Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vas je sram, če je vaša hči 40letna večno samska?

Vas je sram, če je vaša hči 40letna večno samska?

Ničvredne suhe veja je treba samo po pokrovki, nenehno, nič pustit pri miru, to družbeno zajedljivo dno je še primitivno nesramno in nespoštljivo, namesto hvaležno.

A ti prinesem vrv in liter tropinovca? Res, reskiram par everčkov zate. Bo v redu?

Ja, verjamem, če nimaš drugega v svojem življenju, pač se hvališ z vnuki.
Si kar predstavljam kako bedno življenje mora imeti človek, če mu je neprijetno pred znanci, ker nima vnukov.
Si kdaj pomislila, da smisel življenja ni to, kaj si drugi mislijo?
Le kaj kaj bodo ljudje rekli, ker nimam vnukov in greš težit svojim otrokom, da naj hiter naseksajo otroke?
Le kaj bodo ljudje rekli, ker voziš star avto, grem hitro kupit novega, čeprav potem za v pisker ne bo.
Le kaj bodo ljudje rekli…

Poskusi kdaj živet sama zase in ne za tisto, kaj bodo pa ljudje mislili, rekli.

Kdor je v življenju kaj ustvaril, kdor ima polno življenje, ne bo težil svojim otrokom naj imajo vnuke. Mu bo ok ne glede ali bodo otroci imeli potomce ali ne.
[/quote]

Pa ne vem, a ne štekaš, bistvo, prvotni point mojega pisanja je ta, da (skoraj) vsak starš se veseli in je vesel, ker ima vnuka/e in to ponosno pove komurkoli. In ja, tudi pred sosedi, kolegicami itd..to ponosno pove in se z veseljem pohvali. Poleg vseh ostalih dosežkov, ki jih ima..Vprašanje v temi je bilo tako. Vprašaj malo naokoli svoje kolegice, ali pa že babice, če menjajo vnuka/injo za hčerin magisterij, ali pa nov avto..In kaj bi raje, če bi in ko bi..
Jaz svojim otrokom ne bom nikoli težila, naj imajo otroke, se ne bom vmešavala v te zadeve, kot se moja mama ni v moje..ti pa lahko že sedaj povem, da si želim in bom vesela, če bosta imela otroke in bom enkrat babica. In se bom s tem tudi z veseljem, pa magari po tvoje sebično pohvalila..

Pa ne vem, a ne štekaš, bistvo, prvotni point mojega pisanja je ta, da (skoraj) vsak starš se veseli in je vesel, ker ima vnuka/e in to ponosno pove komurkoli. In ja, tudi pred sosedi, kolegicami itd..to ponosno pove in se z veseljem pohvali. Poleg vseh ostalih dosežkov, ki jih ima..Vprašanje v temi je bilo tako. Vprašaj malo naokoli svoje kolegice, ali pa že babice, če menjajo vnuka/injo za hčerin magisterij, ali pa nov avto..In kaj bi raje, če bi in ko bi..
Jaz svojim otrokom ne bom nikoli težila, naj imajo otroke, se ne bom vmešavala v te zadeve, kot se moja mama ni v moje..ti pa lahko že sedaj povem, da si želim in bom vesela, če bosta imela otroke in bom enkrat babica. In se bom s tem tudi z veseljem, pa magari po tvoje sebično pohvalila..
[/quote]
Kaj bo razumelo, če bi bila suha veja v stanju kaj razumet, ne bi bila suha veja.


Kaj bo razumelo, če bi bila suha veja v stanju kaj razumet, ne bi bila suha veja.
[/quote]

Ni lepo tole o suhih vejah 😭

Pa ne vem, a ne štekaš, bistvo, prvotni point mojega pisanja je ta, da (skoraj) vsak starš se veseli in je vesel, ker ima vnuka/e in to ponosno pove komurkoli. In ja, tudi pred sosedi, kolegicami itd..to ponosno pove in se z veseljem pohvali. Poleg vseh ostalih dosežkov, ki jih ima..Vprašanje v temi je bilo tako. Vprašaj malo naokoli svoje kolegice, ali pa že babice, če menjajo vnuka/injo za hčerin magisterij, ali pa nov avto..In kaj bi raje, če bi in ko bi..
Jaz svojim otrokom ne bom nikoli težila, naj imajo otroke, se ne bom vmešavala v te zadeve, kot se moja mama ni v moje..ti pa lahko že sedaj povem, da si želim in bom vesela, če bosta imela otroke in bom enkrat babica. In se bom s tem tudi z veseljem, pa magari po tvoje sebično pohvalila..
[/quote]

Jaz sem te razumela, da ti bo nelagodno, da te bo sram, če ne boš imela vnukov?
No, če bo do tega prišlo, se boš pa tolažila, da nimaš takih izmečkov v sorodstvu kot je viharc. Tudi on je imel nekoč stare starše ali pa jih še ima. Si predstavljaš kaka sramota je, da imajo takega vnuka?

Ni lepo tole o suhih vejah 😭
[/quote]

Edina, ki ga podpira haha. Isti ekonomski nivo pa situacija, ja smola:)

Edina, ki ga podpira haha. Isti ekonomski nivo pa situacija, ja smola:)
[/quote]

Razloči malo smeške – ta se smeje 😂, ta joče 😭
Ko preberem “suha veja”, se trenutno tudi sama tko počutim, zato me ta izraz zelo moti.


Suha veja je malenkost proti SUHEMU DEBLU? Si razumelo in se prepoznalo bebček?


