Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vas je že kdaj….

Vas je že kdaj….

Kakšna pesem tako prevzela,da vam je skoraj prenehalo biti srčece drago??
Ali pa da ob poslušanju začeli jokati,jokati..
To temo sem odprla zato,ker sem pred dnevi doživela nekej takega…
Ponujam vam ta dva linka,ki sem ga tudi jaz dobila.
Zlaudajte dol,poslušajte…
P.s. mogoče pa z menoj nekej ni uredu???!! HMMMMMM???

http://downloader.volja.net/downloader/download/Nightwish-BalladsOfTheEclipse-Swanheart.mp3

http://downloader.volja.net/downloader/download/Nightwish-BalladsOfTheEclipse-Sleepingsun.mp3

Naslov prepišite v eno vrsto…Lepo poslušanje….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čau muca !

hm, nekako ne znam tole dol uzet ….

In da odgovorim na tvoje vprašanje .

Ko poslušam lepo pesem , ki mi seže do srca….ne jočem….občutim pa nekaj lepega pri tem v sebi…
morda ne jočem zato , ker si vedno nekako mislim , da je življenje vendarle povsem drugačno kot poje pesem , čeprav na momente povsem resnično , tudi identično , pa vendar je življenje ena prav posebna pesem , ki vsakemu zveni drugače .

Tole si pa tako lepo napisal zajček mili….:))))))*********
Ma nekej me meče te dni..mogoče pa le eden močen Pms hehehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, veš muca, imam ene dve ali tri take pesmi,
ob poslušanju katerih enostavno onemim, kot bi
otrpnila; celo moje bitje, celo moje telo, duša, srce,
vse je podrejeno tem pesmim. Jok? Oja, v srcu, v
duši morda, kdaj pa kdaj, približno leto dni nazaj
sem tudi po poti, ko sem se utrujena vračala iz
študija proti domu, pustila solzi prosto pot, nemiru
v srcu, da je izjokalo svoje …. utrujenost, nasičenost,
pomanjkanje neke vrste razumevanja je pač naredilo
svoje. In sem se prepustila občutjem. Tega ne počnem
vedno, ampak se kdaj zgodi. In prav dam zajčku, ko pravi,
da ob tem misli, da je življenje vendar drugo, kot je opisano
v pesmi. Saj veš, v pesmi vložimo ljudje vsa svoja hrepenenja,
iskanja, tolažbo, želje, potrebe, dejstvo pa je, da si človek vse to,
kar vloži v pesem in z njo pove, prizadeva imeti, dobiti, doživeti ……..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Nam izdaš pesmi?al naj ostanejo samo tvoje?……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

zajček mili :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

zajček je danes tako čustven in dojemljiv :))))))

O ne, saj jih poznate: Žuto lišče ljubavi,
Liso brez punta …. kdaj pa kdaj mi zelo
paše tudi Richar Kleiderman, pa morda
tudi Zimska romanca, pa …….. uf, saj ni
le ena ………. saj ………….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Uh da ne bi o čustvenosti..jest bi kar jokala skoz..:))))))))))))

Ja mili si mili, pa moj moj….:)))))***********

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A ste uspele poslušat?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jaz raje ne začnem sploh poslušat , ker
me potem kar odnese ke … na obale
sončne … pogled čez sinje modro morje,
ki se konča tam nekje nikjer … bom
kar tisto staro kaseto od U2 , AC-DC al
pa od Miladojke na ful navila .
Tako ! Da boste vedeli,m ni potres,
Leibach se trese ud AC-DC .

In tudi ti si moja. Pa čeprav se ne slišiva nekaj časa , je in ostane nekaj , kar je lepega med nama . Prijateljstvo pravo !
He, he, mili :)))))

Čau Niobi !
pa da veš, včasih mi paše poslušati tudi Laibach !
Odvisno od trenutka , so pa cool, meni že od takrat , ko so jih izgnali od tuki.

Že dolgo ti nisem zatežila …

Nekoč je šel zajček po BTC-ju
in je srečal zajčka zajčkastega.
In zajček zajčkast vpraša zajčka,
če lahko gre z njim po BTC-ju
in zajček je rekel,da lahko.
In sta šla zajček in zajček zajčkast skupaj po BTC-ju
in sta srečala zajčka še bolj zajčkastega.
In zajček še bolj zajčkast vpraša zajčka in zajčka zajčkastega,
če lahko gre z njima po gozdu
in zajček in zajček zajčkast sta rekla,da lahko.
In so šli , zajček in zajček zajčkast in zajček še bolj zajčkast … ne
morem več,
tole , tole bi pa res laže … verbalno izvedla

HIHIHI KULLL.+5 je tole bravo..men s eje jezik zafrcljal k sem brala..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Seveda , ko našponajo do fula

..ne moreš ničesar mislit, tudi če bi želel

samo … dum,dum,dum,dum, ma
si ko po prekrokani noči, pa če spiješ kaj ali ničesar , jel .

