Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vaša skrita ali odkrita želja

vaša skrita ali odkrita želja

🙂


Ne vem…ogabno se mi zdi, ko poslušam od kolegov, ko grejo z ruzakom na tajsko, vietnam , šri lanko itd, kjer je totalna svinjarija povsod, kjer jedo pse, podgane in ostalo golazen, kjer je vlaga za popizdit, gužva, itd…fak, pa če mi plačaš ne grem tja…
[/quote]

Se strinjam, jaz tudi nisem za tak avanturisticni turizem …al pa indija je tud en tak primer…men je bil ze neapelj grozen, ko imajo smeti povsod po tleh sam v smetnjakih ne… sama svinjarija, komaj cakas da res od tam res, ne pa da bi tja na dopust hodil.

Vsi sanjate o potovanjih. Jaz sem si potovalno zeljo ze izpolnila. Zdaj si zelim da bi imela dovolj poguma in bi se lotila ene poslovne ideje. Ki si je zelim ze dooooolgoooo.

Vsak naj dela, kar mu paše.
🙂

🙂

🙂

Trenutno nimam nobene posebne želje. Zelo sem si želela hišo na otoku. Ta želja se mi je izpolnila. Mož si želi kočo ali apartma v planinah (kak smučarski kraj) tako da zdaj skupaj delava na tem da bi njemu izpolnila željo. Trenutno nama se manka nekaj financ,da bi to uresničila.

Moje želje niso povezane z materialnimi zadevami.

Normalno, ker ti finance ne dopuščajo izpolnitev materialnih želja…

Hm, pravzaprav nimam.

Normalno, ker ti finance ne dopuščajo izpolnitev materialnih želja…
[/quote]
Tipična izjava materialista.. ki meni nič ne pomeni.


Uf, jaz sem bila tudi v obdobju, ko želja ni bilo.
Klinc, pa me je ena nedolgo nazaj ujela.


Uf, jaz sem bila tudi v obdobju, ko želja ni bilo.
Klinc, pa me je ena nedolgo nazaj ujela.
[/quote]
A že izpolnjena? Ne velja:-))


A že izpolnjena? Ne velja:-))
[/quote]
No, me pa lovi..
Eh klinc.. mogoče pa jo za dedka Mraza dobim izpolnjeno hehe. ;).

Kdo dela eksperimente na ljudeh!!!

…srčno rad/a pomagam…

Želim si prehoditi 1000 km. Camino Frances, do konca sveta. Nekega dne se bo upam vse poklopilo ( denar, čas in zdravje) in grem.

o lej jo, Cindy/Leylo!

🙂

🙂

🙂

🙂

…srčno rad/a pomagam…

Poglejte, najbolj točno zase vem, kdo sem.

Hvala za pozornost!

Najlepša hvala za darila. Svet v katerem se nahajam je čudovit. Vsega več kot dovolj.

Hvala.

New Report

Close