od drugih ljudi, zato bi bila dolžna in prispevat družbi in se držat pravil družbe. Kam bi pa prišli, če bi bili vsi čoknjeni in nekoristni?


Ni res, sama v družbi je skoraj ničla in odvisna od drugih ljudi, zato bi bila dolžna in prispevat družbi in se držat pravil družbe. Kam bi pa prišli, če bi bili vsi čoknjeni in nekoristni?
[/quote]

Če bi bili vsi taki kot si ti, torej čoknjeni in nekoristni zajedalci družbe, bi država že davno propadla. Tako pa morajo samske plačevat tvojo frocjad in tvojo podopro. Aja, ne tvojo frocjad, froce, ki ti jih je naredil sosed.

Bla bla bla. Daleč od tega, da se vsak rad pohvali z vnuki. Poznam kar nekaj primerov, ko jim dol visi za vnuke. In še huje poznam vsaj dva primera babic in dedkov, ki sta pretepala vnuke (starši pa niso ukrepali, kar je tudi katastrofa).
Jaz pa poznam normalne ljudi, ki imajo več kot 3 otroke in jih sami preživljajo. Toliko o tvoji ozkoglednosti, ko ti je 3 nek maksimum.
Poznam dosti žensk, ki se niti pod razno ne vtikajo v samskost/nesamskost svojih odraslih hčera. V bistvu večina žensk, ki jih poznam, je normalnih in se ne vtikajo v take zadeve. Še več, jih kar nekaj poznam, ko rečejo, da je samska ženska pametna, ker jo dedec ne tepa, ker mu ne odnaša riti (to pa pravijo številne ženske, ki imajo pijanca za moža).
Tako, da budališ tako, da glava peče. Veš ni umetnost dajat nog narazen. Zato ne rabiš biti tako ponosna, da si dala parkrat noge narazen in da tvoja hči tudi to zna. To ni noben dosežek, tudi živali to znajo.
[/quote]

Kot sem napisala, pa lahko obračaš tako ali drugače, NORMALEN starš bo ponosen na svoje vnuke. Bo vesel, da jih ima, si jih je potihem želel..O teh izjemah, ki jih ti omenjaš, niti ni vredno govorit. Taki verjetno niti svojih otrok ne marajo, kako bodo marali vnuke.
Zame ni merilo pameti ženske, da mora biti samska, da jo dedec ne tepe, ženske, ki imajo pijance in to trdijo, pa so sploh razred zase..Normalen zakon pa itak ne funkcionira v smislu odnašanja riti..
Kot sem rekla, vse lepo in prav, vsak starš mora stati za svojim otrokom, ponosen na dosežke, ampak ni ga (normalnega)starša, ki se ob vsem doseženem ne bi razveselil končno tudi vnuka/injo, oziroma to ponavadi predstavlja največje veselje, že čisto v skoraj živalskem preživetvenem smislu. Nič ni narobe s tem.
Moji otroci pa še niso tako veliki, da bi dajali noge narazen.

Če bi bili vsi taki kot si ti, torej čoknjeni in nekoristni zajedalci družbe, bi država že davno propadla. Tako pa morajo samske plačevat tvojo frocjad in tvojo podopro. Aja, ne tvojo frocjad, froce, ki ti jih je naredil sosed.
[/quote]
Evo, moteno spet blodi, to jvse kar zmore in še nesramno je povrh, namesto hvaležno za socialni čut večine, ki vzdržujemo višek in suhe veje, ki niso del družbenega ciklusa.

Kot sem napisala, pa lahko obračaš tako ali drugače, NORMALEN starš bo ponosen na svoje vnuke. Bo vesel, da jih ima, si jih je potihem želel..O teh izjemah, ki jih ti omenjaš, niti ni vredno govorit. Taki verjetno niti svojih otrok ne marajo, kako bodo marali vnuke.
Zame ni merilo pameti ženske, da mora biti samska, da jo dedec ne tepe, ženske, ki imajo pijance in to trdijo, pa so sploh razred zase..Normalen zakon pa itak ne funkcionira v smislu odnašanja riti..
Kot sem rekla, vse lepo in prav, vsak starš mora stati za svojim otrokom, ponosen na dosežke, ampak ni ga (normalnega)starša, ki se ob vsem doseženem ne bi razveselil končno tudi vnuka/injo, oziroma to ponavadi predstavlja največje veselje, že čisto v skoraj živalskem preživetvenem smislu. Nič ni narobe s tem.
Moji otroci pa še niso tako veliki, da bi dajali noge narazen.
[/quote]