Ni res, sama v družbi je skoraj ničla in odvisna od drugih ljudi, zato bi bila dolžna in prispevat družbi in se držat pravil družbe. Kam bi pa prišli, če bi bili vsi čoknjeni in nekoristni?
[/quote]

Misliš tako kot ti, ali še bolj???
https://www.facebook.com/298386427754880/photos/


Vseeno mi je kaj verjameš. O pa še kako je srečna in zadovoljna z njim. Lepa, mlajša od njega, še sveža in nič zagrenjena od življenja. Lep par sta.
[/quote]

itak, da si pišeš sam.
Eh Viharc, veš karma je hudič. In vse puščice, ki jih izstreliš na nas, dobiš vedno nazaj, slej, ko prej, tako da srečno.

In za nas poročene in samske, resnica vedno! osvobaja vse. Vzorce, ki jih imamo vsi iz primarne družine se da presežti, če to vemo. Sicer si delamo to kar znamo delati od vzora, ki so nam ga dali starši. Žal.

Tako, da avtorica, ki se sprašuje, če je starše sram, ker so 40 letne samske, naj se vpraša zakaj so samske izklučno samo sebe in ne hčerko (ali sina).

Bodimo človek človeku, vsem nam bo lažje.

“Vsi imajo jasno mnenje o tem, kako naj bi drugi morali živeti, vendar ne vedo, kako živeti svoje življenje.”

“Vsi imajo jasno mnenje o tem, kako naj bi drugi morali živeti, vendar ne vedo, kako živeti svoje življenje.”
[/quote]

evo to je mon, tukaj vsi vejo vse za druge, no eni še mal bolj, recimo viharc.

Svoje življenje pa prepuščajo mami, očitu, sosedom, javnosti…. še celo mon-u….
Eh, kako je lepo živeti svoje življenje! Res je cool!!! Priporočam, vsaj probajte, se splača, če ste le iskreni do sebe in drugih.

“Vsi imajo jasno mnenje o tem, kako naj bi drugi morali živeti, vendar ne vedo, kako živeti svoje življenje.”
[/quote]
Tvoja čoknjenost ima pravico .le do tam, kjer se začno tvoje dolžnosti do družbe in družbena odgovornost, kajti eno samo nisi samostojno in neodvisno, ampak si odvisno od družbe. Kolikokrat še treba to preprosto povedat, da boste noreče betice bile sposobne razumet?


Tvoja čoknjenost ima pravico .le do tam, kjer se začno tvoje dolžnosti do družbe in družbena odgovornost, kajti eno samo nisi samostojno in neodvisno, ampak si odvisno od družbe. Kolikokrat še treba to preprosto povedat, da boste noreče betice bile sposobne razumet?
[/quote]

Vsi na forumu se strinjamo, da si največji debil tukaj. Niti en te ne mara. Ti to res ni dovolj realno ogledalo kakšna oseba si? Veš kakšna? Da se mi obrača ko te vidim. In edino kar bi naredila sedaj je to, da te pokozlam.

In ja, ste v sramoto svojim staršem, kajti glas vaše norosti ne šteje, šteje glas družbe, zaradi katere sploh lahko obstajate.

Nepomembne besede nepomembneža. Ki nimajo nobene teže, ne vrednosti. Pojdi raje lajat v luno.

Nepomembne besede nepomembneža. Ki nimajo nobene teže, ne vrednosti. Pojdi raje lajat v luno.
[/quote]Saj, če ti ne bilo defektno in popolnoma zabito, potem bi pač bilo normalno in bi razumelo, da ne povem nič drugega kot tako kot je in ni usmerjeno v vsako multinično bebavo bitje posebej.

Kaj se pa ti sploh oglasas. Itak nisi bil sposoben nardit otrok, pa je drug moral požokat. In zdaj si jezen na bivso, namesto, da bi bil vesel, ker je druzga najdla za dellanje otrok.

V dobi interneta se moteni in nesposobni najbolj repenčijo, seveda virtualno. V reali se točno ve, da samsko babovje brez otrok ne more bit v ponos staršem,ne nikomur in da gre dejansko za babovje s težavami v betici, ki je problematično tudi povod kamor pride, vse od kolektivov dalje, koristi pa od takih nikjer in nikoli ne bo.

Ta debil ni spacal niti osnovne šole. Drugače bi razumel, da delanje ničvrednih lenih otrok ni nobeno ustvarjanje in da je on lahko hvaležen bogatim samskim, da ga futrajo s socialo.

V reali se tudi točno ve, da ste rogonosci, minimalci in socialci bolj kot ne dno. Samo na netu vam je omogočeno, da igrate glavne violine. Pa sej veš, da si revček, ki hodi v neko baje službo samo zato, ker mu to neka direktorica omogoča. Ti bi bil brez bab brezposeln.

Samski svojo bogatost dokazujete z norenjem na monu, to je vse bogstvo, ki ga imate. Samsko bitje brez otrok še nikoli in nikjer ni nič ustavrilo in ne bo, ker podstrešje ni sposobno za to, saj ni niti v celoti opravilno sposobno.

Viharc, kaj tvoja mama pravi na to, da je tvojo ženo nafilal drug tip?
Jo je kaj sram, da je vzgojila sina, ki ne zna zadovoljiti ženske pa otroke ji drugi delajo, ne mož viharc?
Če to ni sramota, da ti ženo drugi porivajo in to tako na polno, da se prime.

Samski svojo bogatost dokazujete z norenjem na monu, to je vse bogstvo, ki ga imate. Samsko bitje brez otrok še nikoli in nikjer ni nič ustavrilo in ne bo, ker podstrešje ni sposobno za to, saj ni niti v celoti opravilno sposobno.
[/quote]

Ti to pišeš o sebi, debil. Sej ti najbolj noriš po forumu. In ja, si samski. Potem druge obtožuješ za lastno bedo. Ti jasno, kakšen debil si, na dan naštepaš 30 postov. Sledi tvojega norenja so dobro vidne.

New Report

Close