Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vas moti kadilec, če ste nekadilec?

Vas moti kadilec, če ste nekadilec?

Motijo me zakajeni in usmrajeni prostori in brezobzirno pihanje dima direkt v obraz nekomu, kadilci, moji znanci, prijatelji me pa ne motijo. Je pa res, da so kultivirani in v moji družbi omejujejo kajenje, kolikor se le da, če ne, pa pazijo, da ne puhajo direkt vame Verjetno bi ob njihove drugačnem obnašanju bil tudi moj odgovor drugačen..

NEKADILC : SOVRAŽIM CIGARETE!!
KADILC : JAZ TUDI, ZATO JIH PA KURIM…

Tole je ostro, ampak realno napisano.[/quote]

Ni res. Tisti, ki so bolni, tisti niso več po lokalih in barih, običajno na stara leta, ko ves ta strup ven butne, kar se je nabiralo skozi leta. Kakšen ma srečo, pa mu ni nič, taki so bolj redki… Preveč primerov poznam. Greste lahko na Golnik gledati, kakšni reveži so. Že tako je vse škodljivo in polno raka, kajenje je pa samo še pika na i.

Če vas moti pa zrak sogovornika, mu pa lahko ponudite mentol bonbon, mislim, da bo vsak dojel ali zvečilni gumi…. ampak ne, raje sebi čik…

Jest sem se silila s čiki, češ, da bi bil sprejet v družbi, pol sem ji pa en dan vrgla v smeti in od tedaj kadim samo še travo,…. Zakaj bi se samo zastrupljal, pač skrajno butasto mi je.

Ravno kot meso, sem se tudi silila, pol sem pa en dan rekla, da se ne bom več in sem postala vegeterjanka.[/quote]
In ti je udarilo na možgane tako kot večini travojedcem.

Probala sem kadit, pa mi ni šlo, ker sem začela kašljat. Potem nisem več kadila in tudi zdaj ne kadim. Mi je pa vseeno, če drugi kadijo, samo če bi pa naredili dimno zaveso, bi jim pa odprla okno, da se ne zadušijo.

Ni res. Tisti, ki so bolni, tisti niso več po lokalih in barih, običajno na stara leta, ko ves ta strup ven butne, kar se je nabiralo skozi leta. Kakšen ma srečo, pa mu ni nič, taki so bolj redki… Preveč primerov poznam. Greste lahko na Golnik gledati, kakšni reveži so. Že tako je vse škodljivo in polno raka, kajenje je pa samo še pika na i.

Če vas moti pa zrak sogovornika, mu pa lahko ponudite mentol bonbon, mislim, da bo vsak dojel ali zvečilni gumi…. ampak ne, raje sebi čik…

Jest sem se silila s čiki, češ, da bi bil sprejet v družbi, pol sem ji pa en dan vrgla v smeti in od tedaj kadim samo še travo,…. Zakaj bi se samo zastrupljal, pač skrajno butasto mi je.

Ravno kot meso, sem se tudi silila, pol sem pa en dan rekla, da se ne bom več in sem postala vegeterjanka.[/quote]
In ti je udarilo na možgane tako kot večini travojedcem.[/quote]

:))) tebi še tja ne more, ker če jih nimaš….

Mene motijo, če so nekulturni.. Naprimer: vsak dan, ko peljem otrokv v in iz vrtca, gremo mimo bloka, kjer na okenski polici sedi neka mladenka, s cigareto v roki, zatopljena v telefon ali knjigo, otresa pepel na ulico in ne opazi, ce gre kdo mimo.. Na pločniku pod njemim oknom pa je vsak dan polno ogorkov… V službo grem pa mimo ene srednje šole, kjer je po tleh polno ogorkov in pljunkov..nagravžno.

Kadim zato, da mone piz.dit.e

Kadim, vendar nisem nekulturna. Nikomur dima ne piham v obraz, vedno se umaknem. Čika še v življenju nisem vrgla na tla, sem ga pa na tleh že ugasnila, če ni bilo v bližini nobenega pepelnika, potem pa sem ga odvrgla v koš za smeti, ko sem pač nanj naletela. Imam mešano družbo prijateljev, nekateri kadijo, drugi ne. Ampak do sedaj se zaradi tega nismo še nikoli skregali in smo prijatelji že dolga leta. Tudi pozimi nam nekadilci delajo družbo pod pečkami na prostem, da kadilci lahko pokadimo cigareto zraven kave. Če jim ne bi bilo do naše smrdljive družbe, bi najbrž ostali notri na toplem, ane?
Ne kadim v nobenem stanovanju, tudi v svojem ne. Nikoli ne kadim v bližini otrok, ampak se umaknem stran.
Če bi bili vsi kadilci tako uvidevni kot sem jaz, bi bilo mogoče malo manj zlivanja gnojnice po “nekulturnih” kadilcih. Ali pa tudi ne, nekateri ljudje so enostavni tečni in zoprni, pa če so nekadilci ali kadilci.

Kolk kompliciranja. Notri bi se šla vsest, pa se ti ne bi kadilo pod nos.

Mene pa motijo neumni ljudje. A misliš, da ti bo res kdo rekel: “Moti me!!!!!!” PA SEJ NI NOR.[/quote]

Mogoče ni nor, neumen je pa ziher 🙂

Kolk kompliciranja. Notri bi se šla vsest, pa se ti ne bi kadilo pod nos.[/quote]
Če grem v lepem vremenu na kavo, pa res ne bom sedela notri. Zakaj bi?

Res se kdaj presedemo. Sicer zelo poredkoma, ampak se zgodi.
Večinoma so sosednje mize v lokalih med seboj dovolj oddaljene in vreme ni tako vetrovno, da bi bili kadilci za sosednjimi mizami zame moteči. Vendar pa od časa do časa mize so (pre)blizu, veter piha v neugodno smer in je večina sosednjih miz polno zasedena s kadilci. V takih razmerah me dim včasih dovolj zmoti, da se presedem na bolj ugodno mesto, če imam to možnost (ter če nameravam še dlje časa preživeti na kavi).
To nima veze s kompliciranjem, ampak z večjim ugodjem, ki je na dosegu roke. Tako, kot se s sonca presedem v senco, kadar mi le to predolgo časa sveti v glavo. Ista reč.

Tudi mene kadilec (pre)blizu mene zelooo moti… ali tak, da se od njega meni pod nos kadi sam dim, ali pa sam vonj večine kadilcev. Nikogar nočem žalit ampak sorry-kadilci smrdijo. Obleka, prsti, sploh pa zadah, sploh nekdo, ki je ravnokar pokadil. In ja, kar nekajkrat sem na busu, ko je prisedel nekdo tak, vstala in se presedla ali šla pač dol in na naslednji bus ker mi ni za dihat zraven, fuj…

New Report

Close