Hja, potem boš morala pa ogromno število ljudi odšteti. Namreč v Sloveniji je zelo veliko pijancev, dosti pijancev je tudi nasilnih. Potem imamo na kupe zakonov, kjer sicer ni alkohola, nasilja, vseeno pa se videt ne morejo. Še več je zakonov, kjer je ženska za vse gospodinjstvo sama in samo decu rit odnaša. Če odšteješ vse fotre, ki bežijo od vzgoje otrok, preživnine. Če odšteješ vse tiste, ki so cele dneve v službi… hja koliko normalnih še ostane?

No, upam, da boš uspešno naučila svoje hčere, da bodo dajale noge narazen, ker ti je to bistvo življenja. Hudič bo, če bo slučajno lezbijka. In potem ne bo vnukov. Hm.

Normalno je pa oboje ali, da si nekdo želi otroke ali pa, da si ne želi otrok.


Evo, moteno spet blodi, to jvse kar zmore in še nesramno je povrh, namesto hvaležno za socialni čut večine, ki vzdržujemo višek in suhe veje, ki niso del družbenega ciklusa.
[/quote]

Suha veja si ti sam. Zakaj ne požreš podganjega strupa? Vsem okrog tebe bi bilo bolje!


Evo, moteno spet blodi, to jvse kar zmore in še nesramno je povrh, namesto hvaležno za socialni čut večine, ki vzdržujemo višek in suhe veje, ki niso del družbenega ciklusa.
[/quote]

Se vidi,, da niti OŠ nisi spackal. Če bi jo, bi vedel, da samski vzdružujemo svojat tvoje sorte.
Če ne bi bilo tistih brez otrok, ki finacirajo froce, ki ti jih je sosed naredil, bi ti tanko piskal.

Se vidi,, da niti OŠ nisi spackal. Če bi jo, bi vedel, da samski vzdružujemo svojat tvoje sorte.
Če ne bi bilo tistih brez otrok, ki finacirajo froce, ki ti jih je sosed naredil, bi ti tanko piskal.
[/quote]

👏👍👍👍

Poznam starko, šiba že proti 90 in njenga sina, tud že čist over, da bi ga povohala kakšna s samo lastno pametjo….pa je rekla stara svojmu sinu:”hahahha boš vidu Miha ko bo štirideset let stara bo pa vsakga marala, še za klošarji se bo plazila in se hahhlja naprej”.
No po dvajsetih letih jih je kar dosti takih, ki tudi slučajno ne nižajo meril in ne marajo ne pijancev, ne fičfiričev, ne vsesplošno skurbanih, kjer je še nevarnost, da poberejo kakšno bolezen, poleg okrog raznih drugih žensk puščenih otrok.
In prav take stare babure in njihovi sinovi pa še kakšna bedna oseba nabijajo slabo vest tem s samskimi otroki in pa samskim. ….brez veze prdci, ki v živo ne upajo niti bleknit in se samo hinavsko smehljajo in trepljajo vse živo kar lazi in glumijo. Ostudni in odurni.
V glavnem so ženske danes zahtevne in časi, ko bi jokale ker jih noben dedec ne povoha so mimo. Starši pa če so zdravi v pamet se otrok, ki si pošteno služijo kruh in se trudijo nimajo kaj sramovat.

Pa še nekaj, gor je nekdo napisal da normalne nimajo pijancev. Pa jih. Tudi normalnim in to še zelo normalnim, samo dost žleht niso, da bi ga takoj ko je treba spodile, se nalimajo osebki, ki postanejo iz občasnih pivcev alkoholiki-pijanci. Pa točno vidi, da ni čisto okej, in spusti merila, ker sicer je v redu in niti ni žleht in pri teh letih so vsi drugi spodobni že zasedeni in ga pobere…a kaj ko ga pijača posrka in čez pet let je mož že kronik.