A veš,da je res to ena pravljica,k je dolga ko ponedeljek,
pa čim hitreje je treba izgovarjat .

Kukar npr. un … … gre pešec cez cesto …

Pešeč čez cestišče..hahahah blkajaamanaj…hahahaha sem se zaplela

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

In zajček zajčkast, pozajčkan, te nežno stisne k s sebi in ti prilepi prav en lep zajčkov pozajčkan zajčkast nazajčkan cmokec !

ja, ti udarja po piskru 🙂
Je pa res, da moraš pa imet voljo in prav veselje, da jih poslušaš.
Priznam, da se meni občasno zgodi, da jim podležem ko razturajo z bobni :))

Mene lahko tako prevzame le zivo bitje.. Tud pri pesmi.. Ja, moram priznat, da sem cisto, dobesedno cisto brez posluha za vso glasbo.. Pa vseen zivim in jih vseeen poslusam glasbo..

Glede linkanja, je stvar zlelo preprosta.. Muca, naslove, ki si jih prepisala, moras le ogradit tako in bo direkt potegnilo:

Pa dej mi ze enkrat razloz to zvezo med Mercedesom in tistim Dantesom, da me ne bo tako razjedala radovednost…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Lej ga hudica, sta se znaka za ograjo: kar nekam skrila..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Oj Ježek hvala viš dober da mamo tebe.Jest tako ogladit naslova pač ne znam….Sm ti hvaležna za pomoč…No upam,da bodo znal še drugega opedenat kot se šika,saj je res prekrasna muzika to..ki sem jo tudi jaz dobila v dar….

A te tudi Mercedes in Dantes matrata kaj..A kakšno zvezo mata..Ja močno..fejst premočno.Je pa moj podpis vzet iz enega fejst filma,ki sem si ga ogledala tudi pred kratkim…Seveda v domačem kinu.No naslov filma je Grof monte Cristo…On je dantes..ona je marcedes…..super film res…najboljši prijatelj ga izda,ker mu je nevoščljiv zaradi prelepega dekleta,zaradi poguma..ma zaradi vsega…In tako ga spravi na otok (uhh zdej pa bom napisala tko kot se izgovori,ker francoščine pa ne obvladam…šato di bri…zapori sami ,grozljivo…No tam ga zaprejo kjer enajst let preživi na kamnitih tleh brez svetlobe itd…Vsako leto za obletnico pa ga močno prebičajo..No na steno tako vsako leto izdolbe iz kamna eno črko iz mojega podpisa….In ko je podpis skoraj gotov,se nekega dne v njegovi celici znajde še eno človeško bitje,ki v obupu koplje predor leta in leta v veri,da ga bo pripeljal na prostost.No in tako po ganjlivih dogodkih postaneta prijatelja,on (duhovnik) njegov učitelj(11 let je že zaprt) in Dantes njegov pomočnik v kopanju rova..No uh zdej razlagam na dolgo….Tkole,duhovniku ne uspe,med kopanjem rova se nanj zruši kamenje,ki mu ta prebode pljuča zato umre pred smrtjo da prijatelju mapo z zakladom…No Dantes,ki ne verjame več v Boga,ki mu samo maščevanje pomeni nekaj…tako njegovo smrt izkoristi in se tako reši z otoka…Pade v roke tihotapcem,tam se mora spet boriti za živlenje..pomaga mu vsa spretnost in modrost ,ki mu ga je podaril prijatelj.
S tem je rešil drugemu živlenje in si tako pridobil človeka,ki mu je vedno stal ob strani,ga branil,mu pomagal..itd..
No po dolgih letih se vrne v svoj rojstni kraj..Seveda izve njegova ljuba se je poročila z nesojenim kvazi izdajalskim prijateljem…a tam trpi..Tudi očeta ni več,izve da se je obesil,ker so širili govorice,da je njegov sin izdajalec naroda.
Odide po zaklad in potem se začne maščevanje…..Na lep način prefinjeno spravi vse na kolena,vsi plačajo za tisto kar so mu po krivici naprtili…
ježek najbolje,da si film ogledaš..mogoče pa si ga že….

No konec je dober,vse dobro….Prelepo ljubezen,ki nikoli ne umre…..A pretrpeti je potrebno veliko veliko,da prideš do nje same..da je za vedno tvoja itd….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ježek kaj počneš pokonci tako pozno?Če bi vedela……….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close