Po tej logiki je taka usmiljena ženska, ki ima dve možnosti- ali ga pustit ali pa obdržat in se odloči, da bo ostala z njim- ni normalna? Saj lahko bi tudi prenehal piti.
Tle ste res eni, ki obsojate človeka v nesrečni situaciji, ma niste vredni da bi vas pes poscal, jebela, kvečjemu pred zid pa metek v glavo prokleti sovražniki ljudi!

Hja, potem boš morala pa ogromno število ljudi odšteti. Namreč v Sloveniji je zelo veliko pijancev, dosti pijancev je tudi nasilnih. Potem imamo na kupe zakonov, kjer sicer ni alkohola, nasilja, vseeno pa se videt ne morejo. Še več je zakonov, kjer je ženska za vse gospodinjstvo sama in samo decu rit odnaša. Če odšteješ vse fotre, ki bežijo od vzgoje otrok, preživnine. Če odšteješ vse tiste, ki so cele dneve v službi… hja koliko normalnih še ostane?

No, upam, da boš uspešno naučila svoje hčere, da bodo dajale noge narazen, ker ti je to bistvo življenja. Hudič bo, če bo slučajno lezbijka. In potem ne bo vnukov. Hm.

Normalno je pa oboje ali, da si nekdo želi otroke ali pa, da si ne želi otrok.
[/quote]

Prvotno je bilo vprašanje glede vnukov in ali si jih starši želijo. In kaj si mislijo, ker sosede, sodelavke, kolegice, bivše sošolke itd..jih imajo..one pa ne. In ja, vsaka bi se z veseljem pohvalila, da ona jih pa tudi ima.Sem tudi napisala že na začetku, da nima veze, ali je hči/sin ločena, nikoli poročena..gre se za to, da imajo vnuke in večina (starih)staršev je na njih ponosna, se rada z njimi pohvali in so veseli, da jih imajo.
Če pa ženska otrok ne more imet, noče,je lezbijka itd..je pa čisto druga zgodba, valjda da vnukov ni in jih ne bo..vseeno pa to ne spremeni dejstva, da si jih njeni starši kljub temu niso želeli, ali si jih še vedno želijo.
Imam dva fanta.

Prvotno je bilo vprašanje glede vnukov in ali si jih starši želijo. In kaj si mislijo, ker sosede, sodelavke, kolegice, bivše sošolke itd..jih imajo..one pa ne. In ja, vsaka bi se z veseljem pohvalila, da ona jih pa tudi ima.Sem tudi napisala že na začetku, da nima veze, ali je hči/sin ločena, nikoli poročena..gre se za to, da imajo vnuke in večina (starih)staršev je na njih ponosna, se rada z njimi pohvali in so veseli, da jih imajo.
Če pa ženska otrok ne more imet, noče,je lezbijka itd..je pa čisto druga zgodba, valjda da vnukov ni in jih ne bo..vseeno pa to ne spremeni dejstva, da si jih njeni starši kljub temu niso želeli, ali si jih še vedno želijo.
Imam dva fanta.
[/quote]

Ja, verjamem, če nimaš drugega v svojem življenju, pač se hvališ z vnuki.
Si kar predstavljam kako bedno življenje mora imeti človek, če mu je neprijetno pred znanci, ker nima vnukov.
Si kdaj pomislila, da smisel življenja ni to, kaj si drugi mislijo?
Le kaj kaj bodo ljudje rekli, ker nimam vnukov in greš težit svojim otrokom, da naj hiter naseksajo otroke?
Le kaj bodo ljudje rekli, ker voziš star avto, grem hitro kupit novega, čeprav potem za v pisker ne bo.
Le kaj bodo ljudje rekli…

Poskusi kdaj živet sama zase in ne za tisto, kaj bodo pa ljudje mislili, rekli.

Kdor je v življenju kaj ustvaril, kdor ima polno življenje, ne bo težil svojim otrokom naj imajo vnuke. Mu bo ok ne glede ali bodo otroci imeli potomce ali ne.

New Report

Close